Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok ezért friss házaské...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ezért friss házasként? Ugy érzem mintha szivenszurtak volna

Figyelt kérdés

álmában a férjem a nevén szólitotta a volt barátnőjét mikor én hozzábujtam átöleltem es sugtam neki szeretlek..:-(

Erre mondja a nő nevét és azt: Milyen jó helyet választottunk.

hirtelen ledöbbentem hogy en vagyok a hülye vagy mi van

aztán mivel horkolt bökködtem mire félig kinyitotta a szemét mondom milyen helyet? mondja hát ezt mondom de mit? hát ahol vagyun azt mondja és még ezt: Veled beszéltem az előbb nem? hát ezzel még elárulta magát hogy emlékszik az álomra megtudnék halni a fájdalomtol előzmeny: hogy kapcsi elejen is sokat beszelt a csajrol,és soká tépte össze a képét, házasság előtt sokszor megkérdeztem tőle biztos hogy engem szeretsz? biztos hogy a másikat már nem? és ő azt mondta biztos. becsapott mit tegyek??


2010. nov. 24. 23:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
88%
Én sajnálom a férjedet, hogy egy ilyen nőt vett el, aki attól kiborul, hogy mert valamit álmodni amiről nem is tehet. Később ez csak rosszabb lesz, majd az e-mailjeit és sms-eit is ellenőrizgetni kezded. 5percenként hívogatod, ha elmegy haverokkal sörözni és mindennel meg fogod vádolni amit el sem követett. Teljesen ráakaszkodsz és a végén megfojtod a nagy "szerelmeddel" csak azért mert beteg vagy. Aztán majd ő akar válni, mert már nem fogja bírni a börtönt melletted.
2010. nov. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy válnék. Álmában az ember sok mindent gondol, igen, az exével is.
2010. nov. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
22%

Az álom nem tudatos.

Ez mellet ha az exnője szakított pároddal és hozzávesszük amit írtál, akkor valszeg még lelkileg ott van részben.


Válni nem kell, de persze értem, hogy nem jó érzés.

Beszélj vele azért, határozottan, de normálisan. Hisztei nem jó ilyenkor. Ne bűnősnek mond ki(!) csak szólisd fel, hogy lelkileg is szakadjon el a múltól és éljen a mának.

2010. nov. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
89%
Amitől félsz,hogy még az exet szereti...Ha továbbra is igy viselkedsz,hogy éjjel mig alszik a péniszét nézed mozog-e álmában,te magad fogod vissza kergetni az exéhez vagy a szomszéd nőhőz,de te mindenképp elfogod veszíteni...
2010. nov. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
96%
gondolom te kérted, hogy tépje szét a fotót, amiatt tette, nem azért mert evvel valamit le szeretett volna zárni.
2010. nov. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
100%

Valaki berakott egy linket és mellé az ottani kérdező szövegét. Most már emiatt kezditek belekeverni ebbe a sztoriba azt is...


Egyébként szerintem az álommal nincs semmi baj. Azzal már inkább, hogy ha azt mondta azért vett el, mert érzi, hogy szereted, és nem azért, mert ő szeret.

2010. nov. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
100%

A házasság előtt sokszor megkérdeztem tőle biztos hogy engem szeretsz? Biztos hogy a másikat már nem?

Te már a hazássag előtt se bíztál benne.

A bizalom az egyik alap pillér egy kapcsolatnak,nálatok hiányzik,mindig is hiányzott,igy dölöngél az egész, és előbb utóbb le is dől majd...

2010. nov. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
98%
Anatómiából 1-es. A REM fázis( az a fázis, amikor álmodunk) alatt erekció lép fel a férfiaknál. Függetlenül attól, hogy exnővel, vagy rózsaszín elefánttokkal álmodnak.
2010. nov. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
90%

Nem is volt rossz ez az alom. Ha tudod azt, hogy mekkora csalodas erte, de megis Teged valasztott, akkor tedd Ot boldogga ez a dolgod!

Elhagytak a parodat es csalodott. Probalj egyutterzoen gondolni erre. Nincs okod a feltekenysegre, mivel a masik lepett ki a kapcsolatbol, de legbelul ez meg fajhat a parodnak.

Szeresd Ot es segits Neki. Mutasd meg, hogy kulonb es jobb vagy a masiknal, es hogy nem dontott rosszul a parod, hogy Teged vett el felesegul.

2010. nov. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
88%

milyen jo helyet valasztottunk?


nem lehet h megcsal, es most buszke magara, mert olyan helyen taliznak, ami tul jo ahhoz hogy rajojj?

2010. nov. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!