Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit lehet tenni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

1 éve hagytam el a családom, mert szerelmes lettem. hiába mondott bárki bármit,én leléptem és otthagytam a feleségem és a 3 kislányom. a kapcsolatom azóta is megvan-nem élünk együtt-szeretem,jó a szex de..


borzasztóan hiányzik a családom! az egész életem! a 3 lányom! megőrülök h alig látom őket,h a legnagyobb szóba se áll velem,h a középső minden nap elmondja h imádkozik h anya és apa újra szeressék egymást,h a kicsi magába fordult..


miattuk,ezért az egészért visszamennék,de.. a feleségem iránt nem érzem azt amit a barátnőm iránt. de vele meg nem vagyok maradéktalanul boldog.


most a feleségemnek minden reggel segítenem kell,mert új állása van és én viszem a lányokat suliba. így minden reggel látom azt ami régen volt,és nagyon rossz. ülök az albérletemben,2 utcára a családomtól,heti 4x egyedül és megőrülök!!!!


őrlődöm,mit tegyek? a feleségem azt mondta amultkor h nincs visszaút,de én a szívem mélyén anank örülnék ha vele újra szép lehetne minden.


mit tanácsoltok,hogyan fogjak hozzá? persze előbb szakítsak a lánnyal ugye de..


minden tanácsot köszönök!!!!


2011. júl. 29. 18:39
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
a válókeresetet nem adtuk be,15 évet éltünk együtt
2011. júl. 29. 18:39
 2/40 anonim ***** válasza:

Semmi De.

VALAMIT,VALAMIÉRT!!!

2011. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

tudom,értem de szerelmes vagyok!! és idióta tudom. azért mentem el mert azt hittem hú de boldog leszek. e helyett magányos vagyok. csak akkor érzem h élek amikor a ygerekekkel vagyok,és akkor nem gondolok a bajokra amikor szexelek.


nem tudom h közeledjem a feleségemhez,nem nagyon áll velem szóba-ami érthető-


szóval vegyük azt h szakítottam. utána?


köszönöm!

2011. júl. 29. 18:45
 4/40 anonim ***** válasza:
Nem értem most akkor a feleségedbe vagy szerelmes, vagy a párodba?
2011. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Lehetsz attól jó apa, hogy nem élsz velük. Inkább lakj külön, de kiegyensúlyozott légkör legyen a gyerekek körül, mint feszültséggel teli. Nem szereted a feleséged. Nem érdemes a gyerekek miatt visszamenni. Inkább bizonyítsd be másképp, hogy jó apa vagy.


Persze az is kérdés, hogy milyen formában hagytad ott őket. Ha megcsaltad és utána léptél, akkor megérdemled, hogy utáljanak a gyerekeid. Ha előbb leléptél mielőtt még bármi lett volna az új nővel, akkor jól tetted, és megbékülnek majd előbb-utóbb.

2011. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
a barátnőmbe vagyok szerelmes. a feleségemet tisztelem becsülöm de nem úgy szeretem. szeretném ha nem így lenne,de nem tudom h fogjak hozzá? h visszajöjjenek az érzelmek?
2011. júl. 29. 18:47
 7/40 anonim ***** válasza:
Előző! Ezt én sem tudtam kihámozni!
2011. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

amit először meg kéne tenned,az az,hogy szépen otthagyod a szexelő társadat,majd azután jól átgondolsz mindent,és nap mint nap bizonyítani fogsz a feleségednek,ehhez nagyon nagyon sok idő kell,és az esélyed is kevés,de ha csak ez volt az egyetlen baklövésed,akkor hajrá talán szerencsével jársz.

Először a gyerekekkel tölts sokkal több időt,aztán jöhet a feleséged is.

Szorítok.

Egy fiatal lány,de attól remélem hasznos választ tudtam adni.

2011. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
sajnos a helyett h a feleségemmel megpróbáltam volna a dolgokat rendezni,összejöttem inkább egy másik nővel. majd amikor már tartott néhány hónapja a dolog,otthon elmondtam az egész családnak. kb mint a villámcsapás annyira nem hitték volna ezt rólam. mindannyian sírtunk,mégis eljöttem. akkor a feleségem azt mondta,megbocsát,ne menjek el,inkább keressünk megoldást. én nemet mondtam és elmentem
2011. júl. 29. 18:49
 10/40 anonim ***** válasza:

a feleségedet már nem nőként szereted, így szerelmet nem is tudsz iránta érezni, a gyerekekkel kell a kapcsolatot helyre hozni.


AZ új nővel most azért nem vagy boldog, mert a gyerekek hiányoznak?

2011. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!