Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudunk segíteni neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudunk segíteni neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány 24 éves elhagyta a vőlegényét egy másik pasi miatt a pasinak csak szexre kellett és 3 hét mulva elég rondán kidobta. ezek után a lány szinte magába fordúlt nem eszik mindenki gonosz aki segíteni akar neki, sajnos már kellett bevenni neki nyugtatót is és félünk hogy akár kárt is tesz önmagában a volt vőlegényében még úgy ahogy bízik de ő sem tudja jó belátásra bírni tanácsokat kérnénk hogy mit lehetne csinálni?
2011. jan. 29. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Mit akarsz csinálni? Ha valaki otthagyja a völegényét egy másik valaki kedvéért, és utána meg csodálkozik, hogy öt is ott hagyták, az mit gondolt, hogy hogy lesz? Ezt csak magának köszönheti és meg is érdemelte. Egy 24 éves már egyáltalán nem gyerek, elöbb kellett volna gondolkodnia.


Idövel majd megjön az esze, és legközelebb nem viselkedik ennyire tisztességtelenül.

2011. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
A võlegénye ha visszafogadja és vele marad,akkor talàn megnyugszik?Viszont ki kellene kérdezni,hogy milyen lelkisérülés érhette azonkivül,hogy kidobta.Biztosan nagy csalódàs érhette és még ràadàsul talàn szégyelli is magàt,vagy igy akarja visszakapni a võlegényét egy kis rafinàltsàggal.(ezt nem rossz indulatból irtam)
2011. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Hát most erre mit írjak...

A volt vőlegénye helyében én ezek után hozzá sem szólnék.

Magának kereste a dolgot, mégis mit gondolt? Otthagyja csak úgy a vőlegényét, ki tudja mennyi ismerettség után a másik pasiért. Még ha nem is szexre kellett volna neki, akkor sem hiszem hogy ezek után meg bírt volna bízni benne.

Magának kereste, vigyétek pszichológushoz.

2011. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Senkin nem lehet úgy segíteni, ha nem akarja... sztem várjatok még egy kicsit, hátha kidühöngi/kisírja magát, aztán rájön, hogy az élet megy tovább, és egy barom miatt nem éri meg magába gubóznia. Az is kérdés egyébként, hogy miért nyavalyog... ha a másik pasi miatt, akkor kb. úgy kellett neki, akkor meg főleg ne járjatok a nyakára, mert úgyis az lesz a vége, hogy azt fogja hinni, ő bármit tehet, mindenki csak az ő kívánságát fogja lesni. Neki kell ezt az egészet lejátszania magának. Csak abban az esetben lépjetek közbe, ha tényleg veszélyezteti a saját életét... akkor meg pszichológushoz érdemes lenne elvinni, vagy egy pszichológust elvinni hozzá...
2011. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 zoli79 ***** válasza:
Erre az ember írhatná /megérdemelte meg saját magának köszönheti/ én is elítélem a tettét szégyellheti magát.De ha volt párja úgy gondolja ad neki 1 újabb esélyt az talán megoldaná.
2011. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Ne próbáljátok helyette megoldani a gondjait. Nem azt mondom, hogy ne segítsetek, de úgy próbáljatok segíteni, hogy elterelitek a figyelmét. Ha ő bulizós, akkor vigyétek bulizni, ha kevésbé, akkor moziba, vagy menjetek át hozzá DVD-zni, vagy vigyétek magatokkal sétálni. HA úgy érzitek, hogy arra van szüksége, akkor üljetek be vele egy kávézóba és hagyjátok, hogy kibeszélje magából a gondjait. Nem vár megoldást tőletek, csak megosztja veletek a gondjait és ettől neki jobb lesz. Esetleg kíváncsi lenne a ti véleményetekre, hogy mit gondoltok a helyzetről és azért mesél. Lényeg, hogy ne hagyjátok belesüllyedni a fájdalmába.
2011. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
53%
Nehogy már még őt sajnáljátok! Forduljon csak magába nyugodtan. Szemét dolgot csinált, vállalja a felelősséget. Kárt magában? Ugyan...
2011. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem értem mi bajotok van vele. Feltételezem NEM tudta előre, hogy ez lesz a vége. Lehet hogy hülyeséget csinált, de tegye fel a kezét, aki még nem. Jééé, sehol egy kéz, milyen érdekes.


Szerintem hagyni kell egy kicsit szenvedni. Nem azért, mert megérdemli, hanem mert ki kell adni a fájdalmát. Álljatok mellette, annak ellenére is, hogy ő most ezt nem akarja. Nem tudom mennyi ideje tart ez most nála. Ha már több (lesz) mint egy hónap, akkor passz, az már kényes ügy, arra már nem mernék semmit mondani...

2011. jan. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2:29-es: "Feltételezem NEM tudta előre, hogy ez lesz a vége. Lehet hogy hülyeséget csinált, de tegye fel a kezét, aki még nem. "


Jelentkezem: én soha életemben nem csináltam olyat, hogy otthagyom a völegényemet csakugy, minden elözetes nélkül. Tisztességes ember ELÖSZÖR lezár egy kapcsolatot és csak UTÁNA kezd egy másikba. Ha meg más mellett döntött, akkor sem fekszik le vele gyakorlatilag azonnal, és pár hét múlva meg csodálkozik, hogy csak egy kis változatosságnak kellett az ágyban. (3 hét alatt még el sem jtnék oda egy kapcsolatban, hogy EGYÁLTALÁN lefeküdjünk, mert ennyi idö alatt meg sem lehet ismerni egy embert, idegennel meg nem megyek ágyba.)

Ha ezután meg ki lesz dobva mint egy felmosórongy, akkor ne menjen a régi, eldobott partnerhez vissza.

Ezt megint sosem tettem, ami lezáródott, azt nem kezdem újra, mert az többé nem müködhet, föleg, ha a másik bizalmát megsértettem.

2011. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
08:56: Nem azt írtam, hogy jelentkezzen, aki még nem csinált ilyet, hanem aki még nem csinált hülyeséget. De örülök, hogy te még soha életedben semmilyen hülyeséget nem követtél el.
2011. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!