Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nőknek tényleg 'alfáktól'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek tényleg 'alfáktól' lesz gyerekük amit egy 'béta' férfi nevel fel?

Figyelt kérdés

Mivel egy alfával hossztávon nem lehet együttélni és válás lesz, és utána jöhetnek a másodrendű béta férfiak?


Ez egy incel elmélet vagy igaz?



2023. máj. 13. 09:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem pont az az alfa, aki neveli a gyereket. A spermadonor majom, aki szalad a felelősség elől, az bétának is vicc.
2023. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
10%
A beta az aki az atlagnal picit jobb kepu , normal ferfias magasaga van tehat 180 vagy ahoz kozel -1/-22 centi , nem izmos de nem is dagadek vagy vezna madár , normalis azboltozete , igenyes magara es ha eppen nincsennek a kozeleben top pasik akkor a csajok siman ra mennek es benezik.
2023. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
97%
Ezt az incelfórum mondta?
2023. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
89%
A férjemnek van gyereke az előző kapcsolatából, tehát ő egy alfa. De velem közösen neveli az én lányomat, tehát béta is. Az exem is alfa, hiszen nekem tőle van gyerekem. De van új kapcsolata, akivel közösen nevelnek egy gyereket, tehát béta is? Én ezt már nem értem.
2023. máj. 14. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
63%

Gyerekek, hagyjuk már ezt az alfa - béta besorolást. Az egész nem releváns, pusztán azért is, mert nincs éles határ a férfiak közt ilyen téren, mivel egy fokozatsort alkotnak.


Amúgy, ha az elméletet vesszük alapul, én olyat is hallottam, hogy a nők szexuálisan jobban vonzódnak az alfakhoz, de ahogy idosodnek, kinovik őket, és bétával kezdenek családot alapítani eleve. De egy béta nem hagyhatja ugyanúgy ott a családot, mint egy alfa? Mert megromlott a felek között a viszony? Egy alfa nem érezhet úgy, hogy annyira kell neki egy nő, hogy osszehazasodik vele, és felneveli a srácokat is ezért? Azt bírom, hogy két csoport van, az alfákat érzéketlen tuskónak állítják be, akiknek nincsenek érzelmeik, de ettől függetlenül vonzóak, mert erősnek látszanak. A béta meg az érzelmes papucsférj. Ennél összetettebb a dolog azért.


A lényeg, hogy bárki elhagyhat bárkit, nemtől, életkortól, társadalmi preztizstol, értelmiségi szinttől, alfa-béta tengely besorolástól függetlenül. Az adott szituáció a meghatározó, az meg mindenkinél más és más.

2023. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Reddit2021 ***** válasza:
10%
24# es a férjed nem alfa hanem egy balfax!
2023. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész alfa-béta dolog szánalmas. Mellesleg a farkasoknál az alfa hím és nöstény monogám, párválasztásuk örökre tart.

A terminológiánál maradva pedig ti csak szeretnétek béták lenni, igazából omegáknak is gyengék vagytok.

2023. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
89%
26-os, már miért is lenne az? Elváltak az exével, aztán megismerkedett velem, és 12 éve boldogan élünk együtt, mindenünk megvan. A saját gyerekeivel is nagyon jó a kapcsolata, és az enyémmel is. Hamarosan az összes gyerek egyetemista lesz, mi meg éljük az életünket és utazgatunk. Sajnálom, hogy te ilyen megkeseredett vagy, hogy ismeretleneket leszólsz. Talán ezért nincs kapcsolatod.
2023. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
18%
"8-as, két összevissza, semmilyen család, és te marha büszke vagy. Hogy kb mindenki keresztbe nevel mindenkit. Gusztustalan!
2023. máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
48%
Olyat is ismerek ahol az apa elválik és elvesz egy 10-20 évvel fiatalabb nőt. A nő még szeretne gyereket, az apuka viszont már nem. Az eddigi gyerekeivel pedig még tartja a kapcsolatot. Akkor itt a fiatal nő a béta az anyuka meg az alfa?
2023. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!