Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kérdésem: A Férj jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem: A Férj jogosan fenyegetőzik, és jogosan tiltakozik az ellen, hogy Mi együtt éljük az életünket nyugalomban, békességben?

Figyelt kérdés

Tisztelt Válaszadó!


A Párommal egy munkakapcsolat révén ismerkedtünk meg és vállaltuk a Szerelmünket! Ő bejelentette a Férjének, hogy válni akar, és a már rég megromlott házastársi viszonyukat feladva kérte a válást(azóta már folyamatban van)! Közben a Férj megtudta, hogy Vagyok és veszettül kemény nyomozásba kezdett ellenem! Felbolygatva a múltamat találkozott a volt párom Édesapjával, aki érthetően mivel nem volt az elválásunk fényes Engem elmondott, elhordott mindennek! A bosszantó csak az, hogy a vádak alaptalanok, sunyi alattomos és bemocskolóak, és az igazat megvallva banálisak! A férj fenyegetése a következő: nem engedi a közös Kislányukat, hogy Én Őket felvállalva együtt lakjunk, együtt éljünk! Mert a volt Párom Édesapja Engem rossznak, csibésznek, tolvajnak tart! Megjegyzem, hogy nem vagyok sem börtönviselt, sem bűnöző! Van munkahelyem, keresetem arányos a Pároméval! A Kislánnyal tisztességesen felelősségteljesen viselkedek, bánok!


2010. dec. 14. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Mekkora a gyerek?

A férjnek nem lesz beleszólása, a gyereket az anyja fogja megkapni és anyuka meg oda megy a gyerekkel, ahová akar, a férj nem tud ellene tenni semmit. Előbb kellett volna gondolkozni és megbecsülni a feleséget.

Megjegyzem, bár nem kérdezted, azért anyuka részéről se épp nemes gesztus, hogy ahelyett, hogy elvált volna a szar házasságából, ahelyett csak akkor mozdul, amikor már van valaki más. Nem épp a korrektség legfelső foka, de mindegy.

Szóval a férj most féltékeny, kezeljétek ennek megfelelően (le se tojjátok, mit mond...), a párodat meg bátoritsd és legyél mellette stabil kőszikla, mig keresztül nem jut ezen.

2010. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Mint a gyerek apjának, joga van hozzá, hogy a gyerek nevelésébe beleszóljon. Amíg nem volt meg a válóper, a gyerek sincs hivatalosan elhelyezve. Még az is lehet, hogy az édesapjához kerül...
2010. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Elcsábítottad a feleségét, mit vártál, hogy örülni fog a dolognak?
2010. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, válaszokat! A Gyermek 7 éves! És nem csábítottam el a feleségét:)Megjegyzem a férj nem fizet gyerektartást! Miközben luxusautóval jár és hihetetlenül okos, mintaapa lett mióta a Párom bejelentette a válást!
2010. dec. 14. 15:10
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

A gyerektartáson ne aggódj, majd kifizeti egyben, visszamenőleg és a biróság nem lesz büszke arra, hogy nem fizet... Az ő baja lesz.

Ha nem te csábitottad el, akkor viszont számolj azzal, hogy benned menekülési lehetőséget látott a párod egy rossz kapcsolatból.

Ezért jobb lett volna, ha előbb önként lépett volna, lezárta volna a múltját és utána kezd új kapcsolatba... És ezért nem korrekt ez senkivel szemben se, de ez már a ti dolgotok, e járj pórul, azt kivánom.

2010. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem is kell neki gyerektartást fizetnie amíg a bírósági ítélet nincs meg...És ha az ítélet az lesz, hogy a gyerek az apánál kerül elhelyezésre, akkor bizony majd anyuka fizetheti a gyerektartást.
2010. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem aggódom mert nem abból élünk!Csak ízléstelennek találjuk a rongyrázós, kifelémutogatós stílusát miközben nem fizet semmit, amit ráadásul a Kislány javára kötött megtakarításhoz szeretnénk csatolni!
2010. dec. 14. 15:22
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Természetesen apának addig is kell fizetnie, mig nincs itélet. Mivel a gyerekét köteles eltartani.

De mint irtam, ez egy nagy fekete pont lesz a biró szemében, ti meg megkapjátok visszamenőleg, aztán kész. csak el ne felejtsétek visszamenőleg kérni!

2010. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

NEM KELL FIZETNIE ADDIG AMÍG NINCS ÍTÉLET!!!

Mire fel? A gyerek éppenséggel vele is lehete most-egyenlőre nem lett elhelyezve. Amennyiben az anyánál helyezik el, a kérelem beadásáig visszamenőlegesen is ki kell fizetnie a megítélt összeget. De addig mi a ...-t fizetne???

2010. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Már miért tételezik itt fel egyesek, hogy az apának fizetnie kellene. Ugyanilyen alapon az anyának is kellene fizetnie.

Nem lehet tudni előre, hogy kinél helyezi el a gyereket a bíróság. Attól, hogy a maghyar bíróság iszonyatosan anyapárti, még lehet, hogy az apánál hagyja a gyereket.

Bebizonyítja, hogy ő egy mintaapa, akit elhagyott a felesége és alkalmasabb a gyereknevelésre.

Ha az apa előre fizetne gyerektartást, amikor még közösen nevelik, azzal lényegében lemondana a gyerekről.


De gondolj bele az ő helyébe. Volt egy felesége, aki félrelépett. Te mit tennél ebben a szituációban? Kiderítenéd, hogy ki akarja a gyereked elszedni tőled és a megszerzett információk alapján mérlegelnél. Teljesen logikus amit tett. Hogy nem megfelelő információt kapott? Arról pedig a volt apósod tehet, nem pedig a férj.

2010. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!