Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ha a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a feleségem utalt egy csomó pénzt a bankszámlámról a sajátjára, majd a következő nap beadta a válópert? Van egy gyerekünk, neki muszalj lesz albiba menni mert ebből a házból semmi nem jár neki/nem adom el, saját. A többi lent

Figyelt kérdés

(Maradjon a kérdés a válás kategóriába )

Tehát ö sokkal rosszabb helyzetbe van. Keves a fizuja, 2-3evesunk van, albérletbe megy, es sztem kellett a pénz az induláshoz.


Azt mondta én ugyse adok

semmit, és szerinte ennyi járna neki -

2 millió ft.


A ház az bonyolultabb eset, a lényeg az csak az enyém lett.


Ti mit tennétek ilyen helyzetben?


jan. 16. 21:43
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:

29# természetesen mindenre válaszolok amint tudok .

A megtakarítást mindig a hazra költöttük , amikor volt vmennyi pénz azt elis költöttük erre -arra ami a ház körül kell, nem tudom felmérni sajnos, sokmindent magunk csinaltuk.

Együtt festettünk stb.mindent. Csak az anyagot vettük meg nagyrészt.

Más ingóság nincs.

jan. 17. 12:44
 32/54 A kérdező kommentje:
29# a szülők utaltak még 10millát , de most mar 8at vissza utaltam, ne legyen az hogy azt esetleg bármi okból felezni kelljen.
jan. 17. 12:47
 33/54 anonim ***** válasza:
30%

De miért járna neki bármi is, miért kellene neki bármivel is kiszállni, ha mindenetek, amitek van, az gyakorlatilag a te szüleidtől kapott ajándékod?

Nyilván azért akart újat építeni, és nem volt jó a meglévő ház, mert abban ő is szerzett volna tulajdonjogot, mindegy, mennyit tesz bele, így meg ténylegesen csak annyi a jussa, amennyit beletett, magyarul semmi. Korrekt, hogy jól meglopott, amint lehetősége nyílt rá...Azt mondanám, b...a fene, vigye, tanulópénz, de ez sem nem a te pénzed, basszus, hogy csak így jókodj vele, hanem a szüleidé, amit nyilván nem arra szántak, hogy a kedves menyük abból kezdjen új életet! Álljál már a sarkadra!

jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
100%
Egy ügyvédi konzultáció pár tízezer forint. Annyit nyilván megér.
jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
54%

Amit a házra költöttetek, abból minimum az anyag fele a feleségedé, nyilván és a megtakarítások fele is.


Aki azt írja, hogy kisgyerekkel nem lehet ugrálni meg nézzük objektíven: objektíven nézni pont hogy nem érzelmi kérdés, hogy jaj szegény majd kisgyerekkel. Előbb is gondolkozhatott volna. Attól még nem lépek be más netbankjába és lopom el az anyja ajándékát.

jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
52%

Ezt az embert én is messzire kerülném. A nő rokonai csinálták a tetőt! Értitek, a tetőt! Erre olyat ír, hogy mindent közösen csináltunk, festettünk...


Ki nem szrja le, hogy festesz, tudod te mennyi egy tető? Pontosan tudod. Az is beszédes, hogy a csajszi többet is elvihetett volna, de olyan korrekt volt, hogy alig vitt valamit, és nem a kérdező kapta a pénzt, azt írja "vegyetek belőle" konkrétan így! KETTEN kapták, hogy a családjuknak jó legyen a plusz telekkel.


Nyilván azért hagyott el, mert csóróskodsz, nem szeret és nyomorogtok egy szr helyen, és elege van. A kérdezőnek nincs megtakarítása, a csajszi kapcsolatai és bevétele(gyerekkel ugye szinte semmi) is a kérdező házára ment. EZT SIMÁN fedezi 2millió, sőt, olyan számlát tudna hozni, hogy több is, értitek emberek, TETŐ! 7 millió kb, nem szr kis közös festegetés.


Az ügyvédi díj itt minimális, nem nagyon találsz olyat, aki elvállalná, pár százalék szokott lenni. Ha lenne benned gerinc, hagynád a csajszit. Ajándékozás meg akkor van, ha van ajándékozási szerződés. VAN?! Nincs. Fű alatt akartátok, tehát közös vagyon, és még jól meg is büntetnek 500ezer fölé, hogy 10 millát csak úgy utalgattok..


Többet bukhatsz, mint amennyit a csaj kivett. Nyilván az is gerinctelen lépés volt, de csóró pasi mellett rájött, hogy örökké csóró marad, ha minden pénzét és kapcsolatát a pasi tulajdonába öli, és még a gyereket is neveli kiesve a piacról. Neked haver rohadtul megérte egy ilyen nő három évre, még egy ilyen balekot nem találsz. Gondolom el is engedted magad, kevesebb törődést, kevésbé vagy jó apa.. rendes kapcsolatból nem menekülne. Egyébként mit fogsz mondani, ha felkeres a nav? Visszaajándékoztad a pénzt? Dupla bírság:))

jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
42%

Aham és vajon ö lett volna annyira korrekt hogy kifizesse a feleseget amit ö tett bele?

Lehet a feleség ezt mar tudta előre hosz ő ismeri, es 1 millió az nemis olyan sok valljuk be. Felnevelni egy gyereket ossze se hasonlítható hiába szóljátok le .

Nezzetek meg külföldot ott mennyit fizetnek egy gyerektartasért itthon 20.ezret is sajnálnak, pedig tudjuk mennyit ér a pénz értéke.

En azt mondom annyi úgyis járt volna neki

Adjátok csak az ügyvédnek kit érdekel, ha inkabb neki mint a gyerek anyjanak adnátok.

Ennyit ertek ti is mind.


Majd lesulne a pofam a nő tesója előtt hogy ingyen ment segiteni a munkásával én meg sajnálok neki 1millát.

Mar ne haragudjatok de nézzétek a felújítas árakat, mennyi a munkabér mesterembernek/kivitelezőnek .

Es ez még kevés is.

Na vitatkozzatok akkor es adjatok szépen az ugyvedeknek a penzt ha erre van eszetek.

jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkeppen menj ugyvedhez. Az elejen ugyis konzultacionkent fizetsz, alkalmankent par tizezer lesz. Mivel az ex nem tisztesseges eszkozokkel jatszik, szukseged lesz jogi vedelemre, kerul amibe kerul.
jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
67%

100ezer a megtakarítása, mert mindent a házára költöttek.. NEM TUDNÁ kifizetni az exét, és nem is akarná, utalta is vissza a pénzt az anyjának, véletlen se legyen miből.


Szerintem ingyenmunkása volt, kihasználta a nőt, visszaélt vele, most meg a nő behajtaná a butasága árát, mert tudja, hogy pénzt nem látna a pasiból.. Honnan is tudná bizonyítani, hogy mennyi ingyenmunkát és pénzt tolt a házába? És akkor távozhatna a pasi 100ezrével, amiből még gyerektartásra se futná.


Őszintén én is így csináltam volna, hogy megtartsam a gyerekem, mert 3 évest már képesek lennének az apjának adni, mert ott van lakhatás egyedül, szerencsétlen nőnek kaucióra se futja, és fizethetné a gyt a pasinak..


Nem szabad beleölni a pénzt a másik tulajdonába, mert sosem látod viszont.

jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
27%

39# top comment 💯


De a 36-os valaszod is 💯 nagyon odacsaptál a valaszoddal #nagyon igaz#

-erre mar nincsis mit mondani


Igaz, ettól még kíváncsi lennék én is hogy ha belemennének az ugyvedes dologba , mennyibe kerülne a végösszeg.

jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!