Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet elintézni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elintézni, hogy válás után semmi semmi köze ne lehessen a gyerekemhez a férjemnek?

Figyelt kérdés
Gyerektartás sem kell, és nem akarom hogy lássa. Teljesen meg akarok szakítani minden kapcsolatot, mi ennek a módja?
2023. okt. 30. 13:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10/Sajnos vannak nők akik csak azért mennek férjhez mert szeretnének a szülői házból menekülni gyereket szeretnének.Magyarul egy jó tenyeszbikat keresnek jó istállóval bőséges szenaval.A gyereket úgy nevelik hogy az az ővek apukanak semmi beleszólása nincs semmibe.

Mégsem lesznek soha számon kérve.Apuka meg mehet a fenébe miután felnőtt a gyerek.Kébzelheted mennyire van emberszámba nézve.A saját gyerek is mennyire tartja.

2023. nov. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10/

Erre csak annyít.

Valaki ezt mintha receptet olvasna teszi meg.Csak okosan.

Végy egy jó tenyész bikát jó istállóval bőséges szenaval takarmánnyal.

Az első dolgod hogy mi hamarabb utód legyen.

Azt úgy neveld hogy csak a tiéd.A bika csak mindennek a segéd eszköze.

Őt nem kell senkinek figyelembe vennie.

Soha nincs ezért büntetve.

De a bika mindenért.Még azért is ha egy életen át ezt tudja és az utódok végett kussol

Aztán a végén semmibe veszik az utódok is.

2023. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

10 vagyok

#11


Én is így jártam. Exem menekült otthonról, nem túl fényes családi okokból. Valahogy mindíg éreztem, hogy érdekből van velem. A gyerekekhez, sok "közöm" nem volt. Nem volt beleszólásom, melyik oviba megy, milyen program, szülinapi buli stb. Én csak dolgoztam mint állat napi 13-14órát 2 állásba. 12év után közölte, ő még szerelmes akar lenni, kalandokat akar, biztos jobb lesz ha külön megyünk. Fogta a két gyereket, lelépett. Hogy elszigeteljen tőlük, indított gyámhatósági eljárást, rendőrségi feljelentést stb. Megdőlt a meghalgatáson, elkaszálták keresztkérdésekkel. Nagyobbik gyerek, betöltötte a 14évet,és visszaköltözött. 14éves szülinap után, 1héttel már nyaggatott hogy indítsuk el az átthelyezését.(14év felett a bíróság már figyelembe veszi mit akar a gyerek)


Tenyészbika, illetve marha voltam, most már tudom.

2023. nov. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gondolom bántalmazó. Fel kell jelenteni, ha vannak más áldozatok (exek) akkor velük is kell beszélni.
nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!