Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok a helyemben? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok a helyemben? Vagy mit tennétek?

Figyelt kérdés
Pár hónapos házasok vagyunk, a férjem állítja, hogy szeret, imád, és mindenki a környezetünkben ezt mondja róla. Ma azonban rábukkantam egy tegnap csinált mailcímre, amivel egy szexpartnerkeresőre regisztrált. Mit tennétek?
2011. okt. 13. 10:58
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle,hogy miért tette. Ennek függvényében lehet cselekedni.
2011. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim válasza:
43%
Sztem változtass a szexuális életeteken.Szted mi lehet a gond?Mióta vagytok együtt?
2011. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem szólnék róla, hogy megatláltam a dolgot, hanem figyelném a mozgását a honlapon. Akár még én is regelnék és hamis prifillal bepróbálkoznék. Ha bevállalja, vagy más egyebet találnék, azonnal válnék.


Persze ezzel nem azt akarom mondnai, hogy nem bűn, hogy ilyen heyre regelt, de ha most sámonkéred rajta, biztosan megmagyarázná valamivel és akkor nem jutottál semmire. Konkrét helyzetet kell felállítani.

2011. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
69%
A férfiak sajnos ilyenek.én biztos válnék.ez még csak a kezdet,majd ezutan jön a többi.de ha együtt maradsz vele akkor meg egész életedben nyomozni fogsz?
2011. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy elválnék, egy hogy nagyon féltékeny típus vagyok ,másik meg, hogy még nem vagyok házas, és könnyű mondani, de szerintem a többség válasza az lesz, hogy meg kell beszélni és adni esélyt.
2011. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Másfél éve. A szexuális életünk eddig nagyon jó volt, nem szenvedett hiányt semmiben.
2011. okt. 13. 11:02
 7/50 anonim ***** válasza:
93%
Ha amúgy minden rendben van köztetek,nem kell egyből válni,vagy neki valami hiányzik a kapcsolatból..de azt azért megkérdezném,hogy miért csinálta?Semmiképp ne hallgasd el,hogy tudsz róla,mert csak magadat emészted vele...beszéljétek meg!
2011. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Nem fogom elhallgatni előle semmiképpen.
2011. okt. 13. 11:03
 9/50 anonim ***** válasza:

Ezt tapasztalni kell, tehat nagyon nehez tanacsot adni! Bevallom, hogy nem valoszinu, hogy ezt csendben eltudnam viselni...

Te ismered a parodat. Onkontroll! Mondani lehet, de erezni kell azt, amit mond! Te mit ereztel, hiszen egyutt vagytok, mit tapasztal az egyuttletnel?

Mi oka lehetett?

En biztosan, hogy szamon kernem! Ne tamad le, de hatarozottan kerdezz erre ra, es figyeld meg, hogy hogyan fog reagalni, mivel ez sok mindent elarul.

Nagyon sok fajta tipusu ember van, es vannak olyan tipusok, akik nem husegesek, szukseguk van mindig egy uj partnerre, ezt is elfogadod, vagy nem!

2011. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
Bár 11:01 ötlete is érdekes szituáció lehet:)Lebuktatni!!!
2011. okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!