Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért viselkedik így az exférjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így az exférjem?

Figyelt kérdés
A leendő exférjemmel 5 éve házasodtunk össze.A kapcsolatunk gyermekünk( aki most 3,5éves ) születéséig tökéletesnek volt mondható.Igy utólag visszatekintve a dolgok akkor kezdtek el megváltozni, amikor ő új munkahelyre került én pedig a kisfiúnkkal otthon voltam.1 éve az addig családcentrikus, szerető férjem közölte, hogy már nem szeret és elköltözött.Persze később kiderült, hogy döntésének oka az volt, hogy szerelmes lett a munkatársába.Azóta együtt él a nővel,az addig rajongásig szeretett gyermekével nem foglalkozik.Beadta a válópert,de a második tárgyalás után az eljárás szüneteltetését kérte (döntésének anyagi okai vannak).2 hónap múlva már én éreztem úgy, hogy ez nem mehet így tovább,visszavettem a leánykori nevem és kértem a válóper folytatását.Azóta ahol tud alám tesz.Már nem lakik a közös lakásunkban,a kisfiam és én pedig anyukámnál vagyunk, mivel így lelkileg és anyagilag is könnyebb volt átvészelnünk a helyzetet. A saját cuccait rég elvitte, ennek ellenére a közös lakásunkban kiköttette az internetet, amit én fizetek,az én bútoraimból kipakolta az én cuccaimat és bedobozolta azokat, stb..Kommunikálni és megegyezni bármiben abszolút nem lehet vele.Én nagyon szerettem őt és nagyon nehezen tudtam feldolgozni azt, hogy elhagyott bennünket.Szereti a barátnőjét, válni akar, akkor miért csinálja mindezeket, miért bánt még mindíg?
2010. okt. 20. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Mert egy aljadék pasi. Az a tipus, aki ha elválik a feleségétől, elválik a gyerekétől is.
2010. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,vannak ilyen fajbarom pasik! Azért viselkedik így,mert szerintem bántja,hogy te is benne vagy a válásban,és lehet azt várta,hogy könyörögj neki!
2010. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudom hogy most rossz de kicsit nézd meszebbről, minek fizetné az internetet egy üres lakásba, mért ne pakolná össze a cucokat ha ti elköltöztek, ezt ne vedd bántásnak ez a dolgok menete. Jobb ha most nem is beszéltek az ügyvédek majd elintézik neked is könyebb hja nem erőlteted.

A szünet meg azért volt mert rájöt hogy a vagyon felezödik ez ritkán tetszik a férfiaknak, meg akkarta uszni a gyerektartást jól teted hogy léptél.

2010. okt. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is az fáj neki hogy te nem ragaszkodsz és benne vagy a válásban. Hiúsági kérdést csinál belőle. Azt várná hogy zokogj előtte a gyerekkel hogy hiányzik. Önző hiú, jól tetted hogy lépsz. Jó nehéz lehet így is.
2010. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

22:59-es nagyon jól látja a dolgot, ráadásul a 3. belépésének legtöbbször nem csak az egyik az oka!

A kocsmázó férfiak 75%-a sosem menne el otthonról, ha jól érezné magát! És miért nem érzi jól magát? Ez legtöbbször a párján is múlik!!

Természetesen sokat gondolkodnod nem kell, itt csak a válás segít, a vagyonmegosztás, láthatás és gyerektartás hivatalos bírósági végzése!

2010. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A bökkennő csupán annyi, hogy a lakásban már csak az én holmijaim vannak és a számlákat is én fizetem.A lakásunk közös tulajdonban van és van hozzá kulcsa.
2010. okt. 22. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!