Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vajon mi ennek az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Tegnap fel hívott a férjem akivel válni akarunk,azért válunk mert egyszerűen nem értjük már meg egymást.

Mielőtt meg szültem volna a lányunkat nem volt semmi gond.

Mikor kiderült hogy végre terhes vagyok 5év próbálkozás után elég sokat beszéltem neki arról mit szeretnék majd,mikor mennyi vizsgálat van stb. De neki csak az volt a fontos hogy milyen az új munka helye milyen kocsit szeretne. Persze mondta ő is a baba szobát meg mindent meg jött velem ide oda. Aztán egyre elérhetetlenebb lett. Nm hívot munka közbe volt hogy később jött haza majd a fejemhez vágta elege volt abból hogy a gyerek körül forog minden. Majd el hagyott. Most hogy meg van a gyerek egyedül nevelem.

5 hónapos jelenleg, mindent megkap az apjától anyagilag semmi gondom.

Na de a lényeg hogy tegnap fel hívott hogy szeretne találkozni mondtam jöjjön le hozzam mert gyerek mellet nem tudok úgy ugrálni.

Le jött és egy csokor virág nekem a lánynak ruha és egy gyönyörű szép kis cipő.

Egyszerűen nem értettem mivan vele. Pár hónapja azt mondta nem akarja a gyereket le mond róla stb.

Mikor el altattam a kislányt meg kertem figyeljen rá míg el megyek zuhanyozni. Zuhany után be mentem a szobába a szokásos haloingembe ezt milliószor látta már rajtam. De valamiért most jobban figyelte majd nekem rontott és szexeltunk. Majdnem 1 éve nem nyultunk egymáshoz. Szex közbe olyanokat mondot hogy mindennel jobban vágyik rám stb. Ilyeneket sose mondot nekem évekkel ezelőtt se. Utána szex után mindha lett volna valami vele kérdeztem is mia baj azt mondta nincs semmi baja. Szerintetek mivan ? Bocsi a hibákért.


2023. júl. 9. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Az van hogy volt egy másik nő a képben, aki miatt elhagyott titeket a gyerekkel majd annak vége, nem jön neki össze semmi és jó a biztos szamár.
2023. júl. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Akár sajnos meg is csalhatott időközben. Semmire nincs garancia az életben! Lelkiismeretfurdalásból visszaosonhatott.
2023. júl. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Megpakolt pár másik jukat aztán most ettől megint izgi a tied
2023. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Fene tudja. Amúgy az állandó gyerek körül forog a világ Nekem is sok lenne.
2023. júl. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Otthon van a nő egy hónapos kisbabaval összezárva. Miről szóljon az élete, úgy mégis?


A férjed egy marha. Rajött, hogy mással se jobb, sőt.

2023. júl. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzott neki a szex, de aztán lelkiismeret furdalása lett, mert a gyereket továbbra sem akarja.
2023. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
5 nem csak a gyerek körül forog a világ és akkor még nem volt baba. Oké, terhes, nagy öröm, de más dolgok is vannak. Én terhesen nem szerettem, amikor állandóan csak a gyerekből kerdeztek.
2023. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Agyára mentél, hogy csak a gyerek és a terhesség a téma, közben volt valakije, most lenyugodott, hogy külön vagytok.
2023. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Ő meg a felesége agyára ment, hogy csak a munka meg az új autója körül forog a világ. Már elnézést.

Ezért elhagyja a frissen szült nőt gyerekkel, mert neki "agyára ment"? Megcsinálni még nem volt idegesítő? Egyem a szívét. Az ő életében a világon semmi nem változott, mégis ő lép le. Asszonyka mit szóljon?


Amúgy kérdező, szerintem szexhiánya volt. De ne legyen igazam.

2023. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt nem csináltam volna amit te. Elhiszem,hogy egy év után hiányzott már a szex,de ez nagyon megalázóan hangzik. Egy kis ajándék,kedvesség,és te teszed is szét a lábadat. Így mostmár tudja,ha épp nincs másik luxi,te mindig kéznél leszel neki. Ő hagyott el titeket! Legalább annyit vártsm volna a helyedben,hogy bizonyítson.
2023. júl. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!