Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hajlamos a szerencsejáték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajlamos a szerencsejáték függőségre - lehet a kapcsolatnak jövője?

Figyelt kérdés

Közel hét hónapja vagyok együtt a párommal. Nem iszik, nem dohányzik, semmiféle függőségéről nem tudok, viszont a napokban vallotta be, hogy hajlamos a szerencsejáték függőjévé válni. Azt mondta, soha nem volt ebből gondja, sosem verte el a pénzét szerencsejátékon, de pl. egy kaszinóba nem merne bemenni, mert tudja magáról, hogy képes lenne ott vagyonokat eljátszani, ezért távol tartja magát az ilyenektől.


Lehet ebből a későbbiekben gondunk? Nem szeretnék úgy folytatni egy kapcsolatot, hogy rettegnem kell, hogy a későbbiekben az problémához vezet.

Én 23 nő, ő 26 férfi.


2019. máj. 28. 12:35
 1/3 lilla64 ***** válasza:
24%
Ez olyan mint az alkoholizmus.Lehet,hogy sokáig elkerüli a kasszinókat,de ha egyszer betéved,nem fog tudni egyhamar leállni.Én nem mernék belemenni komolyabb kapcsolatba.
2019. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megvan hozzá a belső motivációja, elmehetne egy pszichológushoz, hogy kiderüljön, mi hiányzik annyira az életéből, hogy a szerencsejátékhoz nyúlt pótszerként. Amíg ezt nem deríti ki, mindig ott lesz a veszély, hogy rákattan a hazardírozásra.
2019. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Ha tisztában van vele és igyekszik elkerülni, mint ebben az esetben, akkor igenis van jövője a kapcsolatnak. Ő megteszi, ami tőle tellik, ez nagyon jó hozzáállás
2019. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!