Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyott a ferjem, valni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a ferjem, valni szeretnek, de szeretem 1 eves lesz a kisfiunk. Mit tegyek? Sok hazugsag olte meg a kapcsolatot. Notorius hazudozo, hogy szerethetem? EN se vagyok normalis?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszu es sok hazugsaggal teli tortenet.Az egesz eletunk hazugsag volt.nincs munkaja pedig minden nap elment dolgozni.Mindenre rajottem.Szeretojehez koltozott en szuleimhez.Alberletben laktunk.Nemtudom honnan volt penze.Kisfiara ra sem nez egyenlore.Olyan gyonyoru picike,hogy hagyhatta el.

Elvaljak,vagy varjak?nem jelentkezik.

Egyik naprol a masikra eltunt ez eletunkbol.Ez masodik eset,ah hazassag elott tortent ugyan ez,csak meg nem volt a kisfunk sem.A hazassag nemjatek,enyire semmibe veszi.Es minket is.Imadom a fiamat szemem fenye.Ferjem hianyzik nagyon.Normalis vagyoK?


2008. dec. 28. 00:58
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Szia.Engem szülés elött2héttel hagyott el a párom-másik nő miatt-szüléskor ott volt velem,teljesen odavolt a piciért,mindennap eljött meglátogatni minket,de most már 2hete nem jött,új barátnője van,amikor ezt megtudtam teljesen összetörtem,azt mondtam neki,hogy nem láthatja a kislányt,ma felhívott-állítolag holnap eljönne.Én is szeretem annak ellenére,hogy egy szemétláda.Sajnállak
2008. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Folyt:Erősnek kell lennünk,a gyerekek miatt,ne add fel,jönnek még ők könyörögni,és majd akkor kell igazán erősnek lennünk,te ne keresd,biztos vagyok benne,hogy elöbb utóbb idegesíteni fogja,hogy nem keresed,ne alázkodj meg,úgy kell tenni mintha nem érdekelne,az fogja igazán bosszantani,írj,hogy mi a helyzet-ha gondolod e-mailezhetünk.Puszi és kitartás
2008. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen felelotlen emberek nem nagyon mennek konyorogni, visszakeredszkedni. Ok tul onzoek, egoistak ahhoz, hogy mas is erdekelje oket sajat magukon kivul. Csak a problema nelkuli eletet szeretik, ahol nem kell felelosseget vallalni, ahol csak elni kell, mint hal a vizben.

Az ilyen alakokat en csak huligan, onzo alakoknak hivom.

2008. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es hogy probaltok lelket onteni belem.Igen kulfoldi vagyok.Milyen emberek az ilyenek.En nem ertem,hogy tehetnek meg ilyet,nincs szivuk,lelkuk.Eddig miert voltam jo neki?
2008. dec. 28. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!