Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt férj a gyereket kizárólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt férj a gyereket kizárólag az új nőjéhez akarja vinni láthatáskor. Van ehhez joga?

Figyelt kérdés

Nincs oda bejelentkezve.

Anyjához stb helyre nem akarja.

Én pedig utálom a nőt nem akarom hogy ott legyen a 2,5 éves fiam.


2010. nov. 6. 12:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Valaki írta, hogy a saját érzéseid ne tedd a gyerek elé.

Legyen a nő olyan, amilyen, ha apa elviszi láthatáskor a gyereket, oda viszi, ahová akarja. Ha a gyerek kedveli, akkor meg tedd össze a két kezed, hogy elfogadja, kedveli. Az anyja sosem lesz, legyél nyugodt!

2010. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%
Én megértelek kérdező, hasonló cipőben járok, de itt nem adhatok tanácsot, mert nullára szavaznának, de amúgy is lesz@rom a más véleményét...
2010. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Képzeljétek el, hogy szerelmesek vagytok, szültök egy gyereket és az imádott férfi elhagy egy másikért, akinek a neve hallatán is felforr az agyvized, de te kénytelen vagy odaadni a gyereket!Ahhoz idő kell, amíg lecsillapodunk és elmúlik a féltékenység, nem érthető?Persze, hogy minden elhagyott anyuka tudja, hogy a gyerekének fontos az apa is, de ahhoz kell egy kis idő, amíg megint normálisak leszünk.

Előző 83%-os

2010. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

Tudod, attól, hogy valaki féltékeny vagy nem normális még agya van azt hiszem. Érdekes, felénk ez nem divat. A rokonomék válása undorító volt, megcsalás ameddig az asszony terhes volt és akkor tudta meg a dolgot, amikor a szeretőnél már 2 gyerek volt, képzelhetitek akkor mekkora harag volt. Ennek ellenére SOHA egyetlen pillanatra sem lett eltiltva az apától az első házasságból született gyerek, pedig ott tényleg volt harag és gyűlölet. Azóta már béke van, a volt feleség baráti viszonyban van az akkori szeretővel, a gyerek pedig nem utálja, hanem jóban vannak.

Ha valakinek jó érzés elszakadni a realitástól és a gyerekét eszközként használva büntetni az exet hát csinálja, de a saját szememmel láttam az ellenpéldát, így is lehet, és én ezt tartom normálisnak.

2010. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ahhoz a másik nőnek is normálisan kéne hozzáállni a dologhoz!Engem felhívott és lehordott mindennek, hogy tűnjünk el a párja életéből, az a barom meg nem is mert megszólalni!!Ehhez engedjem oda?? Az élet sajnos, nem egy film, vagy pár jól sikerült válás.A nő közelébe nem mehet a gyerekem, az apát viszont nem engedi hozzánk, még úgy sem, hogy velem nem kéne találkozzon.
2010. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Az én válaszom után írtad a kommented. A kérdésedben úgy írtad, az új nőjéhez vinné a gyereket az apa. Arról nem tudhattam, mint más sem, hogy ez már egy korábbi szerető, és miatta váltatok el. Ezért válaszoltam úgy, ahogy akkor gondoltam. Ebben a megvilágításban persze kicsit másképp fest a dolog. Tudom, hogy így nagyon fáj, szerintem a szíved mélyén még mindig szereted a volt férjed, ami érthető, és az is, hogy gyűlölöd a másik nőt. Én személy szerint elítélek mindenkit, aki egy házasságot kettétör. Annyi facér férfi van, miért kell más férjét elszeretni, elvenni a családjától. A férjed meg egy ekkora papucs lett a nő mellett? Nem veszi észre, hogy kihasználják, érzelmileg zsarolják? Sajnos azt nem tilthatod meg, hogy ne vigye oda a gyereketeket, ahhoz nagyon nyomós indok kellene. Az is számít, hogy a kicsi hogyan viszonyul a nőhöz, és viszont. Vannak, akik pont az ellen harcolnak, hogy ne vigye hozzájuk a párjuk az előző házasságból született gyereket.

Idővel te is meg fogsz békülni a tényekkel, és ha jó viszony alakul ki a kicsi és a férjed új párja között, akkor még örülni is fogsz. De ez sok idő.

Elnézést a korábbi "kicsit" ledorongoló válaszomért, de nem volt ennyire tiszta a kérdésed.

2010. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Legalább magadhoz legyél majd őszinte! Ha normális párkapcsolata lenne, akkor sem engednéd oda, mert túlágosan fáj, ami történt, és nem zártad le a dolgot. Abból, amit leírtál, még évekre lesz szükséged. Azzal, ha a nőről rosszakat mondasz a gyereknek, de ő jól érzi magát, csak kettősséget fogsz benne kialakítani.

Off: A barátnőm is így csinálta, és a gyerek 3 éves kora óta nem beszél az apjáról,az anyja társaságában, mert nem akarja, hogy az anyjának rossz legyen. Szerinted ez a normális viselkedés egy gyereknél? És ebben az esetben nem az apa és az új nő a hibás, csak és kizárólag az anya.


Törekedj arra, hogy begyógyítsd a sebeidet, ami nagyon nehéz, és összeszedd magad, hogy a gyereked a fájdalmadból semmit se érezzen, hiszen neki akkor lesz a legjobb.

2010. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!