Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerencsejáték függőség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsejáték függőség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A Férjem tavaly szeptembertől rákattant a szerencsejátékra, online casinóra, amit eleinte tagadott, de végül bevallotta. Mindig megígérte hogy leáll, mert ő nem függő, csak azért csinálta hogy több pénzünk legyen, mert jócskán lesüllyedtünk. Áprilisban elhagytam, van 2 kicsi gyerekünk, de aztán 2 hét után vissza jöttünk mert segítséget kért tőlem,hogy csak mi tudunk rajta segíteni stb.. viszont pszichológushoz, orvoshoz nem akar menni mert nincs akkora gond, tudja hogy nem jót csinált és most már ennek vége. Végre engedélyt adott a bankszámlájához ami addig nem volt, és hogy a többi pénzt is nekem adja, én kezeljem ezek után. Így is volt, 3 hétig ment is, de tegnap rámentem a bankszámlára, mert eddig az én telefonomban nem működött, és most sikerült belépnem, egy hét alatt 900eurót rakott rá, ami mind casinóra ment el. Mikor tények elé állitottam és tagadja, azt mondta a xy haveroknak rakta fel a pénzt és ők játszották le... tudom hogy hazugság,de akkor tényleg ennyi?

32 éves, jó kiállású férfiról beszélünk, közös hitel, lakás, 2 kisgyerek, 1,5 és 3,5 évesek. Sokat gondolkodtam valláson, de attól is félek, mi van ha ez csak egy rossz időszak, sosem volt ilyen, tényleg ennyire behúzza őt az a szar, nem lehet vele mit kezdeni? Papolok neki,kérem szépen vallja be,de még ő duzzog hogy én nem hiszem el neki hogy a haveroknak tette fel... a haverok végett hajlandó lennél bekockáztatni a családod? Hiszen tudta jól hogy ebből megint hatalmas botrány lesz,de ő ugye abba volt hogy én nem tudom megnyitni az internet bankinget,de hát ha nem így akkor bemegyek a bankba és kikérem a kivonatot mivel úgy jöttünk vissza,hogy másnap egyből mentünk a bankba és adott hozzáférést a számlájához. Nem tudom mit gondolt,hogy majd nem derül ki? Tudom ez már betegség, de nagyon csalódott vagyok, nem tudom mit kezdjek magunkkal... legyek kitartó hátha átvészeljük ezt a nehéz időszakot mert hát jóban-rosszban,de ez alatt a 8-9hónap alatt amióta tart ez ami idegeskedést megettem.. segítsetek kérlek. 28éves vagyok, adok magamra, biztosan találnék új partnert de attól is félek. A kicsik imádják az apjukat.


máj. 10. 13:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mindig ő kezelte a pénzt, az elejétől. 5éve vagyunk együtt. Sosem volt ilyen problémánk. Sosem szólta meg ha elmegyek körmöshöz, vagy ha veszek magamnak bármit. Kirándulni is szoktunk évente többször is, jó inkább csak ilyen 1-2naposak,tengernél 1x voltunk,idén is terveztük de ez füstbe ment terv. Jó,mondtam majd jövőre,most másszunk ki ebből a szarból. Ő volt aki mindent fizetett a lakással kapcsolatban is,sőt át autómat ő tankolta,és még arra is ő vezetett rá hogy spóroljak itthon magamnak hogy ha bármi tudjak mihez nyúlni. Én akkor tök jól vettem ezt,de most meg teljesen 180 fokot fordult és nem tudja megfogni a pénzt. De ebbe is bele lehet fáradni,hogy szemmel kell tartanom mikor hova megy,meg mikor mennyi pénz van nála. Még engem nézett hülyének hogy én mit gondolok neki honnan lett volna 900euroja amit feltett a casinóra 1hét alatt, hisz nekem adta a pénzt itthon. Aha.. csak én azt már nem tudom pontosan követni kitől mennyit kér el pl egy szerelésért.
máj. 10. 14:15
 12/19 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es. Pszichológus így nekiindulásból, aztán az tovább küld ahova kell. De már elindulunk valami úton legalább. De nem akar. Ja meg persze kézzel lábbal kapaszkodik a lakásért,már mondtam neki adjuk el a fenébe,mert ha elváltunk én költözöm a gyerekkel ő meg itt marad egyenlőre,de ugye ha most is elmegy az esze nem hiszem hogy ha elmegyünk akkor jobb lesz,eddig is megcsinálta hogy nem fizette be a hitelt,ezek után is megfogja,ami mire vezet? Már ügyvédnőnél is voltam, elmondta mit kell majd tennem,tennünk, de a szarban húz magával teljesen.
máj. 10. 14:22
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt akartam neked írni kérdező, mivel a párod vállalkozó, és minden munka más összegbe kerül, nyomon se tudod követbi, hogy mennyi pénzt keres, és sunyizik félre szerencsejátékra.

A függő emberek átmennek a hazudozásba is, hogy tagadják magukról ők nem csináltak semmit.

máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ah, köszönöm hogy írsz és válaszoltál. Még adok magunknak egy kis időt, de 3 hete vagyunk itt,ennyi kellett hogy újra rájöjjek valami baklövésre,úgyhogy szerintem nem kell sokat várnom a következőig sem. Nem akarok már elmenni aztán megint visszajönni, azért húzom a végsőkig. Sajnos ez ilyen. Majd írok ha lesz fejlemény. Köszönöm nektek😘
máj. 10. 14:28
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A szerencsejáték függőség sokkal rosszabb mint a drogfüggőség. Sokkal nehezebb róla lejönni, és sajnos sokkal könnyebb vissza esni. Rengeteg helyen űzheti, elég hozzá már 100Ft, néha nyer ami miatt benne marad. Az egyik legdurvább függőség, ami a biztos lecsúszáshoz vezet.
máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg a “haveroknak raktad fel” Béla?

Kicsit sokallom ezt a 900 eurot, amit ezek szerint NEKIK KÖLCSÖNADTÁL (?!)

Gyere szépen, menjünk és kérjük vissza, nem állunk olyan fényesen, kell a gyerekeknek, gondolom visszaadják, te sem, ők sem a gyerekek szájából szednék ki szerencsjátékra a falatot.

Induljunk szívem, jó?

Ha nem jössz, nem gond, megyem egyedül is.


:D


…persze, haveroknak…

máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Apám is függő volt. Szerencsejáték, pia, felváltva vagy egymást generálva, de állandóan. Nem, nincs az a család, aki miatt abbahagyná. Nálunk ránk fogta, miattunk kell nyernie, és tovább próbálkoznia, ha ötször veszít, akkor is. Mi évekig nyögtük az adósságait, aztán utána is megint jött volna. Jobb volt nélküle. Ha van támogatás mögötted, neked is ezt javaslom.
máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nyilván nem hiszem el hogy a haveroknak..de nem hogy kölcsönadta,hanem hogy ők adták,és a férjem SMS beleegyezésével tudták a számlájáról lejátszani. De az is csak egy engedéllyel és kóddal megy. Mert az egyik havernak mínuszos a számlája,a másiknak meg nincs is. Az a baj hogy a 10ből 9haver biztos ilyen fék.. de a férjem meg nem ennyire jólelkű,úgyhogy ez már eleve kamu. Csak ugye kellett valamit mondani. Most nemtudom mi lesz a következő, nyit valahol másik számlát magának,vagy valaki máson keresztül játszana akinek adja a pénzt? Pár hónap alatt ide jutni.. nembírom feldolgozni. Hátterem van,teljesen stabil. Jómódú családból származom,és ő is. Pont ezért nem értem.. tehát nem egy utolsó putri de ezzel azzá teszi magát idővel.
máj. 10. 20:15
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Mint minden függőnek, a tagadás és a hazudozás úgy megy neki mimt ha könyvből olvasná.

Én mikor ittam, ha 1 üveg bor, vagy pár deci tömény már bennem volt simán a szemébe hazudtam bárkinek full hihetően, hogy nem ittam semmit és elhitték annyira profin műveltem a zugivást!

Nem kell félteni a párodat sem, megfogja ő oldani sunyin is, hogy tudjon játszan!

Az hogy jó családból származik semmi köze ahhoz, hogy ne lehetne függő!

máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!