Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem, akit elhagytam nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem, akit elhagytam nem tudja felfogni, hogy vége. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy éve mentem férhez. Előtte 3évig éltünk együtt. Minden rendben volt, amíg idén januárban el kezdett szteroidokat szedni, mivel testépítő. Ezektől a szerektől nagyon agresszív lett a viselkedése és kértem többször is, hogy hagyja abba, mert nem akarok minden nap veszekni olyan dolgok miatt, amik nem számítanak. Ráadásul majdnem minden nap megkapta tőle, hogy egy ronda, dagadt qrva vagyok. Jelzem 168cm magas vagyok és 65 kg. Persze van rajtam némi felesleg de nem vagyok dagadt sem qrva sem ronda. Már korábban is volt erre példa a kapcsolatunkban de akkor adtam enki még egy esélyt. Nem élt vele. Szóval elhagytam. Folyton hívogat, hogy kezdjük újra. De én már nem is szeretem. Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Ha valaki tud valamit erre mondani az nagyon jó lenne!!! Köszönöm!!
2011. szept. 12. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Például ne vedd fel a telefont.
2011. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Az elsőnél kellet volna lapátra tenni,ezt elb*sztad.Amúgy mutasd meg neki tettekkel hogy te már tovább léptél.Amúgy te valószinű csak boszzsáknak kellenél neki újra,akire rárakhatja a feszkóját.
2011. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudok mást tanácsolni, csak azt, hogy kerüld el. Válts telcsiszámot, esetleg email-címet is. Gondolom többször mondtad már neki, hogy vége. Szóval nem az a baj, hogy nem értette meg, hanem hogy nem akarja tudomásul venni.
2011. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Előbb-utóbb csak megunja. Ne vegyél róla tudomást. Esetleg kérdezd meg tőle, hogy mit akar egy dagadt k...-tól. És legyél még sokkal csinosabb mint eddig, hagy üsse meg a guta.

Sok férfi csak akkor tudja értékelni a nőt, ha az már elhagyta. Sajnos tapasztalat. Nekem is volt egy barátom, 3 évig éltünk együtt. Ezalatt az idő alatt ő szerinte még az legutolsó koszos cigány is megdugott. Amikor meguntam, és ott hagytam, akkor hónapokig könyörgött hogy menjek vissza, még szerelmes levelet is irt:) Kellett egy év hogy felfogja vége.

2011. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Az a gond, hogyha szteroidokat szed, elborul az agya, valószínűleg a viták is emiatt voltak. Szerintem csak nyugodtan, találj mindig ürügyet, hogy miért nem érsz rá, csak megunja.Ha hív, mond, hogy épp mosogatsz most nem érsz rá, vagy tele van a kezed visszahívod, aztán mégse. Csak ciki lesz neki.
2011. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha semmilyen megkeresésére nem reagálsz, egy idő után feladja, csak következetesen tartani kell magad a döntésedhez. Ez nem könnyű, főleg így, hogy még a férjed, ezt nehéz megvalósítani.
2011. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
add be a keresetet a bíróságra a bontóperhez
2011. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Mond meg neki, hogy most már a ducikra buksz.
2011. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy szereti a "ronda, dagadt qrvákat"...
2011. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem nem tudja felfogni, hogy vége...azt hitte, hogy mindig ott leszel neki. Magyarázd el neki, hogy már jó pár esélyt adtál neki és többet már nem tudsz, ne haragudjon.

És mielőtt elkezdte szedni a szteroidokat, jó volt a kapcsolatotok?

2012. febr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!