Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tudnék tenni ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szakítottam a vőlegényemmel.A barátom gazdag vállalkozó,de a válság őt is megviselte,ezért az utóbbi időben folyamatosan veszekedtünk.Ő nem hallgatott meg engem,teljesen belemerült,hogy fenntartsa a cégét.

Ezért én egy barátomnál sírtam ki a bánatom.Semmi nem történt köztünk,csak barátok voltunk,de kellett valaki,akinek elmondhatom a problémáim,aki meghallgat.

Szakítás után hazaköltöztem.Én még tanulok,nincs keresetem,ezért anyám folyamatosan veszekszik velem,egy hajszálra vagyok attól,hogy kidobjon.

Közben összejöttem a fiúval,aki vigasztalt,de csak találkozgatunk egyenlőre.

Mikor a volt barátom ezt megtudta átjött hozzánk mikor nem voltam otthon,mert anyukámmal nagyon jóban van-persze anyám pénzéhsége miatt-és elmondta neki,hogy mivel nagyon jó kapcsolatai vannak,megszerezte fél évre visszamenőleg a híváslistámat az sms-eimet és,hogy én a kapcsolatunk utolsó négy hónapjában megcsaltam.

Anyám teljesen kiakadt.Ő végig abban reménykedett,hogy visszamegyek hozzá és csak ideiglenes szünet van közöttünk.Azt mondta,nem gondolta volna,hogy ilyen jellemtelen ember nevelt és próbáljak visszamenni a régi barátomhoz,mert ezek után otthon nem maradhatok,mennem kell a jövő héten.

A volt barátom meg van győződve róla,hogy megcsaltam,szóba sem áll velem,pedig őt szeretem,de kellett egy kis különlét.

Jövő héten el kell mennem itthonról és nem tudok hova menni.


2011. febr. 17. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Esetleg valamilyen kollégium, vagy egy szobát kivenni? Ezek olcsóbbak.

A sulitól nem kapsz pénzt (szoctám, ösztöndíj)? Vagy végső esetben ott a diákhitel, ha tényleg nincs más, amíg nem találsz valami suli melletti melót.


Egyébként mi az, hogy megszerezte a híváslistádat? Ilyet lehet?

2011. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Furcsa. Ha bajban van akit szeretsz, akkor őt kell pártolnod, segítened, meghallgatnod, és kibírnod is, nem pedig elmenni máshová vígasztalódni. Lehet, hogy elkényeztetett az anyukád, vagy az élet. Szerintem sürgősen állj a párod mellé, kérdezd, mit segíthetsz, ha morcos, várd ki, míg elmúlik neki, minden módodn tudasd vele, hogy az ő párjának és társának tekinted magad.
2011. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
jobb is hogy szakítottál vele aki így kémkedne utánam később ki tudja mit tett volna a kapcsolataival:S anyukád meg erőszakkal ki tudna dobni?!amíg be vagy nála jelentve addig semmit nem tud tenni hidd el legfeljebb veszekedések sora vár de jogilag nem tehet ki(van aki a volt férjét se tudja mert be van jelentve pedig a nőé a ház),de ezek után én nevezném az anyámnak
2011. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Van magánnyomozó meg csomó rendőr ismerőse.

Az üzlettársainak is mindig utánanézett.

Gondolom így szerezte meg az enyémet is.

2011. febr. 17. 13:37
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Hivolista mit mutatott ki? Hivogattad uj baratodat, ex baratod baratjat negy honappal a kapcsolat vege elott? Tudod ez az egyik ok, mikor emberek nem hisznek no es ferfi platonikus baratsagban. Foleg nem, ha baratod baratjaval josz igy ossze. Meg alaztad exedet panaszaiddal, meg hozza a baratjanak panaszkodtal. Nem tudtal talalni egy baratnot vagy epen anyukat? Nem tudom, hova tudnal menni, szerintem nem ez az egyeduli ok, hogy anyukad ki akar dobni. Ennek kell hogy legyen valami elozmenye. Talan be tudnal koltozni uj baratodhoz.

Ha valakit szeretunk, akkor is szeretjuk mikor valalmi nem jol megy neki, tamogatjuk, probalunk segiteni, meg ha csak vegig hallgatjuk a problemajat. Baratod az eletet, a ceget probalja menteni, tobb turelmet kellett volna kimutatnod.

2011. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Azt kaptad,amit megérdemeltél.Remélem a híd alatt köt ki az összes ilyen nő.
2011. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Fuuton ***** válasza:
45%

Lehet, hogy nevetséges, de én perelnék.

Beperelném a volt barátodat, hogy jogtalanul, a beleegyezésed nélkül lenyomozta az SMS-eidet...

Hidd el te nyernél.

2011. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pereljek?Ilyet nem tennék vele soha.Amúgy meg miből.Anyám minimálbért kap,nevelő apám elissza az egész fizuját,nekem van 2000 forintom.
2011. febr. 17. 13:59
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát nem könnyű...

Sok igazság van abban, hogy több megértést kellett volna tanúsítani a barátod felé, ha bajban van.

Az ő szemszögéből ez most úgy néz ki, hogy addig voltál vele, amíg jól ment neki, most meg megcsaltad valakivel, ráadásul elég régóta tart. Nem mellesleg még anyád is neki ad igazat.


Ebben a helyzetben elég rosszul veszi ki magát, ha a volt párod és anyád is igyekszel ráadásul rossz színben feltüntetni.

Elköltöztél anyádtól, felnőtt nő vagy, nem várhatod el tőle, hogy eltartson. Nem te lennél az egyetlen, aki munka mellett tanul. :S


Nekem ez így nem gömbölyű... nem tudom, minek hívogattad a pasit már négy hónapja. Ha az sms-eid is megszerezte, és tudja, mit írtál, meg mit kaptál, és csak még gyanúsabb lettél, háááát... az is cinkes.



Tegyük fel, hogy nem vagy sáros, és szeretnél visszamenni a volt pasidhoz:

A "közös barát", akinél aludtál, meg te, álljatok anyád elé, és meséljétek el, hogy nem úgy volt, tényleg csak ott aludtál, és ha kidob, most se lesz hová menned. Az utcán nem lehettél.

Aztán kettesben beszélj anyáddal, ha ő is azt szeretné, hogy összejöjjetek megint, beszéljen most ő kettesben a fiúval, hogy tévedett, nem volt ott semmi, és keressen meg, beszéljen veled.

Amennyiben a vállalkozó srác még akar valamit, akkor keresni fog.


Rövidített verzió, ha ketten a fiú elé álltok, hogy nem volt, nincs és nem lesz köztetek semmi, és térdenállva könyörögsz, hogy higgyen neked és fogadjon vissza.

(Ebben az esetben ha nem fogad vissza is úgy lenne gerinces, hogy két nap múlva nem jössz össze a másikkal, mert akkor joggal érzi úgy, hogy át..tátok.)


A reális hozzáállás meg az lenne, ha szépen keresnél magadnak állást, lakást, és megoldanád a helyzeted.

Nekem ugyanis nagyon úgy jön le, hogy csak azért kéne a "vállalkozó", mert eddig mellette nem kellett dolgozni, nincs hol lakni, de közben meg csak összemelegedtél azzal, akivel először azt írod, hogy semmi se volt köztetek... ezt így én se hiszem el, nem csak a volt barátod meg az anyád.

Olyan nincs, hogy a kapcsolatban kell egy kis különlét (amíg van hol lakni), aztán meg mennél vissza, (mikor kiraknak) ez már veszett fejsze nyele volt akkor, mikor elcuccoltál. Nem beszélve arról, hogy a másik fiú nem fog veled kézen fogva odaállni, hogy összeboronáljon titeket, mikor köztetek már alakul a molekula.


:(

Mondhatni elk.rtad.

2011. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
38%
ne haragudjatok, de a lány egyszóval sem mondta,hogy a vőlegénye barátjával csalta meg,a vőlegényét.a lánynak miért kellene elviselnie, hogy azért mert a barátjának gondjai vannak,őt tolja félre.Gondolom nem palotát szeretett volna, csak egy odafigyelést, meghallgatást.Nem választhat magának olyan párt akit ő szeretne?ezért kidobja otthonról az édesanyja, mert szakított a barátjával?Anya az ilyen?Bocsi ha megbántottalak ezzel.És honnan tudjátok, hogy nem állt a párja mellet bajban?Lehet, hogy rajta csattantak a gondok?Aki nincs benne nem tudhatja milyen érzés mikor semmibe se vesznek.
2011. febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!