Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnál ha súlyos beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál ha súlyos beteg lenne a férjed, feleséged?

Figyelt kérdés

Nekem 12 éve volt egy halálos betegségem, csoda módon túléltem. A feleségem akkor a barátnőm volt, egyetemre járt, így annak tudtam be, hogy nem nagyon ér rá velem a kórházban foglalkozni. Közel volt, de heti egyszer jött be, akkor is csak 10 percre. Szüleim minden nap jöttek. A rehabilitáció ott töltöttem a nyáron ahol a szülei nyaralója van, ahol az egész nyarat töltötték, de úgy sem nagyon járt be hozzám, csak heti 1x 10-20 percre. Nem vettem fel akkor a dolgot.

Most már 5 éve házasok vagyunk, van gyerek is, a betegségem meg kiújult. A feleségem mindig kiabál velem, hogy nem veszem ki a részem a dolgokból, minden rá marad. Ez annyiban igaz, hogy a gyerekkel tudok még foglalkozni, hozni-vinni játszani, de a nehezebb házimunkákban már nagyon elfáradok, de próbálkozom amit tudok. Válást is kilátásba helyezett, mert neki nincs erre ideje, hogy én 2 évig ezzel “szórakozzak” megint és eltelik a fiatalsága (34 éves). Nekik egyszerűbb lenne ha elköltöznék Anyámékhoz, azt szeretné. Én a gyerekemet nem akarok magára hagyni! Az is elhangzott egy vita alatt, hogy halnék meg inkább, akkor le lenne a gond rólam. Utólag azt mondta nem bánta meg amit mondott mert elege van belőlem, így nem lehet élni. Próbálok erős lenni, nem panaszkodok, de ha nagyon rosszul vagyok az látszik rajtam. A mentőket is kellett már kihívni, ez a felhajtás is idegesíti a feleségemet. A legnagyobb baja, hogy nekem beteg tekintetem van, betegesen nézek, mint akin látszik hogy nagy beteg.


A kérdés nem kamu, segítségre van szükségem, egy tanácsra, hogy mit tegyek. Baráraim nincsenek, így innen várnék egy jó szót, bármit.


2023. máj. 8. 09:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk eszem ágában nem lenne olyan társat választani, aki egyszer már bizonyította, mennyire szeret - öhm, bocs le se szr.


Te mégis elvetted ezt a nőt, mikor tudtad!, milyen ember. Bocs, nem tudlak sajnálni.

2023. máj. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
27%
Remèlem ezt mindenki olvassa, aki szerint csak pènz kell ès akkor lesz (jó ) nő is. Ennyit èrnek ezek a nők, riherongy fèrgek.
2023. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy? És milyen betegséged van ha szabad kérdezni?


A helyedben tényleg az lenne a legoptimálisabb, ha válnál és lesz ami lesz. De ilyen mérgező környezetben nem könnyű. Lehet emiatt újult ki a betegséged.

2023. máj. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én ha valóban élni szeretnek otthagynam ezt a társat az fix. Sajnos így elég rossz lesz a prognózis, de kérdezd meg az orvosok ő ért hozzá. Ez nem visz előre, de meg kárt is okoz, úgy gondolom. Most tedd félre a buszkeseged. Örülj hogy élnek a szüleid, fogadd el a segítségüket.
2023. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem válnék. Ezt a terhet nem vállalnám betegen. Viszont ami pénzt lehet, a szüleimnél helyeznék el. Jó ötlet az eggyik nyaraló eladása. Szüleidhez költözni is jó ötlet, mert gondoskodásra lesz szükséged, amit a feleségedtől nem fogsz megkapni. A gyereknek megmagyarázod, miért kellett elmenned, biztos megérti. Hihetetlen, hogy ennyire kegyetlenül tud viselkedni a párod. Barátaid miért nincsennek? Testvéred van?
2023. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!