Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás, új életkezdés utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás, új életkezdés utáni bírósági döntés vagy megegyezés gyermekkel kapcsolatban. Kinél hogy?

Figyelt kérdés
Azt szeretném csak tudni, hogy az apukák milyen sűrűn, hogy látják a gyerekeiket a válás, külön költözés után. Kinek, hogy ítélték oda a gyerekeket, ha a bíróság döntött vagy a gyámhivatal illetve ha nem bíróság döntött, milyen megállapodás született láthatás ügyben.
2011. febr. 28. 19:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, jó lenne úgy,ahogy nálunk volt. Nem az a baj, hogy kéthetente. Ne értsetek félre. Nálunk is kéthetente volt, de úgy gondoltam, hogy péntektől. Így többet van vele, illetve hétköznap egy- két délután. Ez általában egy volt. De nem rajtam múlt. Telefonon is beszéltek minden nap. Volt, hogy kétszer is. Meg leveleztek is, és mindent megbeszélt velem a gyerek őszintén, és sztem ez nagyon fontos. Szereti az apját meg engem is. Én persze nem bájcsevegek az apjával, de ez más téma, mint a gyerek. A tesóméknál lényeg, hogy fizessen és nem elég semmi. Soha nem bántott senkit. Soha
2011. márc. 2. 12:24
 12/12 A kérdező kommentje:
Jó persze biztos, hogy kellett az is, hogy a volt férjem engem sem bántott, nem emelt rám kezet. A tesómnál sincs hangos szó, nem az a fajta. Pénz kell, a kocsi, a lakás a volt sógornőmnek. Meg ezt meg azt kell megcsináltatni a lakásban, mert az a tesómé.Gyereket meg nem adja a volt sógornőm vagy csak nehezen oda. Nem engedi levelezni a gyereket meg semmit sem.
2011. márc. 2. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!