Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam két hónapos múlt, és...

Kisfiam két hónapos múlt, és nem igazán hajlandó aludni napközben. Ennek az a vége, hogy délutánra már jó nyűgös, és sírdogál, nem lehet letenni. Mivel vehetném rá, hogy többet aludjon napközben?

Figyelt kérdés
Anyatejes, és nem cicin alszik el, el szoktam ringatni.
2008. okt. 27. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon hisztis az enyém az álmosság miatt vagy hagyom a kiságyban elaludni magának vagy irány ki babakocsival.Nem csak sétálni van,hogy a teraszon vagy a bejárati ajtóban elrázom és ott alszik.
2008. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nyugos probald cicire tenni,az en babam attol mindig megnyugszik,jobban is alszik tole,mert nem a sirasba alszik bele.
2008. okt. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A levegőztetés nagyon jó ötlet. Vidd ki babakocsival, sétáljatok, a kocsi rugózása elringatja, a jó levegő elnyomja, biztosan jót alszik.

A cici is lehet hatásos, amikor abbahagyja a szopit, kicsit emeld fel, büfiztesd meg, aztán tedd vissza mellre. Egy kis komfortszopi nálunk mindig beválik.

2008. okt. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A levegőztetés nálunk is megvan, délután mindig elviszem egy órára, lehet, hogy délelőtt is beiktatunk egy rövidebbet akkor. A komfortszopi miatt tartok egy kicsit, nem szeretném ha rászokna, hogy a cicimen alszik el. :(
2008. okt. 28. 08:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, én írtam a komfortszopit. Eleinte én is idegenkedtem a dologtól, de nálunk nagyon jól bevált.Jóllakik, aztán pár percig még elnyammog a cicin, és már alszik is. Csak le kell tenni. Elég kényelmes megoldás. Mondjuk nálunk játszócumi nincs, valami akkor mégiscsak kell. De teljesen jól bejött ez a szopidolog.
2008. okt. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Segítsetek nekem is: kisfiam sajnos már nem hajlandó szopni (kevés volt a tejem, és a táp ugye gyorsabban jön az üvegből), és kint a séta alatt vagy nézelődik vagy sírdogál. Ha kézben alszik el, azonnal kipattan a szeme, amint letesszük. Ha cumi van a szájában, felébred, mikor kiesik. Mi lehet a megoldás? este is csak sírás után alszik el, napközben fél-1 órákat alszik 2 kajcsi közt.
2008. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is pont így voltam és most 4 hónapos és kezdi megszeretni az alvást.Remélem nem kiabálom el!Én úgy csinálom, hogy amikor már jó ideje fönt van, akkor leteszem mindegy hogy az ágyába vagy a játszószőnyegre és odabújok közel hozzá és simizem a hátát, ettől megnyugszik és dörzsölni kezdi a szemét, majd addig maradok így, amíg el nem alszik.

2008. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!