Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét dolog csak azért járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét dolog csak azért járni valakivel, hogy ne legyek egyedül?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül voltam az utóbbi időben, tavaly volt egy hatalmas nagy csalódásom, és már nagyon szerettem volna valakit magam mellé, és most van valaki, de részemről inkább csak ragaszkodás feléje, meg szeretet, mert kedves, aranyos velem, de saját bevallása szerint ő sem szerelmes belém, de ő már egyre többet kezd érezni, én viszont nem.


Szerintetek szálljak ki inkább még most ebből az egészből mielőtt még belém szeretne, mert akkor nagyon fog fájni neki, ha szakítok?

Vagy várjak, hátha én is belé szeretek?

Mert a lelkem mélyén, belegondolva, én nem élném meg nagy traumának a vele való szakítást, és lehet, még most ő sem.


Mit gondoltok?

Köszi.


2011. júl. 29. 13:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 23N.
2011. júl. 29. 13:34
 2/18 Bummshakalaka ***** válasza:
Szerintem szemétség. Én is most jöttem ki egy ilyen kapcsolatból mert a csaj elég gyerekes volt és már nagyon kezdet idegesiteni mert nem szerettem és nem tudtam neki elnézni. Ha van szived akkor ne akarj másnak csalódást okozni. Találj 1 olyan embert akit te szeretsz!
2011. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Názáreti Szent Jézus ***** válasza:
Szerintem hagyd ezt a kapcsolatot, és próbálj ki új dolgokat (engem :D) Ha eddig nem tudtál bele szeretni ezután sem fogsz.
2011. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én is egyre jobban afelé hajlok, hogy hagyom ezt az egészet, mert nem akarok rosszat neki. :S

Mivel még nem szeret annyira, ezért talán még nem lesz akkora csalódás neki.

2011. júl. 29. 13:46
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak az is benne van, hogy nem akarok megint egyedül maradni. :S Ki tudja, mikor találok olyat, akit én is szeretek, és ő is engem. :S
2011. júl. 29. 13:47
 6/18 anonim ***** válasza:
nem kéne játszani senkivel! szállj ki ha így gondolod.
2011. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, nem muszáj szerelmesnek lenni ahhoz, hogy a másikkal jól érezzük magunkat. Ha elmondtad neki az érzésedet, tehát tudja, hogy nem vagy belé szerelmes, viszont jó vele és amúgy kedvelitek egymást, mi a baj?
2011. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szerintem én nem leszek belé soha szerelmes, viszont ő belém igen. Aztán később nagy lesz a csalódása...
2011. júl. 29. 13:51
 9/18 A kérdező kommentje:
Még valami. Ő elég sokkal idősebb nálam, és valószínűleg már komolyabb jövőbeli tervei vannak... Én meg inkább velem egykorúval képzelném el ezeket majd...
2011. júl. 29. 13:53
 10/18 Bummshakalaka ***** válasza:
Figyelj, én is magányos vagyok már kb 1-2 éve. Nagyon szar de ki lehet birni. A jóért meg kell szenvednünk. Támaszkodj a barátaidra (már ha vannak mert az én esetemben még az is ritka) és akkor kibirod.
2011. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!