Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudom elengedni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elengedni, ha nem akarok válni?

Figyelt kérdés
A férjem egy éve összeköltözött a szeretőjével. Elmondása szerint el kell őt felejtenem és bele kell egyeznem a válásba. Én nem vagyok rá képes. már a gondolat is olyan nagyon kikészít, hogy nyugtatóznom kell magam. Vissza akarom kapni a férjem. Mit tegyek???
2010. nov. 2. 12:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Talán ha nem kapaszkodnál annyira belé és összeszednéd magad, nála is több esélyed lenne."


Ez kizárólag a buta és értéktelen férfiaknál válik be.

2010. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Merítek belőlük és próbálkozom elengedni.

Most már biztos, hogy szakemberhez kell fordulnom, ,mert amit csinálok az nem normális. Sajnos őrülten ragaszkodom mindenhez még a tárgyakhoz is, és nekem a férjem volt minden kincsem, lehet amíg volt nem értékeltem, és ezért lett szeretője. Hiába verem magam már nem tudom visszakapni ez világos, de nem tudok, és nem is akarok így élni ahogy most élek (nélküle). Attól félek ha el kell menni a bíróságra inkább véget vetek az életemnek. Nem sajnáltatni akarom magam higyjétek el csak nem látok ebből kiutat. Tud valaki jó pszichológust vagy pszichiátert?

2010. nov. 3. 10:46
 13/17 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Mindenkép meny el valahova ha nincs más a háziorvosod segitségt kérd, nem jó ha ennyire túlreagálsz egy vállást ez csak egy pasi aki átvert. Rengeteg magányos normál férfi van aki társat keres bárhol találhatsz egyet.

2010. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Háziorvosnál már többször is voltam ő írja fel a nyugtatókat, de ennyi. tanácsolta, hogy sportoljak, meg ideggyógyászatra akart küldeni, de megijedtem. Sport: ahhoz talán ki kellene mozdulnom, mert itthon még fel sem kelek, nemhogy sportoljak. Megpróbáltam persze, de az első 20 perc után rámtört a sírás, hogy szánalmasan próbálkozom.

Elmegyek szakemberhez.

2010. nov. 4. 08:47
 15/17 anonim válasza:
Szia! nem tudom hogy még olvasod e a kérdésre írt válaszokat, de majdnem hasonló cipöben járunk.. Engem a kedves férjem két pici gyerekkel hagyott itt, és derült égből villámcsapásként ért, hogy a boldognak hitt életem teljesen tönkrement, egyedülmaradtam és mindennek vége... ha szeretnél velem levelezni egy kicsit írj privit, hidd el tudok olyat írni neked, ami megfog nyugtatni, és más oldalról nézed az egészet... Nagyon kész voltam, talán még vagyok is még néha, nehéz feldolgozni azt, hogy már nincs visszaút, és ha tetszik ha nem ezt az életet kell élnem, de igenis van élet a válás után, és az olyan pasik után, aki nem érdemel meg!!!
2010. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló

igen írnék neked privit, de nincs ilyen lehetőség a válaszodnál. ide nem akarom kitenni az email címem, de ha te tudsz nekem küldeni privit akkor írj légyszi.

azt érzem, egy picit kibeszélni a dolgot, meghallgatni másokat segít. köszönöm

2010. nov. 6. 18:46
 17/17 anonim ***** válasza:

"Sajnos őrülten ragaszkodom mindenhez még a tárgyakhoz is, és nekem a férjem volt minden kincsem,"


Bár nekem nem a férjem volt, aki elment, de ismerős a szitu a tárgyakkal... És a ragaszkodással... :(

2010. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!