Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ment tönkre kapcsolatotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ment tönkre kapcsolatotok, házasságotok xbox miatt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 07:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

sajnos a szgép és a játékok elterjedésével ez egy robbanásszerűen kialakult jelenség :( igy el lehet menekülni a világ elől.

Én is alig 1 hónapja kaptam rá különféle pc játékokra. Annyi, hogy a párommal együtt játszuk, vagy ő ott ül és gitározik mellettem. Tegnap már én magam éreztem, hogy alig voltunk együtt: 7-re hazajött, csináltam vacsit, leültünk kajával a gép elé közösen játszani, aztán ő mellém ült gitározni és 10 órakor úgy éreztem, hogy most már inkább őkéne nekem. éjfélig hancúroztunk, bár ő eredetileg a fáradtság miatt kihagyta volna.

Nagyon bele lehet feledkezni, és kikapcsol a való világból. Ma, amikor az emberek utálják az életüket és a társadalmat, a gazd-i helyzetüket, a kínálódást (pedig ezek sehol sincsenek a nagyszüleink küszködéséhez képest), nagyon könnyű elmenekülni egy virtuális világba, ahol tehetünk azok ellen, akik virtuális kínjainkat okozzák.

2011. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

gyerekek...én is szeretek a párommal ps3on játszani...de messze nem annyit mint ő...néha én is nagyon unom...remélem nálunk nem fajul ennyire el:D...de várom válaszotokat h h "szoktattátok le" őket...:)

ű22L

2011. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

mi csak együtt játszunk!

amivel egyedül játszik az napi fél óra kb...

2011. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Én is szívesen játszanék vele,meg szoktam is,amikor időm engedi.De ez leginkább este van,amikor alszanak a gyerekek.

Így is játszottunk sokáig,de egy ideje már túlzásba viszi a nappali játszást.És este inkább szeretnék vele összebújni.

Már említettem ezt neki,ő meg játszunk éjfélig és utána filmezünk és összebújunk.Várom a további válaszokat.

2011. jan. 19. 18:39
 15/22 A kérdező kommentje:

Tegnap már zsaroltam a szex-el :)

Mondtam hogy majd ha akar valamit,akkor dugja a boxába :D

2011. jan. 19. 18:40
 16/22 anonim ***** válasza:
Lol, az előző oldalon, aki megzsarolta, hogy vagy vele játszik, vagy keres társat... Biztos hatásos módszer lehetett... :D De jó, hogy én meguntam, és ha lesz barátnőm, nem lesz ilyen gondja. :)
2011. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Na alakul valami?

Én elkövettem azt a hibát, hogy Xboxot vettem karácsonyra.

remélem neked sikerül valami, mert én ott tartok, hogy kilepen a kilencedikről!

2011. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Hát nagy hiba volt,hogy azt vettél.Mondjuk ha nincs gyereketek,és te is szeretsz,és tudsz is játszani,akkor jó időtöltés.Én is szeretek játszani,csak vannak gyerekek és mellettük nem lehet.

Hol jobb,hol ugyanolyan.Mondjuk nappal már nem tud annyit játszani,mert én dolgozok,és van a gyerekekkel.

Egyik nap meg jól megsértődött :D

Játszott,este,és mondtam hogy én is megyek játszani a kis játékaimmal.

Aztán bementem a hálóba,és akkor hallottam hogy mondta a haverjainak,hogy ezt még lejátszom,és megyek.

Hát mire lejátszották én is lejátszottam,jött be és nézett hogy na nem csinálok semmit?!én meg mondtam hogy már végeztem,na és ezen megsértődött :D

Most jól elvagyunk,mondtam neki hogy nagyon zavar hogy ennyit játszik.

Majd meglátjuk mi lesz később.

2011. febr. 7. 21:13
 19/22 anonim ***** válasza:

Van egy hét hós lányunk...

Néha már szó nélkül az ölébe rakom, miközben játszik.

A fene sem gondolta volna, hogy enyire elveszik benne. Már azon gondolkodom, hogy tönkreteszem, rá tudom fogni, hogy használt, és nincs rá garancia...

2011. febr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Erre már én is gondoltam,de a mienkre még van jótállás.

Ha még régi típusú gépetek van,akkor még lehet 3ledes:)Akkor pirosan elkezd villogni

2011. febr. 9. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!