Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a nő aki a gyereket neveli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő aki a gyereket neveli 3x annyit keres mint apa mennyi gyerektartást állapitanak meg?

Figyelt kérdés
Apa hagyta el a családot.
2010. nov. 10. 06:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek most zárták le az ügyét és megkapta az igényelt gyerektartást, mármint megítélték.Az apának nincs bejelentett állása, így hozzá képest a nőnek több a keresete, mégis.Ami jár a gyerekeknek, az jár.
2010. nov. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mennyit lehet kérni 20%?
2010. nov. 10. 06:44
 3/21 Ildegonda ***** válasza:
100%
Az én esetemben 20%-ot kértem, volt munkahelye és 12%-ot ítélt a bíróság, "mert az anya jól keres, az apa meg éhenhalna"
2010. nov. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
AZ teljesen mindegy, hogy ki hagyta ott a másikat és mennyi a jövedelme, a gyerektartást annak alapján állapitják meg, hogy a nem a gyerekkel élö szülönek mennyi a fizetése. A gyerektartás ennek a fizetésnek a 20%-a gyerekenként, de - a gyerekek számától függetlenül - nem lehet több, mint a fizetés 50%-a. (Ha 5 gyerek van, akkor is az 50% a maximum)
2010. nov. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Van egy előző kapcsolatából született gyerek oda 10.000 ft ot fizet de a nő nem is kér többet, nekem pedig eddig 20.000 ft ot adott de nem hivatalosan.

Lehet igy hogy egyik gyerekre ennyi másikra duplája?

2010. nov. 10. 07:01
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
AMIG nincs birósági végzés, addig annyit ad, amennyit akar. Ha viszont a biróság dönt, akkortól MINDEN gyerekeet ugyanannyi illeti meg - és az összesre vonatkozik a max. 50%, akkor is, ha a gyerekek NEM egy anyától vannak.
2010. nov. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%

A Bíróság mindkét gyereket figyelembe veszi,és egyforma összegű tartásdíjat fog megítélni.

Te pedig nagyon kapzsi vagy! Ha háromszor annyit keresel,mint a volt párod,akkor egyedül is eltudnád tartani a gyerekedet! Miért akarsz többet kérni az apától,mint amennyi jár?

2010. nov. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Miért lennék kapzsi?

Ami jár az jár.

Ő lépett le most más 3 gyerekét neveli, nehogy már az én gyerekem kárára.

Amugy meg ez az én érdemem hogy ennyit keresek és küzdök mindenért, nyugodtan lehetnék itthon gyesen 27000-ért.

2010. nov. 10. 07:52
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
Ami jár az jár, ez igaz, de akkor a másik gyerekére is annyit kéne költenie, mivel neki is jár, nem?Szerintem gáz, hogy az egyiknek ennyi, a másiknak meg kevesebb...
2010. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%

Ez az "ami jár az jár" duma annyira de annyira szánalmas.

Ha 3x annyit keresel, mint az exed, akkor min. 300.000 körül kereshetsz.


300e havival +10eforintért lenne szíved azt nézni, hogy napi megélhetési gondjai vannak a volt férjednek, a gyerekeid APJÁNAK?


Milyen jó is lesz majd a gyerekeknek látogatni a csöves apjukat és nem érteni, hogy miért zsírok kenyér meg víz van uszira, mikor otthon mindig van minden a hűtőben és apuci miért szakadt ruhában jár és lakik egy 20 nm-es lepukkant garzonban.


Te egy igazi anya vagy, gratulálok.

2010. nov. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!