Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után kb mikor érzi, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után kb mikor érzi, úgy egy férfi, hogy készen áll egy új kapcsolatra?

Figyelt kérdés
31 éves a "barátom" aki éppen válik. Van két kisgyerekük egy 4 és egy 7 éves. 10 éve voltak házasok és a nő döntött úgy hogy elege van váljanak. Persze a "barátom" is hibás sok mindenben a válásban is. Most is azt mondta, hogy egy sz@r alaknak tartja magát.. Sokat vagyok vele. Belé szerettem.. 20 éves vagyok (tudom sok a kor különbség) de nagyon szeretem. De ő azt mondja mindig, hogy ő nem szerelmes csak kedvel.. 4 hónapja vagyunk "együtt" lassan de az elején azt mondta hogy ne legyek szerelmes..de így alakult.. az lettem.. szeretem minden hibája ellenére.. Mikor lesz képes egy kapcsolatra? Érdemes lenne várnom rá ?? Tanácstalan vagyok :(
2010. nov. 9. 00:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
85%

Elvált a párom, közvetlenül a válása után ismertem meg, hasonló a korkülönbség is. Ott bár ő akart válni, őt is megviselte a dolog, pedig neki nagyobb gyerek volt (van) és már a gyerek is könyörgött, hogy váljanak el.

Három és fél éve vagyunk együtt, nemsokára esküvő, de rögös volt az út idáig.

Három nap után szerelmet vallott. Két hónappal később lelécelt, mondván még nem élte ki magát (20 évesen nősült), csajozni akar, engem meg nem akar átverni. Felszívtam magam, kidobtam. Pár hónap múlva visszajött. Megint néhány hónap nyugi, majd ismét "bekattant" és szakított. Ezt úgy 3-4 alkalommal megismételtük. Másfél éve vagyunk megszakítás nélkül együtt, kb egy éve érzem azt, hogy tényleg feldolgozta a válását.

Ott se az exfeleségre áhítozott, mert a hölgy tényleg mindent megtett, hogy megutáltassa magát vele. Egyszerűen nem ismert más életet, mint a régit.

Rengeteget kínlódtam vele, volt, hogy napi 6-7 órát beszélgettünk. Ha pszichológusként, óradíjban csinálom, már lenne egy Ferrarim.

Nekem szerencsém volt, megnyugodott, mellettem maradt végül.

De az első köröknél elhangzott a szájából, hogy "bárcsak 1-2 évvel később találkoztunk volna".


Egy fontos dolog: becsületes és megbízható-e? Nálam ez a két tulajdonsága késztetett arra, hogy a sokadik esélyt is megadjam. Nem vágott át, elmondta, hogy mi van, elébe ment a dolgoknak. Persze ott és akkor fejben többször is megfojtottam, de a bizalmamat így nem játszotta el.

2010. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
85%
két év, vagy három.
2010. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Teljesen megbízok benne és becsületes is. Csak tényleg ez az egész, hogy maradjunk barátok, ez fáj a legjobban. Mert ugyanúgy akar majd találkozni mint eddig, csak ne legyen köztünk testiség. Ugyanúgy felakar hívni megkérdezni, hogy mi van velem. És ezt nem tudom feldolgozni, hogy a barátja legyek... nála is elhangzott, hogy jobb lett volna ha a válás után találkozunk. Nem akarja, hogy az egész falu arról pletykáljon, hogy biztos miattam hagyta ott a családját, amit persze megis értek és ebben igazat is adok. De akkor is.. Ez a rossz, hogy CSAK barát legyek... :(
2010. nov. 12. 17:27
 24/30 anonim ***** válasza:
89%

Ha most így birkózol az érzéseiddel, akkor szerinted mi lenne, ha ugyan azt kellene végigcsinálnod, mint amit a 16:19-es. Én a helyedben nem tenném.

Nem minden amazonnak van ilyen szuper ballisztikus elnyűhetetlen kondíció a lelkében, hogy egy ilyen projektet bevállaljon.

Érdekes és korábban sokat töprengtem azon, hogy miért gondolja ilyenkor azt az ember, hogy semmiképpen nem veszítheti el azt a valakit, akiről úgy gondolja, hogy szereti és miért jár, olyan semmihez nem hasonlítható fájdalommal, attól a valakitől való elválásnak, csak a gondolata is, még akkor is, ha ez a tények ismeretében normális vagy életszerű lenne.

Valóban, 2-3 év múlva, biztosan világosabb lesz a kép - de addig? Őrlődsz, vagy fölszívod magad és szerencsejátékos leszel? Vagy bejön – vagy nem!

2010. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon hajaz ez a sztori egy barátnőmére. A pasi másfél évvel azelőtt vált el, hogy összejöttek a barátnőmmel és jó is volt a kapcsolat, aztán néhány hónap múlva jött a fickó, hogy "még nem tette túl magát a válásán, még nincs kész egy új kapcsolatra bla-bla-bla...". Aztán 2 hónap múlva már új nője volt, fél év múlva esküvő, útban a baba.

Szóval lehet hogy fáj, de nem a kapcsolatra nincs kész, hanem a kapcsolatra VELED!

Lépj túl rajta, nagyon fiatal vagy még, meg fogod találni az igazit!!!!

2010. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
84%

Előző vagyok

Vagyis a kérdésedre a válasz: válás után akkor érzi úgy egy férfi, hogy készen áll egy új kapcsolatra, ha megtalálja azt a nőt, akivel kapcsolatot akar.

2010. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, ebben teljesen igazad van. Nálunk is volt ilyen próbálkozás, de ott - oké, dühből - mondtam, hogy vagy kellek mindenestől, vagy nem kellek, ne válogassa ki belőlem a megfelelő részeket.

Utólag beszélgettünk és kiderült, hogy pont ezzel értem el, hogy végül ismét próbálkozott nálam (előtte hónapokig egyáltalán nem beszéltünk, azt se tudtam mi van vele, mert tényleg minden kommunikációs csatornát elvágtam).

Valaki írta, hogy veled nem áll készen új kapcsolatra. Ebben félig adok igazat, mert a fenti történetben én is átértékeltem a saját hozzáállásomat és változtattam néhány dolgon. De vastagon belejátszott az is, hogy őt elengedtem - egyrészt láthatta, hogy "máshol sincs kolbászból a kerítés", tehát volt mihez hasonlítania, másrészt az utolsó alkalommal már annyira bizalmatlan voltam vele (aha, persze, aztán megint lelépsz egy hónap múlva, hiszi a piszi), hogy neki is meg kellett dolgoznia értem.

A férfiak álló vadra nem lőnek, de a történetedből úgy túnik, hogy te most éppen az vagy. Ott vagy, ha kellesz, mész utána. Aki menekül, azt kergetik, aki üldöz, az elől meg elfutnak.

Nem tudom, hogy milyen alkat vagy, de a helyedben most húznék egy éles vonalat, nincs több találkozás, ne hívjon, ne írjon. Ha elkerülhetetlen, hogy találkozzatok az utcán, akkor persze köszönj neki, de ennél messzebb én nem mennék. Ha akar valamit, akkor úgyis keresni fog és megmozgat minden követ. Ha nem, akkor te is feleslegesen emészted magad.

Pasizz, nyiss mások felé is.

2010. nov. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj rá! Nagyon fiatal vagy. Jól jöttél neki, mert volt kinek kiöntenie a szívét, és jólesett egy kis simogatás. De te mellékszereplő vagy ebben a történetben. Szakíts meg minden kapcsolatot. A "barátság" az ő szótárában azt jelenti, hoyg minden marad a régiben(ő bármikor jöhet) de te ne várj tőle semmit.


Ha nem találkoztok, a rajongásod hamar elmúlik. És meglátod, nemsokára találkozol valakivel, aki szerelmes beléd, aki teljesen odavan érted - s te viszont. Nme kell sok idő, meglásd. De ha ezzel a pasivel lekötöd a figyelmedet, akkor esetleg elmehet melletted az Igazi Szerelem, aki szeretne és te is őt.

Azért kéne ezt a kapcsolatot 0-ra megszakítani. Ő barátot szeretne, "" de neked nem kell teljesítened a kívánságát.

És szerintem ha azt mondja h járna veled, akkor se jó ötlet, inkább keress mást

2010. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Másnap. Ha ma úgy érzi nem áll kész, akkor sosem fog,ez csak olyan tapintatosság.
2010. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ezt a legyünk csak barátok, vagy valami hasonló dolgot én is meg kaptam nem rég, egy kicsit hasonló helyzetben, bár nálunk azért van még benne egy jó nagy csavar is, amit inkább nem részletezek. Én azt mondtam, hogy csak barát nem tudok lenni. És most épp belehalok, mert továbblépni, nem tudok, nem akarok, más nem érdekel!! :'(
2010. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!