Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hölgyek, mennyire zavar/na...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyire zavar/na titeket, ha a párotoknak van egy ex felesége és tőle egy fia?

Figyelt kérdés
Másfél éves volt a fiam, amikor elváltunk, ő anyához került. Aki utána lett barátnőm, nem tud megbarátkozni a gondolattal, hogy nős voltam előtte, mindig elsírja magát, ha előkerül említés szintjén akár a volt nejem, akár a fiam. Mindig is szerettem volna családot, ezért elég rosszul érintett a válás és most úgy érzem, hogy a fiamat teljesen el kell veszítsem, ha meg akarom tartani a páromat. Eddig is csak havonta tudtam vele találkozni, mert messzire költöztek, úgyhogy majd fél nap elmegy azzal, ha meglátogatom. Ez nekem önmagában nem lenne teher, szívesen teszem, de kezdem úgy érezni, hogy választanom kell a fiam és a párom között. Normális az, ahogy a barátnőm viselkedik/érez? Segítenék neki, de ő sem tudja megmondani, hogyan. Van valakinek hasonló tapasztalata? Vagy én látok rosszul valamit? Minden konstruktív hozzászólást nagyon köszönök

2023. szept. 25. 11:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Normális! Az viszotn nem normákis, hogy benned egyáltalan felmerül, hogy "elveszitsd" fiadat, mert az uj baránődet zavarja! Eleve szerintem normális nő nem áll le gyerekes pasival, mert a gyerek az első, és nem én, (persze vannak nők akiknél nem gond, ha másodikak, de én nem tartozom kozejük) így meg semmi ertelme...
2023. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem normális a barátnőd hozzáállása, ne mondj le a fiadról miatta! Ne nehezítsd meg szegény gyerek életét. Mindkét szülőre szüksége van, akár együtt vannak, akár elváltak. A barátnőd gondolom tudta, hogy van gyereked, amikor összejöttetek. Ha ez zavarja, keressen olyat, akinek még nincs.
2023. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Engem annyura, hogy gyerekes pasi kizárva. Sosem értettem azokat a nőket, akik gyerekes pasival állnak össze úgy, hogy nekik nincs. És ahogy öregszem, és egyre jobban látom mit is jelent valójában egy gyerek, még kevésbé értem.

Érdemesebb lenne olyan nőt keresned, akinek szintén van gyereke

2023. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem normális hogy zavarja. Megogja yomorítani érzelmileg a gyereket. Neki szüksége van az apjára. Jól tudta mit vállal nem értem most miért hisztizik miatta.
2023. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

Van gyereke, és abszolút nem zavar. 10 eve vagyunk férj és feleség és minden hétvégén itt van a nagylány. Jó viszonyban vagyok vele és az ex feleséggel is. Nem normális utálkozni. Az én szüleim elváltak és ment a marakodas az új párok felé.


Ez nálunk nincs

2023. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

SOK olyan kérdés van itt, hogy belemegy a nő a kapcsolatba egy bukott (Elvált, esetleg még gyerekes is.) pasival, majd szépen előjönnek a gondok. A "Miért ad neki annyi pénz?" meg a "Minek van itt minden héten a gyerek?" meg a "Hazavitte a lányát, 30 perc az út oda-vissza, de ő 32:01:22 alatt tette meg, ugye megcsalt az ex-nejével, ugye?" kérdések kiírói mind rájönnek, hogy nem megy ez.


Férfiként nekem se kéne elvált, pláne gyerekes nő. Nem hiányzik a "Ne merj rászólni, nem te vagy az apja!" meg a "Nem vagy az apám B+!" válaszok. És zavarna, ha arra érnék haza, hogy a nappalimban ül az ex, és vedeli a 18 éves whiskey-m, meg szívja a szivarom, ami többet ér mint az éle.

2023. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem normális. Tudta, hogy volt családod, hogy van gyereked, ennek fényében ment bele a kapcsolatba.

Azt ugye nem gondolod komolyan, hogy az új punáért, csak hogy ne sírjon szegényke, még havi egyszeri találkozót is offolnád és lemondanál a gyerekedről? Te normális vagy?

2023. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tudta mibe megy bele egy marhaság. Elvileg tudta. Papíron olyan jól hangzik. A valóság meg teljesen más.

Mondjuk nem balhéznia kellene, hanem lelépnie.

2023. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember, aki tudja, hogy családos emberrel kezd, az de, tudta. Hogy utána sírdogál, mert nem bírja a tudatot elviselni, az meg szánalom.
2023. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%

Ez szimplán hiúság kérdése....ha lenne közös gyereketek akkor talán módosulna a hozzáállása de mivel nincs így hátrányba érzi magát az exeddel szemben, hogy ő szült neked egy fiút.

Férfiként egyszer próbáltam elvált nővel kezdeni, soha többet nem fogom. A gyereket szívből szerettem és szeretem mind a mai napig, őszinte volt velem szemben, hiányzik. Az anyja viszont pattanás a hátam közepén a volt férjével együtt, soha az életben nem lett volna szabad párkapcsolatba kerülniük és összehozni egy gyereket, mert mindkettő a személyes sérelmeit rajta keresztül dörgöli a másik orra alá, egyszerűen nem értem.

Nem adnám fel a gyerekem láthatását és nevelését egyetlen nőszemély miatt sem, kiraknám a szűrét és keresnék olyat akivel jól kijön.

A nőnek annyit mondanék, hogyha nem tudja elviselni a partnere korábbi életét, akkor ismerkedjen egyedülálló szűz férfiakkal és akkor jó eséllyel irányítani is tudja őket.

2023. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!