Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Betegen fekszem itthon, ő meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegen fekszem itthon, ő meg elment berúgni a barátaival. Egész nap fel sem hívott, nem is érdekelte, mi van velem. Szerintetek hazapakoljak?

Figyelt kérdés

Máskor még a wc-re sem tudok elmenni,állandóan hív,most hogy full részeg volt,nem mert hazatelefonálni,magyarul leszarta,mi van velem. Hazajött,megkérdeztem,miért nem hívott,azt mondta csak..

összevesztünk,összepakoltam...mondtam,hogy ha elmegyek,vissza nem jövök,ő meg azt mondta,nem fog könyörögni,bár nagy hülyeséget csinálok.

A szívem szerint maradnék,de az eszem azt súgja,menjek... Mit csináljak?

hagyjam itt neki a készet,az új lakásunkat,amiben annyi mindent én csináltam,tüdőm köptem ki,annyit dolgoztam,míg ő csak a poharat emelgette? És menjek haza anyámhoz,ahol szintén nem lenne nyugtom,mert az ő hülyeségeit kellene hallgatnom,hogy mit szól majd a falu...


2010. nov. 12. 10:54
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
76%

Ha ez volt az első ilyen alkalom, és szereted nagyon, maradj vele.


Mindenki hibázhat. Ha kijózanodik beszéld meg vele, hogy mennyire szarul esett neked ez.


Ninamina

2010. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem menj, mert csak fájdalmat okozol neki az őrült jeleneteiddel. Én is egy ilyen nővel élek együtt, bármi történik, ő mindig összepakol, és elmondja, hogy most hazamegy. Már réges-régen kirúgtam volna a francba, ha nem lenne a fiam, akit mindennél jobban szeretek. Sajnos vele zsarol minden alkalommal, így be kell, hogy fogjam a számat.

Szóval költözz, majd belátja később, hogy ő járt jobban.

2010. nov. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
93%
Az az érzésem, itt vagy nagyon fel van fújva valami, vagy már a sokadik ilyen eset volt. Ha egy költözéshez össze tudtál pakolni, annyira nem lehettél beteg, hogy ne lehetett volna egyedül hagyni. Persze ha állandóan berúg és lesz@ar, az más kérdés, de akkor ez az eset már csak az utolsó csepp lehetet, és a kiírt kérdés félrevezető.
2010. nov. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Én hónapok óta nem voltam sehol,azt sem tudom,mi az a kikapcsolódás. Elmegyek dolgozni,de amint hazaérek,itthon folytatom. Ő hazajön a készre,melegre,rendre...és azt sem tudja értékelni,hogy én vagyok az első nő,aki nem veri át,megbecsüli és őszinte hozzá.

Alap természete ilyen makacs,hogy inkább beledöglik a bánatba,de nem tenne ellene semmit.

2010. nov. 12. 11:06
 5/49 anonim ***** válasza:
85%
A szivedre hallgass! Majd ki alakul, nem kell mindjárt 1-.ből szaladgálni ide-oda
2010. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sem teljesen világos a kérdés. Azt tudom mondani, hogy ha sokat iszik, és rendszeresen részeg, akkor hagyd ott, ne próbáld megváltoztatni, nem hiszem, hogy menni fog, ha viszont ez egyedi eset volt, akkor ne veszekedj emiatt túl sokat, mert ahogy előttem is írták, annyira nem lehettél beteg, hogyha össze tudtál rámolni, és költözködni is tudtál volna. Persze az mindenképpen szar dolog, hogy otthon voltál és ahelyett, hogy veled lett volna, inkább a haverjaival volt elfoglalva, de a pasik már csak ilyenek....
2010. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, a legtöbb férfi nagyon jól viseli, ha kiszolgálják. Ha te mindent megcsinálsz, ő meg csak beleül a készbe, melegbe, rendbe, miért változtatna? Persze ha ő esetleg még többet dolgozik, akkor rendben van, de ha csak a poharat emelgeti, akkor te miért raksz mindent a feneke alá? Mert olyan megtiszteltetés neked, hogy az első csaj vagy, aki nem veri át?
2010. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
87%
előző vagyok, most olvastam a kommentem, hát szerintem menj el szórakozni a barátnőkkel és hagyd a fenébe a házimunkát. majd rájön akkor mi a helyzet! :-)
2010. nov. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
70%

Ne mártírkodj! Azt egy férfi sem bírja.

Ha szeret, és szerethető maradsz, le se tudod magadról vakarni.

Ha segítségre van szükséged, kérj segítséget. Ha helytelenül viselkedik igazítsd el, vagy osszd ki! Vagy torold meg. De ne várd, hoyg kitalálja mi bajod.Miért nem hívtad te?

Egyszer be lehet rúgni, magyarázat nélkül(bár biztos oka van)

Ha folyton iszik, akkor nem érdemes vele kínlódni, tapasztalt addiktológiai szakemberek is csak naygon keveseket tudnak leszoktatni.

2010. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
49%

"hogy full részeg volt,nem mert hazatelefonálni,magyarul leszarta,mi van velem."

ez hibás következtetés. Ponz hogy azért nem telefonál részegen, mert kímélni akart, tudta, hoyg rosszul fogadnád. Épp azért nem telefonált mert érdekelte mit szólnál.

magyarul épp hogy ne szarta le

2010. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!