Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hülyeség ha nem akarok válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség ha nem akarok válni csak elköltözöm töle? Mert szemét velem. Amugy nincs pénz 2nk nyaralására. én akarok menni. Ha azt mondanám neki hogy csak hadd én menjek egyedül az gáz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 12:31
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Szegény férjedet csak sajnálni tudom!

Válj el, ha neked ennyire fontos a nyaralás, menj nyaralni, de csak a vagyonmegosztás után! Már ha jár neked valami egyáltalán...

Mi is házasok vagyunk, van egy pici gyerekünk is, és mivel a válság minket is utolért, így nem járunk sehova, max. a közeli rokonokhoz kéthetente. Nyaralni még soha nem voltunk együtt és így is szeretjük és tiszteljük egymást. Ja! És szeretkezünk, amikor jólesik!

2011. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
94%
Az ingyen ágyas a cseléd volt régebben a feleségnél meg van köztük szeretet s a szerelmeskedésnél nem "adni" szokták a szexet hanem KETTEN élvezni!
2011. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

ha nem visz nyaralni,ne is akarjon d.ugni? és ha mégis ad pénzt,akkor betuszkolhatja? hát hallod.. sztem örülj h van melletted egy férfi,mert sztem még egy ilyen hülyét nem kapsz.


és h ingyen ágyas????!!! tényleg inkább k.urvának menj aranyom,akkor lesz pénz,meg nyaralás is,de akkor már muszáj lesz hagyni h betuszkolja :)

2011. febr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha neked a nyaralás fontosabb mint a kapcsolat, akkor azt hiszem itt nincs sok magyaráznivaló. Örülj hogy találtál egy olyan balekot, aki elfogad és szégyelld magad de nagyon.

Azért én kíváncsi lennék a párod véleményére is, ő biztos másként látja és azt mondja valószínüleg, hogy te egy pénzéhes nő vagy, aki szemétkedik. A párod helyében már rég beadtam volna a válópert.

2011. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

14:34-nek, a 14:03 vagyok.


Igen, olvastam, hogy a kérdező írta először az "ingyen ágyas" kifejezést. És én pontosan a KÉRDEZŐRE reagáltam a válaszomban, nem arra amit később te írtál ("Igen két kifejezés van..."). A te hozzászólásodat eddig el sem olvastam. Amúgy neked igazat adok abban amit a kérdezőről írtál.

2011. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Oh, akkor bocsánat:) Kezdődő paranoia, ami itt a GYIK-en lassan kezd elhatalmasodni rajtam..:)
2011. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
:) Megértelek... :)
2011. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
na mi lett azzal a kerdezovel aki a sexet fizetoeszkoznek gondolta? pokhalos lett neki ott???
2012. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!