Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik meg bocsatottak a ferjukn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik meg bocsatottak a ferjuknek a megcsalast, kesobb minden helyre jott?

Figyelt kérdés
El fog valaha mulni ez a fajdalom?mennyi idobe telt amig vegleg tul tettetek magatokat rajta?
2011. febr. 19. 16:30
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
És a barátainak, akik "belehúzták" őt, nekik van feleségük, vagy komoly kapcsolatuk? Hány éves a férjed, hogy ennyi esze van? Ez még hazugságnak is rossz! Szerintem nem gondolta meg magát a csaj, én utánajárnék a helyedben!
2011. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
93%

Én megbocsátottam. 1 év után végre túltettem magam rajta.

Utána rájöttem még egy megcsalásra, majd a harmadikra is.

Elváltunk.

Megfogadtam, ha megcsalnak, nem adok második lehetőséget soha többet.

2011. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
mindegyik baratja nos!!! igazat mondott mert masnap reggel amikor a konyhaban volt kihallgadtam amikor az egyik baratjaval beszelt telefonom es mondta neki hogy nagyon megbanta es hallotam mikor mondta hogy a csaj meggondolta magat,a ferjem nem latta hogy en az ajto mogott voltam!! a ferjem 34 en meg 24 eves vagyok
2011. febr. 19. 17:18
 14/44 anonim ***** válasza:
93%
Engem tudtommal nem csaltak meg. De flörtöltek az orrom előtt,a mi pont arra volt jó, hogy ne legyek biztos abban, hogy az illető igazat mond-e.Ráadásul apró füllentései, és kevésbé apróbbak is voltak előtte, persze a lányokkal kapcsolatban.Aztán igyekeztem túltenni magam az orrom előtti flörtön, és nem sikerült. Idegroncs lettem attól, hoyg nem tudom, bízhatok-e benne, és valójában minden bizalmam szertefoszlott. Egy kínszenvedés volt így együtt lenni, hogy én szeretni akarom, de egyszerűen nem megy, és ezt magam előtt is igyekszem tagadni.Ha ő vaéódi társam lett volna, talán vissza tudja szereznia a bizalmam. Szerencsére vége ennek a rémálomnak.
2011. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
92%

Hát én nem tudnék ismét bízni a férjedben, sajnálom.

Valószínűleg előre eltervezték az egészet, hiszen hazudott neked a bulival kapcsolatban, hogy még csak ne is sejtsd hogy hol van.. Ha nem akart volna semmi rosszat, miért nem volt őszinte? Ezen kívül tényleg csak részletkérdés, hogy éppen olyan nőt választott magának, aki az utolsó lépcsőfoknál meggondolta magát.

Most biztosan érzi, hogy megbánta, hiszen az, amit kapott nem sült el olyan jól, hogy megérje a lebukást, hogy meginogjon a bizalmad..

De vágyik rá, és ha lesz még egyszer alkalma rá, meg fogja tenni a hátad mögött. Megbánta, bizony, hogy rosszul szervezte meg a dolgot. A haverok meg csak olcsó kifogás.. Kényszerből nem csalja meg senki a feleségét! Minek ment oda, hogy nem akart félrelépni? Miért hazudott? Miért szedte fel a csajt? Miért ment el a motelba? Biztos nem fogtak pisztolyt a fejéhez! És legközelebb vajon mire fogják így "rávenni"?!

Én nem tudnék vele tovább együtt élni..

2011. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
96%
Na, ez a telefon viszont biztos, hogy kamu volt, tutira Neked szólt. Tudta ő, hogy ottvagy. Majd ha kicsit megnyugszol, és újra végig tudod gondolni, akkor rájössz, olyan nincs, hogy szégyellek nemet mondani erre a szemétségre, másnap meg a telefonban pont a haveromnak ecsetelem, hogy megbántam. Te csak azt hallottad, hogy ő beszélt a telefonba, azt nem, hogy volt-e valaki a másik oldalon. Hazudik ez a hapsi, de nagyon durván. Azt meg ugye tudjuk, hogy a csalás meg a hazudozás kézenfogva jár.
2011. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim válasza:
100%

Az elég kamunak tűnik,hogy a csaj meggondolta magát.

Ha abba belement, hogy kivegyenek egy szobát, utána nem rohan el, hogy -jaj, mégsem akarom!

Gondolom nem akarja az egészet elmondani, hátha ezen könnyebben túlteszed magad.

2011. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy f*sz!!!
2011. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak dühíteni, de szeintem szépíteni akart, a csajdumával.

Hasonlóképp jártam én is, hidd el, te jobban jártál, mint én. Nálunk a sztoriban ő volt az aki észhez tért! Persze-persze.

Én rá egy hónapra tudtam meg, mivel nőgyógyászati szűrésen voltam. Trippert kaptam...

Most válunk!

2011. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
SZIASZATOK!!!Azota mint amint mar irtam,megbocsatottam neki,de sajnos a tegnap is azt hittem hogy megbolondulok olyen reszketes jott ran,komolyen mondom idegbeteg lettem,pedig igazan minden rendben volt koztunk,az a baj hogy allandoan csak vele szeretnek lenni,de hat dolgoznia is kell!! nem bantam meg hogy megbocsatottam neki,de ez a sziv fajdalom nem tudom hogy ha el fog mulni valaha!!!nagyon szeretem a ferjemet,eppen ebbol kifolyoleg bocsatottam meg neki,de sajnos meg a gondolatol is beleborzadok,ha megtudnam hogy ujra meg fogja tenni!!!minden este az agyban beszelgetunk,es lato0m rajta hogy szegyenli magat,es hogy el konnyezik,de sajnos az o fajdalmat,nem lehet az anyem melle tenni!! csak azt szretenem tudni hogy el fog mar jonni az a pillanat amikor mar csak ugy fogok emlekezni erre a dologra mint egy rossz emlek?vagy meg sokaig jelen lessz az eletemben ez az egesz?
2011. febr. 22. 10:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!