Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik meg bocsatottak a ferjukn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik meg bocsatottak a ferjuknek a megcsalast, kesobb minden helyre jott?

Figyelt kérdés
El fog valaha mulni ez a fajdalom?mennyi idobe telt amig vegleg tul tettetek magatokat rajta?
2011. febr. 19. 16:30
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem múlt el a fájdalom, a bizalomnak annyi lett. Enyhül, nekem 1 év kellett hozzá, de aztán újra megtette és felszakított mindent. Azóta vége...
2011. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
A bizalomnak szintén annyi, együtt vagyunk még, de minek? Ja persze, hát a gyerek miatt. Pár hetes volt a kislányom mikor kiderült, hogy megcsal. Soha nem lehet elfelejteni!
2011. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
69%

Mi történt? Egyszer fordult elő? Maga mondta el? Akarja, hogy megbocsáss? Te akarsz-e egyáltalán megbocsátani? Ez mind-mind tényező.

Azért azt tudni kell, gyakoribb az, hogy aki egyszer megteszi, megteszi máskor is. Nagyon ritka az, hogy megcsalás után egy kapcsolat valóban helyrejön.

2011. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
52%
két féle megcsalás létezik, fizikai és érzelmi. Szerintem az előbbin túl lehet lépni, az utóbbin soha.
2011. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
86%
Pff, inkább szeressen bele másba, mert az könnyen megesik bárkivel, ez ellen NEM lehet tenni, minthogy miközben engem szeret (elvileg) másokkal hetyegjen, ami ellen tehetne!
2011. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
azt hazudta hogy egy baratjtat megy haza huzni az autopajarol,csak nekem az tunt fel hogy 1liter parfum meg ilyenek mind rajta!!!aztan kb ra 1 ora mulva hivtam telefonon de mar ki volt kapcsolva!!akkor mar ereztem hogy van valami!!!fel hivtam a baratjat akit ugyebar az autopajarol hozott volna haza,es amikor fel vette a telefont,es kerdeztem hogy mi van a ferjemmel,hallotam a hangjan hogy azt se tudta hogy mit mondjon,csak habogott!!! aztan ejjel 2-kor amikor be kapcsota a telefonjat,akkor veszekedtem vele es azt mondtam neki hogy ne hazudjon,mert ugy is tudom hogy hazudott,erre o azt mondta hogy mindjart othon van es megbeszeljuk!!!amikor haza ert el mondta hogy egy szuletes napon volt a baratjaival es voltak nok is a bulin,es utana a baratjaival el mentek hotelbe a csajokkal,es az en szep ferjem is veluk ment,es ott szobat vett ki,de vegul a csaj meggondolta magat es enm volt semmi,de ez semmivel sem jobb,mert a ferjemben benne volt az akarat hogy igen is megcsalt volna,az mar nem mervado hogy a csaj nem akarta!!minez 3 napja tortent!!! elkezdett sirni es leterdepelt hogy nagyon megbanta es meg eskudott hogy soha nem fog tobbet elo fordulni,amikor meg kerdeztem tolle hogy de megis mert ment el ilyen messzire azt mondta hogy az osszes haverja meg tette es o mar szegyelte azt mondani hogy nem megyen o is!!! azota mar megbocsatottam neki,mert szretem,de ugy erzem hogy soha nem fog el mulni ez a fajdalom!!
2011. febr. 19. 17:03
 7/44 A kérdező kommentje:
amugy igen ez volt az elso eset!
2011. febr. 19. 17:04
 8/44 anonim ***** válasza:
83%

Fiú vagyok, ezért persze nincs férjem, de megcsalást sztem nem lehet megbocsájtani.

Nem csaltak még meg, és jelenleg nincs is még feleségem, de egy megcsalás után azonnal vége lenne részemről 100%-osan.

Persze én sem csaltam még meg senkit, és nem is tenném, mert nem tudnék már a szemébe nézni.....vagy ha mégis megtörténne, akkor levonnám a következtetést, és én zárnám le a dolgot, mert valakit, akit szeretünk, nem csalunk meg.

.....persze más gondolkodhat másképpen is erről a témáról.

2011. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
78%
azt, h "jelenleg nincs feleségem" nem úgy értem, mintha már lett vna, nem volt még, csak majd ha lesz xD
2011. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, Te szegény, azt mondod megbocsátottál, pedig dehogy. Az még nagyon messze van, és nem is csoda. Én az ilyen embereket úgy tudnám nyakonvágni, hogy többet sose felejtse el. Fogalmuk sincs mekkora fájdalmat okoznak az ilyen hülye viselkedéssel.
2011. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!