Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemet nem szeretem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet nem szeretem már egy ideje.Van 2 gyerek is.Sokszor csúnyán viselkedett velem( kiabált, veszekedett velem, morgos,hirtelen haragú).Mostanában próbálja ezeket nem csinálni.Szerintem azért mert többször is mondtam neki a válást.Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Teljesen elhidegültem tőle. Már az érintése is zavar, nem szeretem kb egy éve. Az a baj hogy keveset keresek, most kezdtem el dolgozni, gyeden voltam. Pályáztam pár helyre de fel se hívtak. Az a baj hogy a gyerekek miatt nem tudok akármilyen szakban dolgozni. Nincs segítségünk. Mostanában próbál nem morogni, kiabálni de az a helyzet hogy már teljesen elhidegültem tőle. Pedig úgy vágyok a szerelemre,romantikára de vele már nem tudom elképzelni. A szüleimhez nem tudunk odamenni a gyerekekkel, nem férünk ott el. Meg nem is"engedné" hogy elvigyem őket. Ő nem akar elmenni, elköltözni, elválni. Más rokon nincs. Barátaim se. Boldogtalan vagyok. Az a baj hogy keveset keresek, nem tudom eltartani magunkat így albérletben. Látom sokszor hogy mások milyen boldogok, szerelmesek együtt, én is szeretném ezt valakivel. Párterápiára nem akar elmenni. Közös néven van a lakás.
2022. febr. 12. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
A lakás fele a tied. El kell adni, és külön költözni.
2022. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nincs esetleg arra lehetőség, hogy ideiglenesen a szüleidnél maradjatok, amíg anyagilag megerősödsz? Nagyon jó lenne, ha el tudnál válni...Nagyon jó, hogy benned van az elhatározás, az én anyukám 24 évig nem lépett ki ebből, aztán elharapództak a dolgok...
2022. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
És az 1-es jól mondja, el kell adni. (csak gondolom nem akar ebbe belemenni a férjed, ezért írtam a 2-es választ)
2022. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Most erre mit lehet mondani?


Az ilyen dolgokra gyerekvállalás elött kell gondolni és készülni, utólag már nem lehet semmit csinálni, ha egyszer nincs pénzed külön költözni.


Akkor tűrsz, és kész. Ez az igazság.

2022. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

koccolj le, mondj le a gyerekekről és kezdj új életet.


ha nem mondasz le róluk és férjed szereti a gyerekeket, akkor számolj gyermek elhelyezési perre.

az új törvény értelmében ha a feltételek adottak mind a két szülőnél és az egyik fél kérvényezi, akkor a megosztott felügyeletet fogja a bíró elrendelni.

2hét/2hét.

ha nincsen hol laknod meg semmi és apu okos meg van pénze ügyvédre-kb 2 milla lesz a per megegyezés nélkül-akkor hozzá fognak kerülni a gyerekek.

2022. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Tipikus női mártírkodás, csak a férfi a bűnös, mi? >:)
2022. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%

Azért érdekes lenne tudni a szitut, hogy adott egy családon belüli probléma amit nem írtál, de-

Pl el kellene mosogatni-erre mondjuk azt mondja a férjed, hogy oké, mindjárt megcsinálom, de most jöttem haza a melóból, had szusszanjak már fél órát.-

És akkor erre te felhozod a válást mondjuk, ami lényegében ez-

-Ha nem mosogatsz el, elveszíted a gyerekeidet, elveszíted a családodat, elveszíted a nődet!-

Hát ba szki csajszi...egy ilyesmi szituban én sem nagyon tudnám hova lépjek, de az biztos, hogy nem társamként, hanem ellenségként tekintenék rád.

2022. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Majd megszokod. Én egy gyerekkel se tudok lépni. Álmodozhatsz, de ez van, örülhetsz ha egyáltalán lesz munkahelyed 2 kisgyerekkel, főleg ha gyakran betegek.
2022. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Szia :)


Nálunk hasonló a helyzet, mi is el vagyunk hidegülve egymástól, de a feleségem miatt. Konkrétan semmi sem jó, amit csinálok, teljesen ki vagyok égve nem csak fizikailag, hanem érzelmileg is. Nálam anyagi gond nem lenne, ha válnánk, mert jól keresek, sőt a feleségem is szinte az én keresetemet élvezi, viszont nálunk is van gyerek, és tudja,.hogy nem tudnék elválni egyenlőre, a gyerek miatt, mert nagyon apás, és nem lenne pofám emiatt...


Ha tényleg nem szereted, és a gyerek mellett is hajlandó lennél elválni, akkor keress valakit és válj el.

Ez az én véleményem.

Tudom...más dolgában mindig okosabb az ember...bezzeg az én helyzetemben én sem tudok okosat kitalálni :)


Remélem így-vagy úgy, de megoldódik a helyzeted.


30F

2022. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Kedves 8-as, 9-es vagyok.

Na igen, ezt kifelejtettem.

Meg is lehet szokni, nálunk lassan 4 éve így van...

2022. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!