Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt férj a gyereket kizárólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt férj a gyereket kizárólag az új nőjéhez akarja vinni láthatáskor. Van ehhez joga?

Figyelt kérdés

Nincs oda bejelentkezve.

Anyjához stb helyre nem akarja.

Én pedig utálom a nőt nem akarom hogy ott legyen a 2,5 éves fiam.


2010. nov. 6. 12:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne lenne? Az, hogy te utálod, egy dolog.
2010. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
ha a pápához akarná vinni abba beleszólhatnál, mert kell útlevél a gyereknek...amúgy meg oda viszi, ahová akarja, te meg ne b@sz ki a gyerekeddel
2010. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez gyerekes.Utálod a nőt.Elváltatok,uj életet kezdett,az a nő az élete része.Fogadd ezt el és szerintem nem lesz azzal problámád hová viszi a gyereket.
2010. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy te utálod a nőt, egy dolog. A te dolgod.

Ehhez a gyereknek semmi köze.

Ha ő jól érzi magát ott, akkor részedről önző ez a gondolkodásmód.

SOHA ne keverd bele a saját érdekeidet a gyerekébe.

2010. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%

egy 2,5 éves gyereknél még ki lehet kötni, hogy hova viheti az apa és hova nem , illetve hogy elviheti e. De amugy tényleg szóval én értem, hogy utálod,meg minden, de nem fogja megenni,nem fogja őt anyjaként szeretni avgy ilyesmi. Mig felnő a gyerek hány csaja lesz a párodnak??? Szerinted majd mindtől el tudod tiltani??Ne is foglalkozz ezzel.Amig a gyerek nem sir, hogy nem akar odamenni ahoz a nőhöz addig nincs baj csaka te fejedben:)


De amugy én se értem miért nem a szüleihez viszi, azokat nem érdekli az unokájuk?

2010. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Egy hibbant nő a két (óvodás) gyerekét csak bírói ítélet után adta át láthatásra a volt férjének. De közben más kapcsolatai voltak, a volt férje pedig az élettársával kirándulni is vitte a gyerekeket, sőt hónapokig ők nevelték őket. Közbelépett az anyós, az élettársat elüldözte, pedig elfogadták és szerették a gyerekek. Vissza akarta terelni a fiát és volt feleségét a "vallásos házasság szentségébe". Nem lett belőle semmi, a férfinak új élettársa van, aki utálja a gyerekeket. A régebbi élettársa pedig vérig sértődött és végleg szakított a familiával. Ja és a hibbant anya most már a tizedik élettársánál tart, a gyerekeket a nagyszülők nevelik.
2010. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Mi az, hogy nincs oda bejelentkezve? Az Állatkertbe sincs, mégis viheti oda is.
2010. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Én még ott tartok, hogy 3 éves kora után viheti el az elvált házastárs a gyereket, addig csak látogathatja. Régen így volt, nem tudom, változott-e ez egyáltalán.

Nagyon "hajaz" a kérdésed a BK e heti adásaira.

Elváltatok? Igen!

Van joga a volt házastársnak új kapcsolathoz? Igen!

Neked van jogod ebbe beleszólni? Nincs!

Más lenne, ha egy rovott múltú, minden szempontból elítélendő nőről lenne szó. Miért utálod egyáltalán? Nem miatta váltatok el. Akkor? Te sem fogod apácaként leélni az életedet, és akkor az apa is verhetné a tamtamot, hogy idegen pasi ne nevelje a gyerekét, aki állandóan veletek lesz, nem csak láthatáskor.

Ennyire nem lehetsz önző!!!

2010. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Miatta váltunk el, de egyszer már elköltözött tőle mert vissza akart jönni nem engedtem aztán visszament hozzá. Nem szereti csak kihasználja. A nő persze nagyon boldog hogy van mellette valaki.

Ha normális párkapcsolat lenne akkor természetesen engedném a gyereket.

Ja és akkor jöhet ha a nő jóváhagyja.

Ma a nő állt nekem hogy milyen gonosz és szemétláda vagyok. Persze azért mert ha nem engedem hozzá akkor azt az időt külön kell tölteniük.

2010. nov. 6. 17:20
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Igen van hozzá joga.
2010. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!