Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig lesz ez még így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lesz ez még így?

Figyelt kérdés

elakarok válni a férjemtől mert mást szeretek de van egy 8 hós kislányunk..a szüleim azt mondták a babának családban kell felnőnie mondjak le a boldogságomról a baba az első.. de én már nem akarok így élni

örlődök..mit tegyek?..

én nem akarom elszakítani a lányomat az apjától de gondolom ő velem élne én nevelném..

nem ez a célom.

most tegyem tönkre a családot, vagy tűrjek? és legyek boldogtalan azzal akit már nem szeretek csakhogy a kislányunk családban nőjön fel??


2010. nov. 14. 15:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha te nem vagy boldog, akkor a kislányod sem lesz az. Szerintem ez éppen elég válasznak.
2010. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a férfi akit szeretsz elfogadja és szereti a lányodad gyerekeként akkor is családban fog felnőni.

és az apjával is tarthatja a kapcsolatot.

2010. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

persze..csakhogy még 8 hónapos és imádják egymást bár a lányomnak én vagyok az ÉLET..nélkülem nem bírná ki

az apja nélkül igen..és láthatná amikor akarná

de lehet nagyon veszekdne ha elakarnám őt szakítani a

lányától..meg a családja is..lehet az én családom is kitagadna de hát mit csináljak????

mást szeretek nem akarok a férjemmel lenni..

2010. nov. 14. 16:04
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

A láűnyokd KIBÍRNÁ nélküled is,ahogy kibírja az a sok kisgyerekakinek meghal az anyukája.

Ha valóban a lányod érdekeit néznéd,akkor nem a szerelem után futnál,hanem a házasságodat hoznád rendbe! Meguntad a férjedet,kerestél egy másik pasit,pár év múlva pedig őt fogod megunni!

Minden házasságban vannak hullámvölgyek,de ezért nem szabad azt felrúgni. Vagy ha nem vagy képes egy férfi mellett maradni,akkor nem kellett volna gyereket szülnöd.

Igaza van a szüleidnek,azért válni,mert egy csalóka ábrándot kergetsz,felelőtlenség a lányoddal szemben.

Akkor is,ha ma fontosabbnak tartják sokan az anya "boldogságát" a házasságnál és a családnál.

4 gyerekes anya.

2010. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Eddig a férjedet szeretted, most mást szeretsz. 1 év múlva kit fogsz szeretni?
2010. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

a férjemmel 10 éve vagyok együtt 16 évesen ismertem meg

első szerelem első házasság..de ahogy megszültem ez vhogy elmúlt és hogy megismerkedtem vkivel már fél éve szeretjük egymást..pont ezért örlődök váljak vagy ne..?

de már fél éve ez tart.. nem tudom meddig bírom ég

ez benne van apakliban persze hogy ezzel a férfiaval is vége lenne...de kockázat nélkül nincs nyereség.

nem tudom..még gondolkodom..de nagyon szenvedek és nenéz..pláne hogy a férjem csúnyán viselkedik a kislányunkkal..csak akkor szereti ha jó.. ha sír akkor útálja és üvöltözik..BORZASZTÓÓÓÓÓÓÓ

2010. nov. 14. 16:22
 7/11 anonim ***** válasza:

"8 hónapos és imádják egymást"


"a férjem csúnyán viselkedik a kislányunkkal..csak akkor szereti ha jó.. ha sír akkor útálja és üvöltözik"



Akkor most melyik?

2010. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem válj el. Egy boldogtalan édesanya az idő múltával keserű, szomorú, fás, türelmetlen, szürke, depressziós...stb lesz.

Egy gyermeknek kiegyensúlyozott, erős, és boldog anyukára van szüksége. Ha megromlott a házasságotok, tisztázátok le, beszéljétek meg, ne használjátok a kicsit egymás ellen, felnőttek vagytok, zárjátok le. Ha te boldogtalan vagy a házasságodban, a férjed is lehet hogy boldogtalan. Ahogyan neked is, úgy a férjednek is lehetősége van, hogy más oldalán újra megtalálja a boldogságot.

Ha az új párod támogat, melletted áll, tisztában van azzal hogy egy anyukát választ a gyermekével, akkor ne várj sokáig a változtatással.


Sok sikert, erőt, kitartást kívánok! És szívből kívánom hogy légy boldog. Ha te boldog vagy, a babád is boldogságban és szeretben nőhet fel.

2010. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
hat mi egy hajoba evezunk anyi kulonbseggel hogy nekem 2gyerekem lett a 9 ev hazassag alatt de nalunk is elfasult a helyzet meg en is kezdtem kitekinteni mas ferfi utan mivel az a gyanum h o mar megcsal en is nagyon gondolkodom a vallason es szerintem te is probald meg .ha mar nem megy akkor ugyse lehet helyrehozni.
2010. nov. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kicsinek az a legjobb hogy az előtt váltok el mielőtt belenőne a veszekedésbe meg marakodásba. Az én párom akkor jött el amikor másfél éves volt a kislánya. Az utolsó pillanatban csúszott be a baba, amikor már semmi nem működött közte és a felesége között, de a gyerek miatt maradt, de pokol volt. MOst négy éves a kislány, a párom nagyon örül hogy időben lelépett, mert a lány kiegyensúlyozott, és szereti őt apja anyja, csak külön külön. Csak a gyerek miatt együtt maradni butaság, hiszen akkor rá hárítjátok a döntést, később meg hallgathatjátok hogy utál titeket, amiért egész gyerekkorát konfliktusok meg veszekedések közt élte le. Ergó nem lesz normális példája a jó kapcsolatra, tehát majd ő is úgy elcseszi mint ti. A családra szüksége van egy gyereknek aláírom, de ez nem minden esetben a vérszerinti apa és anya együtt.
2010. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!