Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy alszatok a terhesség...

Hogy alszatok a terhesség vége felé? Én ma kezdtem a 35. hetet, de már 3-4 napja nem tudok aludni.

Figyelt kérdés
Milyenm ötletetek van? Éjszaka 5-6 alkalommal megyek pisilni, ez még ok, de közben sem tudok aludni, mert hol a lábaim zsibbadnak, hol viszketek valahol, hol meg forgolódok egyik oldalról a másikra , a hátamon meg egyáltalán nem jó. Iszok Kálcium pezsgő tablettát, majdnem minden lefekvés előtt, szedek Magnerot tablettát napi 2 szemet, meg neo-ferrofolgamma bogyót is napi egyet.
2010. okt. 25. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy szerintem erre nincs jó módszer, én szinte alig aludtam a végén, már annyira fáradt voltam, hogy amikor megszületett a lányom, és éjjel 3 óránként evett, teljesen boldog voltam, kipihent.
2010. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pisire-lefekvés elött, már keveset igyál :-)))))

Viszketésre-fürdés, testápolo :-)))))))

Na félre a tréfát!

Nekem ha nem tudok aludni, bevált a meleg mézestej vagy kakao, és ha a férjemmel térfelet cserélünk :-) neki mindegy, csak alhasson! :-)

Szép álmokat!

2010. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én jól aludtam, pisilni sem keltem fel. De olyan este 6-7 után már alig ittam.

Viszketni viszont én is viszkettem: ez ellen pamut hosszú pizsó/hálóing, hogy ne érjen össze a comb.


Háton nem is szabad feküdni!


és már csak 5 hét, hidd el, úgy elrepül... :)

2010. okt. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!