Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha örökbe adom a lányomat, mi...

Ha örökbe adom a lányomat, mi a legjobb döntés az anyatejjel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most 28 hetes terhes vagyok, 20 éves. Sajnos nem tarthatom meg a gyerekemet, mert nem tudnék hova menni vele. Tehát muszáj voltam az örökbeadást választani. Viszont a megtermelődő anyatejemmel mit kéne tennem?
2011. febr. 24. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben legjobb, ha elapasztod, az orvosod fog rá adni gyógyszert. Sajnálom, hogy erre kényszerülsz... nincs tényleg más megoldás?
2011. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz majd rá gyógyszert, hogy hamar elapadjon és ne legyen belőle problémád.
2011. febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz baba akit etethess, akkor nem is fog túl sokáig termelődni a tej. Én is sajnálom, borzasztó érzés, hogy nem tarthatod meg :( Bízzunk benne, hogy nagyon jó helyre fog kerülni!
2011. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
20%

Miért, te hol vagy?

Mindenre van megoldás, ha igazán akarod. Ahol vagy? Szülők? Nagyszülők? Rokonok? Barátnő? Anyaotthon?

Nagyon sok helyen tudnak segíteni, ha akarod. Kezdheted mindjárt a védőnőnél. Családsegítőnél. Ha nincs természetes támaszod. (Az a családot, illetve a felsorolt személyes körödet jelenti)

Szólj, ha segítség kell. Ne mondj le a gyerekedről.

2011. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon sajnálom, hogy ezt kell tenned. Esetleg elmehetsz egy anyaotthonba ott 1,5 évig maradhatsz ami alatt találhatsz megoldást. Kitartást Neked!
2011. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ha lenne más megoldás, nagyon örülnék, a családom a sorsomra hagyott, azt mondták megérdemlem. Az abortuszt azért nem választottam, mert nem volt szívem hozzá, és féltem, hogy később nem lehet majd..

Most a barátoméknál élek, aki csak most fog végezni a sulival, náluk meg nem férnénk el a babával...

Kell egy ház meg anyagi biztonság, ami még nincs meg.

2011. febr. 24. 19:28
 7/83 A kérdező kommentje:
Voltunk családsegítőnél, aki megpróbált beszélni anyámékkal, hogy nem mehetnék-e haza egy kis időre, mert ott lenne bőven hely...de nem. Sajnos a rokonok se jöhetnek szóba, mert én vidéki lány vagyok és a rokonaim is. A barátom pesti..bonyolult lenne.
2011. febr. 24. 19:32
 8/83 anonim ***** válasza:
0%

Barátod mit mond? Közös a döntés? Ott nincs hely?

Miért akadály, hogy vidéki vagy, a barátod pedig pesti? Választanod kell a barátod és a baba között?


Bocs, hogy sokat kérdezek, de nem értem. Nem akarod a bébit, vagy nem tehetsz mást? Mert nem mindegy.

2011. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 A kérdező kommentje:
Itt sajnos anyagi gondok állnának fent, mivel egyikünknek sincs még állandó jövedelme, de a babát mind a ketten akarnánk. A barátom a nagyszüleivel él és ott elég kevés hely van, nekem is alig tudtak szorítani helyet..A párom anyja meg kórházban fekszik, csontrákkal, de ő is nagyon szeretné a picit. De anyagilag nem tudnának támogatni.
2011. febr. 24. 19:54
 10/83 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Muszáj erre írnom, hogy kérlek, gondolkozz ezen még! Tudom, hogy mást sem teszel, de ha örökbeadod, örökre boldogtalan leszel!

Egy gyermeknek az anyja mellett a legjobb és nehogy azt hidd, hogy a kapcsolatod a barátoddal maradhat ilyen, ha megszültél! Depressziós leszel, a hormonjaid tombolni fognak a gyerek után és sose fogod magadnak megbocsátani és neki sem, hogy hagyta!


A legtöbb örökbeadó anyának borzalmas trauma az elválás, még azoknak is, akik csak lekésték az abortuszt, ha te meg amúgy sem lettél volna rá képes...a legtöbbjük 30 év elteltével is minden áldott nap gondol a gyermekre!

MI lenne, ha anyaotthonba mennél vele?


Nagyon remélem, hogy jól döntesz majd!

2011. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!