Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tudnék tenni ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szakítottam a vőlegényemmel.A barátom gazdag vállalkozó,de a válság őt is megviselte,ezért az utóbbi időben folyamatosan veszekedtünk.Ő nem hallgatott meg engem,teljesen belemerült,hogy fenntartsa a cégét.

Ezért én egy barátomnál sírtam ki a bánatom.Semmi nem történt köztünk,csak barátok voltunk,de kellett valaki,akinek elmondhatom a problémáim,aki meghallgat.

Szakítás után hazaköltöztem.Én még tanulok,nincs keresetem,ezért anyám folyamatosan veszekszik velem,egy hajszálra vagyok attól,hogy kidobjon.

Közben összejöttem a fiúval,aki vigasztalt,de csak találkozgatunk egyenlőre.

Mikor a volt barátom ezt megtudta átjött hozzánk mikor nem voltam otthon,mert anyukámmal nagyon jóban van-persze anyám pénzéhsége miatt-és elmondta neki,hogy mivel nagyon jó kapcsolatai vannak,megszerezte fél évre visszamenőleg a híváslistámat az sms-eimet és,hogy én a kapcsolatunk utolsó négy hónapjában megcsaltam.

Anyám teljesen kiakadt.Ő végig abban reménykedett,hogy visszamegyek hozzá és csak ideiglenes szünet van közöttünk.Azt mondta,nem gondolta volna,hogy ilyen jellemtelen ember nevelt és próbáljak visszamenni a régi barátomhoz,mert ezek után otthon nem maradhatok,mennem kell a jövő héten.

A volt barátom meg van győződve róla,hogy megcsaltam,szóba sem áll velem,pedig őt szeretem,de kellett egy kis különlét.

Jövő héten el kell mennem itthonról és nem tudok hova menni.


2011. febr. 17. 13:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem ismerik egymást.Ő csak egy iskolatársam.
2011. febr. 17. 14:10
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha semmibe se vesznek, akkor nem szünet kell, hanem szakítás.

Azt egy felnőtt nő ne várja el, hogy anyja tartsa el minimálbérből, sztem ezt meg nem tudod, milyen lehetetlen...


A csaj meg talált magának olyat, amilyet akart, nézd a nyitóját: Közben összejöttem a fiúval,aki vigasztalt,de csak találkozgatunk egyenlőre.


Ezek után feszt vissza akar menni a volt pasijához.

Bocccsss... de nem tudok annyira szimpinek tartani valakit, aki negatívan állít be minden szereplőt, de valahogy mégis ő az, akinek senki nem hisz, se a szerelme, se a tulajdon anyja.

Tudod, ha az én sms-eim látná a pasim egy haverral, nem hogy gyanúba keverne, de inkább tisztázna a dolog... bár biztos nem ugyanazt írjuk a haveroknak. :P


Sokkal inkább úgy néz ki a dolog, hogy még itt is hazudik, nem akarózik leírni, beismerni az igazságot még névtelenül sem.


Az meg elég egyértelmű, hogy a volt pasija nem fogja visszafogadni, az új nem tartja el, az anyja meg megint nem, és most jááájjj, bajban van. :)

2011. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha a voltod fele annyi időt szánt volna rád, mint most az utánad nyomozgatásban, akkor nem kellett volna a jóbarát, hogy a bánatodat elsírd.

Amúgy nagyon nem tehetséges üzletember, ha ilyen rendőrmaffia kapcsolatokkal is döglődik az üzlet.

Egy kevés időre húzd meg magad havernál, barátnőnél, amíg állást és valami kecót szerzel magadnak.

Anyádnak búcsúzóul elmondhatod, hogy árulja a saját testét, ne a tiedet mérje ki kilóra.

Ha az ex piszkoskodni próbálna, lehet emlegetni az Ügyészségi Nyomi Hivatalt, a jogosulatlan adatok megszerzése miatt.

2011. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Fuuton ***** válasza:
Szerintem keress egy másik gazdag pasit, ha ilyen volt veled, akkor szard le...
2011. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha tanulsz, akkor anyukád nem dobhat ki, bármennyire is szeretné. Tartási kötelezettsége van veled szemben.

Családjogi törvény, nagykorú, de még tanuló gyerek tartása fejezetet keresd meg.

2011. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!