Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lenne a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel 7 év után,utólag kiderült,hogy előtte egy hónappal ő már találkozgatott mással.

Na most van egy kutyusa,végülis az enyém is és ő szeretné meglátogatni 2hetente,havonta,nagyon szereti a kutyát.Elvinni nem tudja senkihez,szüleivel lakik,az új bika is,rokonságából senki nem vállalja,mert költséges fajta.

Viszont én ezek után látni sem bírnám őt,ezt el is mondtam neki.

Én is szeretem a kutyát és gondoltam arra,hogy elajándékozom,de akkor meg öngyilkossággal fenyegetőzik meg minden mással,képes rá,labilis.

Valami épkézláb ötletnek örülnék,hogy normálisan lezárjam ezt a dolgot,köszönöm.


2011. febr. 18. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

nekem is voltak igy barátaim. kihagytak némi időt a szakítás után, pár hónapot... aztán már képesek voltak egymást legalább a kutya kedvéért hetente 5 percre elviselni. átadták a kutyát, a pasi elvitte órákra sétálni, majd visszavitte. nem kell, hogy a te orrod előtt legyenek órákig. vigye el sétálni, kirándulni, sportolni a kutyát. mások is megoldják, nektek is menni fog.

Végülis ha közös gyereketek lenne (ami 7 év után normális lenne), akkor ez kötelező elem lenne innentől!

2011. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 tetris ***** válasza:
100%

Állapodjatok meg a láthatásban. Mikor, mennyi időre viszi el a kutyust, és mikorra hozza vissza.

Mint egy gyermekelhelyezési pernél szokás, úgy. Így csak az elvitelnél, és a visszahozatalnál kell találkoznotok, amikor átadjátok a "gyereket". Egy idő után úgyis elfelejti a kutyut, és elmarad majd. Vagy vesz magának másikat.

Vagy egy másik ötlet. Megkéred egyik jóbarátodat, hogy a láthatási napokon vegye át tőled a kutyát, és ő adja-vegye aznap a kutyát az exbarátnőddel. Ez elég macerásnak tűnik, de így nem kellene találkoznod vele.

2011. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

tetris,ez egész jó ötlet.Köszi.

Van egy unokahúgom akivel nagyon nem bírják egymást.

Neki adnám oda a kutyust azokon a napokon.


Jöhetnek még ötletek.

2011. febr. 18. 22:05
 4/17 anonim ***** válasza:
Egy rokonod vagy barátod nem fogadhatná be a kutyát? Akár a te költségedre is.
2011. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez az öngyilkosság téma annyira gusztustalan. Ha fenyegetőzik vele, mondd meg neki, hogy az a gyengeség jele.

És szerintem aki öngyilkossággal fenyegetőzik nem teszi meg, csak a szája jár, hogy sajnáltassa magát.


Bocs, hogy a kérdéshez nem tudtam hozzászólni

2011. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

És a kutyusnak vajon mi a jó?

Az ő szemében jobb esetben te vagy a falkavezér, rád kell, hogy hallgasson. A kutya nem gyerek, ő teljesen másképp működik, mégha sokan mást képzelnek bele. A volt barátnőd meddig akarná a kutyát látogatni? 10-15 évig? Nem hinném. A kutya hozzád tartozik, így veled együtt szakított vele is.

2011. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tipikus esete a bolhából elefántot-nak.

Ha úgyis külön mentetek, és utána derült ki, elhiszem mégis rosszul esett, de azért nem kell ekkora felhajtást csinálni neki, hogy látni sem bírod. Ezek abszolút feleslegesen negatív dolgok. Még ha amiatt mentetek volna külön, jobban megértem. Igen, egy darabig hagyd jönni, hogy vigye el a kutyát pár órára, vagy ahogy tudja, havi 1-2 alkalom ahogy írod, ne legyen már annyira kibírhatatlan, átadni a kutyát. Aztán úgy gondolom elmaradozna, de ha meg nem, akkor is lépj túl a dolgon, ne dühítsd magad fölösleges dolgokon. Vagy beszéljétek meg, hogy eladjátok a kutyát és kész.

2011. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

22:11

én már 3 éve nem lakom anyámékkal, de a kutyám úgy vár haza, mintha tegnap mentem volna el.

Az a kutya a lányhoz is ragaszkodik. Lehet, hogy nem azonos minőségű a kpacsolata a kutyával a két embernek, de attól még lehet mindkettő szoros! nálunk is a férjem a gazda, imádja a kutya, de bármi baja van, bármit szeretne, ha szeretetre vágyik, hozzám jön. mindkettőnket imád, csak máshogy. bármelyikünk tűnne el, nagyon megviselné.

A kutya a legtöbb dologban úgy működik, mint egy gyerek. Olvass Csányi Vilmos könyvet. Tudományos alapja van ennek!

2011. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én megoldanám valahogy, hogy valaki más adja át a kutyát, ha ürügynek szánná ezt arra, hogy találkozzon veled.
2011. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen,hogy a kutyának mi a jó,szerintem is fontos kérdés,azért tettem fel.

A kutya őt szereti jobban ez egyértelmű.Két hónap után is ül az ajtóban,várja.

Az én kutyám meg-másik kuty-borzasztóan hozzám ragaszkodik,szóval ha teheti nem engedi ide a másikat,ez mindig is így volt.Persze őt sem hanyagolom el,ugyanúgy szeretem mindkettőt.

2011. febr. 18. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!