Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feljelenthet e a ferjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feljelenthet e a ferjem?

Figyelt kérdés
Válófélben vagyunk, ma megrángatott a férjem a fürdőben. Én eljöttem a gyerekkel, fel tud jelenteni hogy elvittem a gyereket a bejelentett lakcíméről?
2023. júl. 8. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha vkit bántalmaznak vagy veszélyben fenyegetettségben van annak ott kéne maradnia szerinted a jog szerint es kitenni ennek a gyerekeket is ami amugy már igy is gyerekbántalmazasnak minősül, tehát az is akinek az anyját bántják mert ez a gyereknek is terror. Amelyik anya meg ezt hagyja hogy a gyerek azt tudja lassa hogy rettegesben van tartva a gyámugy ki is vehetné a gyereket mert az anyja is ezzel bantja a gyereket ha ilyennek kiteszi
2023. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdés lett volna hogy szerinted a jog szerint ott kéne maradni a kölykökkel ilyen szitukban?
2023. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem ismerem a jogot, de nem lepődnék meg, ha szabály lenne, hogy ott kell maradnod.
2023. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk tavaly történt hasonló eset. Volt olyan, hogy pár napig a tesóméknál húztuk meg magunkat. Nem is mert szólni, mert már a családsegítő szolgálat is figyelmeztette őt több alkalommal.


Szerintem, ahogyan az első is írja, ilyenkor a gyerek érdekét kell figyelembe venni, vagyis azonnal lépni kell.


Be is b.szna, ha a jog a bántalmazó fél jogait helyezné ilyenkor előtérbe.

2023. júl. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom bebizonyitani mert nem lett lathato nyoma.
2023. júl. 8. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sem volt úgymond látható nyoma.


Egyszer sípcsonton rúgott, volt, hogy megtépett, és 2x le is köpött. Mégsem merült fel bennem, hogy ne hinne nekem bárki is, mivel esetünkben például a családsegítősök is látták, milyen agresszív volt a metakommunikációja is.


Szóval szerintem ez ne tartson vissza, és ha valóban veszélyben érzed magatokat, azonnal lépj.

2023. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem fognak veled foglalkozni a Rendôrségen, mert semmi nyoma sincs! A férjed ûhyvédet tud fogadni, aki felelôsségre vonhat. Hàny éves a gyermek?
2023. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!