Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak? Váljak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Váljak vagy próbáljak még megoldást erre a gondra?

Figyelt kérdés
Borzasztóan el vagyok keseredve! A férjem el adósítatott teljesen. Depresszióval küzdök! Attól félek soha nem jövök helyre! Tavaly meg is csalt ezt még meg bocsájtottam, egy gyerekünk van de ő is már nagy! Úgy érzem már nem szeretem a sok gond és az ideg ami körül vesz teljesen el nyom bennem minden érzést! De nagyon sok a tartozásom egyedül nem tudom mit kezdjek! Még párt se találnék szerintem ilyen adósággal a nyakamban!Nagyon magam alatt vagyok.

2023. szept. 23. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell a férjedre fogni, ugyanúgy a te döntésed is volt a hitel. Felnőtt ember vagy, kezdj el felelősséget vállalni az életedért, a döntéseidért. Állj a saját lábadra.
2023. szept. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

hogy lehet valakit eladositani sajat akaratan kivul?

ha hazasok vagytok akkor neked is hozza kell jarulnod pl egy hitelfelvetelhez.

szerintem azzal, hogy megcsalt es te elnezted neki csak magadat minosited, nem sok onbecsulesed lehet, ne haragudj. szerintem addig dobd ki amig meg van nemi egod es kezdj uj eletet

2023. szept. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Vàlj mihamarabb.
2023. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért raksz minden rohadt mondat után felkiáltójelet?

Amúgy nem teljesen értem, hogy miért a férjedre fogod az adósságot. Te hol voltál akkor?

2023. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Ha a hazra van hitel adjatok el.ennyi es ki lesz fizetve az adósság. Logikus nem?

Vagy mirr vettetek fel pénzt?

2023. szept. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt még mindenki minősít és nem lát bele a másik életébe addig szerintem nem egy jó dolog olyan emberbe bele rúgni aki segítséget kér, szóban. Volt egy vállalkozás ami az én nevemen futott. Ő csinálta azt hittem minden rendben van. Én egy gyárban dolgozom.Konkrétan halasztott árút vásárolt folyamatosan a pénzt szétszórta... amire mindig volt kifogás stb hogy hová tűnt. Most a vállalkozást abba kellett hagyni, mert csődbe vitte. Így az adóság az én nevem maradt. Szóval röviden ennyi.Sajnos én a könyvelőjével sosem tudtam beszélni.Mindig volt kifogás. Most derülnek ki folyamatosan a dolgok miket csinált a hátam mögött. Már beadtam a vallási papírokat. Köszönöm mindenkinek aki ilyen pozitívan áll egy kétségbe esett emberhez. Ezért tartunk itt ahol tartunk. És csak annyit hogy a felkiáltójeleket azért raktam minden mondatom után mert akkor úgy éreztem hogy vége mindennek kétségbe esés. De gondolom te még ilyen helyzetben nem voltál.. remélem sosem leszel.
jan. 30. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!