Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hány év házasság után jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év házasság után jár asszonytartás?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 14:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem Amerika :)

Ha munkaképes vagy, nem jár, tartsd el magad. Ennyi erővel férjtartás is járhatna, nem?

2010. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Sehány. Magyarországon nincs precedens ara, hogy asszonytartást ítéljenek.

Elvileg akkor ítélhetnének, ha a nő bizonyítani tudja, hogy a munkaképességét a férfi hibájából vesztette el, amire - valljuk be-, elég kevés az esély.

Kevesebb Született feleségeket nézz, olvass több jogot!

2010. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
soha
2010. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért járna asszonytartás, még ha a nő nem is dolgozott a házasság alatt? Utána nyugodtan megteheti. Soha nem értettem a kitartott nőket...
2010. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%

Hú de sok okos ember van itt! Csak kár, hogy dobálóznak a válaszokkal anélkül, hogy tisztában lennének a ptk és a csjt tartalmával.

Kedves kérdező, igen létezik ilyen, azt kell bizonyitani hozzá, hogy te azért nem tudtál munkát vállalni mert a férj "hátráltatott " benne.

2010. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is nő vagyok,de nagyon sajnálom az amerikai férfiakat,nem értem miért kell nekik gyerektartáson kívül még asszonytartást is fizetniük.És ha a férj veszíti el a munkáját,akkor meg fizessen a volt feleség férjtartást?

Szerintem nem ezen agyalj,hanem próbálj inkább munkát keresni,hogy ne legyél rászorulva a volt férjedre.Én nagyon szégyelném,ha miután megromlott a kapcsolatunk,és elváltunk,a volt férjem tartana el.El sem fogadnám,inkább éjt nappal alá téve dolgoznék.

2010. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

[link]

Van olyan, hogy házastárs tartás, nézd meg ezt!

2010. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát a nagy ló....! Az én férjem annyi gyerektartást fizet hogy csak na. Az ex jó nagy k. lett,nem törődött vele, valósággal kidobta az utcára. Én meg felkaroltam mert szerettem, de nem a pénzéért.Őnagysága asszonytartást követelt a válásnál, hoppá, de a bírónő azt mondta menjen el dolgozni, mert nem a férje hátráltatta a munkeresésbe.
2010. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
15:23 igazad van! Elváltak,új életet kezdtek,miért fizetne már a volt férj a volt feleségnek asszonytartást?Menjen dolgozni,vagy vállajon másodállást,nagyon sokan így teszünk,hogy megéljünk,ne a volt férjen élősködjön!
2010. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hála a jó istennek nem jár :) Az még hiányozna, hogy az együtt töltött évekkel arányosan még fizetgetni kellene. Komolyan a pofámról leégne a bőr a nőtársaim miatt, akik képesek ilyenre.
2010. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!