Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek válás után az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek válás után az exférj/exfeleség családtag marad a másik fél családjában ha van gyerek/gyerekek?

Figyelt kérdés

Tehát pl. az exfeleség az exférj családjában családtag marad, és fordítva ugyanígy? Viszont tegyük fel ,hogy nem járnak össze, nem ünnepelnek közösen semmit, nem karácsonyoznak együtt stb.

Akkor is családtagok maradnak vagy a válással együtt a családból is kiszállnak? Gondolok itt család alatt az elvált felek szüleire, testvéreire stb.


Akiknél van exfeleség vagy exférj ők ,hogy látják ezt?



2023. febr. 23. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem marad családtag. Miért maradna? Elváltak, nincs közük egymáshoz csak a gyerek, gyerekek. Az meg nem jogosítja fel hogy családtag maradjon.
2023. febr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Abból csak a konfliktus van mindig. El kell szépen távolodni. Az ex új párja lesz családtag.
2023. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem attól függ, mi miatt váltak el, és szépen vagy csúnyán, és van e gyerek.

Ha pl A és B elválik, mert A Franciaországba megy dolgozni és nem akarnak távkapcsolatot, B meg otthon marad a közös gyerekkel,akkor simán elképzelhető hogy A családja és B továbbra is jó viszonyban marad, főleg ha a család és a gyerek tartani akarják a kapcsolatot.


De ez persze a ritkábbik eset, és csak egy példa.

2023. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
A leendo sogornom a parom exfeleseget jobban kedveli mint engem. Az eskuvonk hallatara huzta a szajat, pedig 3 eve egyutt vagyunk. Az addig vilagos, hogy o a kozos gyerekuk keresztanyja, de felvilagositottam parom hugat, hogy annak a gyereknek is ugyanugy a nagynenje lesz, akit en fogok szulni. Van egy olyan erzesem, hogy egyutt lehetek akar 40 evet is a batyjaval, az a no lesz a number one, akit eloszor elvett a parom es akivel eloszor vallalt gyereket.
2023. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék ilyen helyzetben lenni. Főleg ha már új párja is lenne az exemnek.Van ismerősi körben hasonló, az exfeleseg nagyon kapaszkodik mindenkire a családból, és mindenkinek kellemetlen. Főleg az ünnepek. A volt férj megy az új feleséggel, és közös gyermekeikkel, a régi meg kB akkor áll fel az asztaltól.
2023. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

A nővéremet nagyon szereti az ex-anyósa, a gyerek miatt sokat jártak hozzá, de azóta a gyerek felnőtt, és ők még mindig jó viszonyban vannak. Még engem is nagyon kedvel, behív magukhoz, sütit küld. Szerintem lehet így is csinálni.


Mondjuk én az exférjem új feleségét is kedvelem, nem miatta váltunk el, a lányommal nagyon jól bánik mikor náluk van.

2023. febr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

#1, 2 jól írta, ez lenne a normális.

N

2023. ápr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

4/Sajnos igazad van

Én több mint tíz éve élek a férjemmel.Az ex feleség az isten pedig ugy kiszurt megalázta a páromat ahogy a nagykönyvben meg vam írva.Nem számít ő szült gyereket ez álltal ő a család istennője!yÉn meg az ő szeműkbe egy örömlány vagyok talán még az is többre van becsülve mert valahol embernek nézik.Engem még annak sem.Majd megtanulsz együtt élni ezzel.Ha nem megy inkább hátra arc a tanácsom!

2023. máj. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

4Nem hogy nem fog kedvelni mindent megtesz azért hogy szétmennyetek

Nálam a sogornő jelölt egyenesen követelte hogy talpat kell nyalnom az ex feleségnek mert Ő a párom gyerekeinek anya.Mindenre kötelességem bologatni.Kutyát nem fogja érdekelni hogy én mit érzek.Ez így is lett annyi kúlömbséggel hogy jó messzire elköltöztünk és a kutyát nem érdekli hogy mit akarnak ők.Persze hejettem is az ex seggét nyalja.Ő dolga én nem vagyok rászorulva a tásaságára és a szeretetére sem.Mindenki úgy él ahogy akar!

2023. máj. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#8, 9: En vagyok a 4. valaszolo.

Eltelt 2 honap, azota osszehazasodtunk. A sogornom az eskuvon vegig pofakat vagott. Ferjem is eszrevette, szolt rola, mondta, hogy majd elbeszelget vele. 250 km-re lakunk egymastol, evente 3-4x talalkozunk vele (de akkor egy hetet kb) viszont en ennyi idore sem tudok jopofizni vele. A sajat rokonsagombol is volt, akivel megszakitottam a kapcsolatot, vele is siman menne. A ferjemet persze nem fogom tiltani a hugatol, de en igy nem szivesen latnam, minek nezzem a flegma arcat? Azota ilyen velem, amiota karacsonykor bejelentettuk a csaladnak az eskuvot, mindenki mas gratulalt, o is, csak erezhetoen kinosra sikerult, lejott, hogy nem oszinte. Elotte nem volt ilyen velem, sokat beszelgettunk, kedves volt hozzam, nem tudom miert fordult ki magabol. Azota az exfeleseggel meg jobban nyaljak egymast.

Tervezunk kozos gyereket, de az a sejtesem, hogy hiaba ugyanugy a ferjem gyereke lesz o is, mivel en fogom szulni, kevesbe lesz fontos, mint az elso gyerek, akit a volt feleseg szult.

2023. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!