Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jó vagy rossz döntésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó vagy rossz döntésnek tartjátok a válásom?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk házasok, szeretjük egymást de nem olyan mélyen mint a házastársat. Hanem mint kb a legkedvesebb testvért. Ő jó ember, tényleg. De annyira mások vagyunk.. mások azt mondják ne váljunk el mert ilyen normális férfit nem fogok mégegyszer találni. Eleinte jó volt, vártam őt haza, de ahogy telt az idő jobban szerettem egyedül lenni, és már nem várom haza olyan boldogan.. próbáltam javítani, ekkor mindig újra és újra tudatosult bennem hogy nem értjük meg egymást. Tudnék vele együtt élni , mert nyugalomban megférünk egymás mellett, beszélgetünk, de én mégis vágyom arra az érzésre amit kéne hogy érezzek. Nagyon vegyes most minden és össze vagyok zavarodva. Kérlek titeket, mondjátok el a saját tapasztalaitokat is!
2023. ápr. 8. 08:08
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
15%
Más férfiakkal jobb a szeksz?
2023. ápr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt? (Összesen) Hány évesek vagytok?


Ő szerinted mit gondol? Hogy érzi magát ebben a kapcsolatban?

2023. ápr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt összeházasodtatok, mennyi ideig jártatok?
2023. ápr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Gyors esküvő volt. 2 hónap járás. 21 évesek vagyunk
2023. ápr. 8. 08:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy kicsit elkapkodtátok.
2023. ápr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem rossz döntés a válás, mert még kb. nem is ismeritek egymást és nagyon fiatalok vagytok.
2023. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy hosszú távú kapcsolatban nem mindig ugyanolyan intenzívek az érzelmek. A kapcsolat elején elöntenek a szerelem érzéséért felelős hormonok. Kb.1- másfél év után meg elkezdenek kiürülni a szervezetből ezek a hormonok. Biológiailag teljesen normális amit érzel.

Csak tettél egy esküt, egy ígéretet az emberednek, hogy kitartasz mellette jóban-rosszban. Azt fel tudod idézni, miért mentél hozzá? Miért gondoltad azt, hogy ezzel a pasival akarod leélni az életedet?

2023. ápr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
2 hónap után esküvő??? Azosztigen.
2023. ápr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7: a vallása megkövetelte az esküvőt. Úgy voltunk vele, hogy sodródjunk az árral, ha istent tesszük az első helyre akkor sikeres lesz a házasság, stb.. de egy helyben toporgunk azóta is. Nem sok minden változott
2023. ápr. 8. 09:34
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lényegében gyorsan összeházasodtatok, hogy szexelhessetek. Nem a legjobb alap egy házasságnak, de mostmár ez van, ebből kell kihozni valamit.

Youtube-on fent van egy nagyon jó előadás: Mark Gungor: Nevesd át magad egy jobb házasságba. Nézzétek meg, hallgassátok meg.

2023. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!