Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Barátnőm szülei őt ellenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szülei őt ellenem hergelik, engem ez nagyon elkedvetlenít. Működhet egyáltalán így egy kapcsolat? Hosszú távon nem bírom elképzelni.

Figyelt kérdés
40 éves vagyok, a barátnőm 28. Megpróbálják a szülei őt lebeszélni, mert hogy nem lennék neki elég jó meg ilyenek. Pedig már úgy tűnt, jól kijövünk a leendő anyósékkal. Nekem nagy lelki teher, hogy állandóan arra gondolok, hogy megpróbálják őt ellenem fordítani. Persze tartózkodok attól, hogy ugyanezt tegyem, csak fordítva, mert akkor elveszíteném. Már a kapcsolatban sem érzek magam olyan boldognak és elégedettnek, mint az elején. Pedig a barátnőmmel még semmilyen problémánk sem volt. Öt hónapja vagyunk együtt. Mit tennétek? Gyakran van ilyen probléma? Eléggé el vagyok keseredve és már komolyan a szakításra gondolok, bár nem szeretném.
2011. márc. 13. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
28 évesen nem tudja a csaj, hogy mit akar és a szülei véleményére hagyatkozik? hmm...
2011. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ne idegeskedj ezen. ha a párod le hagyja beszélni magát rólad, akkor pláne nem ér annyit, hogy ezen idegeskedj...

a párod hogy áll a szülei hadműveletéhez? miket mond neked?

2011. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Mindketten felnőtt emberek vagytok, de azért az tényleg kellemetlen, hogy nem kedvel a családja, bár nem értem miért szólnak ennyire bele.

Eleve ilyenek voltak veled? Másokkal is ilyenek, mármint előző pasikkal, vagy csak veled?

2011. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat. A párom azt mondja, hogy mellettem áll, az előző pasikhoz meg fogalmam sincs, hogyan álltak a szülők - igazából nem is nagyon voltak. Érzi ő is, hogy ez nem jó, de nem szeretném választás elé állítani, mármint én vagy a szülei, mert félek, hogy annak nem lenne jó vége.
2011. márc. 13. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne is tedd, az ilyesminek sosincs jó vége.

Azért kérdeztem ezeket, hogy csak szimplán ilyenek vagy van veled valami konkrét bajuk amiért általában a családtagok érthető módon aggódni szoktak (vallási szekta, válás, elkövetett bűncselekmény, udvariatlan viselkedés hasonlók)

2011. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Velem kapcsolatban nem állnak fenn az általad megnevezett tényállások. Van ugyan velem szemben természetesen konkrét kifogásuk, de ezeket nem szeretném részletezni. Az egyik az életkorom.
2011. márc. 13. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Az életkoroddal nem tudsz mit csinálni, egyébként én nem látom ezt olyan nagy korkülömbségnek, mivel a barátnőd se 20 éves már.
2011. márc. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!