Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha hosszú éveken át rossz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszú éveken át rossz a házasság, miért nem váltok el, mi miatt kell leélni egy életet egy rossz házasságban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 23:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg a pénz miatt maradnának benne az emberek a házasságban és élnének boldogtalanul?"

Igen! Nem mindenki, de sokan. Én vagyok aki írta, hogy az összes hitel az egyik fél nevén van. Ez kb havi 50 ezer ft, és akinek a nevére jönnek a csekkek az keres kb 80-90 ezret. Szal elég necces lenne ennyiből fenntartani magát. Meg hát elúszna a ház, az autó, gyakorlatilag minden amiért az elmúlt 20 évben dolgozott. Ugyanakkor látom, hogy idegileg hogy megy tönkre egyre jobban. Meg az se jó, hogy én 13 éves korom óta azt hallgatom hogy ő ebbe fog belehalni egyszer, de hát ez van. Sajnos én még nem dolgozom szal nem tudok nekik anyagilag segíteni, mert ha tudnék tuti összespórolnék annyit h kifizessem az adósságaikat és végre otthagyhassa.

2010. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Inkább benne élnéke egy rossz házasságban mint egyedül. Voltatok ti már igazán egyedül????

Ha senkitek sincs se rokon se barát. Csak a férjed rokonai, csak a férjed barátai...(voltak)Sajnos nekem a magány jutott és őrjítő ...elmondhatom

2010. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
82%

" Mert gyávák lépni..."


Könnyű ilyet mondani ha valakinek nincsenek anyagi gondjai,és bármikor ki tud fizetni egy albérletet,és rögtön a kezdéskor ki tud pengetni 100 ezer forint depozitot. Könnyű ilyet mondani ha csak fölkapom a gyereket,és rohanok anyucihoz,apucihoz.

Vagy könnyű ezt annak mondani aki rögtön a következő férfi karjaiba szalad vigasztalásképpen.

Nem mindenki tud a szülőkhöz rohanni,nem mindenki tud 100.000 forintot csak úgy előkapni a zsebéből,és nem mindenkinek van egy rossz házasság mellett valaki aki támogatja..

Nem gyávaság kilépni,mert sokan ha megtennék egyedül maradnának gyerekkel ,sok hitellel,és hamar rájönnének ,hogy a gyed vagy a fizetése kevés,nagyon kevés...

Én 8 év házasság után léptem ki.De már házasságunk 3 évében tudtam,hogy ez nem lesz jó,és én tudatosan évekig készültem rá.Évekig félre tette mindig egy kis pénzt,hogy ha egyszer eljön az időm,legyen mihez nyúlni.Nekem nem voltak barátaim akikhez odaköltözhettem volna.Nekem nincsenek olyan szülei akikhez oda szaladhattam volna.Így maradt a tudatos készülődés.Nekem már a fiamra is gondolni kellett,hiszen az ő életét nem tehetem tönkre avval,hogy "majd csak lesz valami,én a padon is elalszok"...

A húgom is elvált,ő gyorsan tette,és mivel neki sem volt hova menni,így ő is inkább rohant az albérletbe.Remélte,hogy a férje a gyermekükre való tekintettel átadja nekik a lakást amíg el nem adják..De tévedett.Egy szadista,őrült férfi főleg ha elhagyják ki tud önmagából fordulni rendesen.Így most hogy a húgom nem volt gyáva,és kimert rögtön lépni szívja meg legjobban(meg a kislánya) Már lassan 2 éves tart a heves vagyonmegosztási per,mert a férj mindig kihúzza magát valamivel..Ha mi testvérek nem segítenénk már rég az utcán lenne a húgom..

Szóval nem gyávaság kilépni egy rossz házasságból,hanem csak nem tud,mert a legtöbb nőnek már a gyerekére is gondolnia kell..

2010. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
64%
Házassági eskű
2010. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
74%
Nem csak a férfi teheti tönkre a házasságot,csak túl sok a magáról sokat képzelő,érdeknő,mert könnyeb a szeretőre kenni,ha a férj nem vele akar már dugni,meg persze hány nő jár félre,több,mint férfi...
2010. nov. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Valószínűleg azért kell a szar házasság, mert az életben szükség van arra hogy valami igazán szar legyen, és 'X' év múlva tudd értékelni azt ha valaki akivel találkozol véletlenül nem idegbeteg - mint mondjuk a feleséged. :)
2014. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
46%
"A LEGNAGYOBB BŰN A GYÁVASÁG."
2014. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Vannak martir emberek
2018. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!