Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha szétmegy egy kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szétmegy egy kapcsolat, miért kell a másik életét megkeseríteni, a szép emlékeket bemocskolni?

Figyelt kérdés

Én vagyok az, akire váratlanul tört a párkapcsolati válság.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__19..

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__19..

De képtelen vagyok felfogni, hogy mit ér el az, aki féltékenységi jelenetet rendez? Miért nem jön rá az emberek többsége, hogy azzal csak ront a helyzeten.

Én mindent megtennék, hogy helyreállítsam a kapcsolatunkat, de egy számomra kedvezőtlen döntés esetén sem alacsonyodnék le oda, hogy mocskolódjak.


2011. júl. 6. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell.


Amúgy egy párkapcsolatban nem az a lényeg, hogy magamat féltem, hanem hogy a másiknak jó legyen. Ha ő engem akar, ha neki velem jó, akkor szeretem annyira, hogy ezt megadom neki. És ha már nem lesz neki jó velem, akkor elengedem. Nem akarom majd földönfutóvá tenni csak azért mert valaki más mellett talán boldogabb. És ha így gondolkozunk, akkor nem is lehet semmi nagy baj, nem igaz? Hisz neki jó lesz. És ha ez a gondolkodásmód kölcsönös, akkor meg nem is lesz miről beszélni.


Neki is ezt válaszoltam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell. De ezen az oldalon, vagy úgy a világban nagy részt ilyen válaszokra számíthatsz. (amúgy nem olvastam az ottani válaszokat, ha már külön kérdés kell róluk, akkor inkább nem borzolom az idegeimet vele)

Szerintem ne innen várj jó tanácsot.

Én olyan helyzetben vagyok pl. hogy ha leírnám ide az oldalra, közölnék, hogy egy hülye liba vagyok, felejtsem el, keressek mást, satöbbi... Kapnék hideget-meleget, ezért nem is kérek semmiféle tanácsot, csak szeretem az illetőt, és remélem hogy jól érzem azt, hogy összetartozunk.

2011. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ildegonda ***** válasza:
kedves kérdező! hány éves vagy? hol élsz? naiv ibolyaszál vagy? 1000 közül, ha egy így gondolkodik. lényeg, ha nekem szar, a másiknak is az legyen. ez a való világ.
2011. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Félreértés ne legyen, nálunk azért a párkapcsolati válság nem süllyesztette le egyikünket sem a mocskolódás szintjére. Ez egy általánosságban lévő kérdés. Az ihlette, hogy a lány nővére tipikusan így van a férjével. Hogy porig alázzák egymást, hogy nem is a sráctól van a gyerek, hol meg nyakrafőre qúrnak, mint a nyulak, amikor meg kibékülnek. De amikor összekapnak, akkor a "Rózsák háborúja" c film ipari tanuló hozzájuk képest.
2011. júl. 6. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell mocskolódni, ha nincs rá ok. Ehhez 2 ember kell. Ám ha az egyik fél becsapja, életre tönkreteszi a másikat, akkor hagyja cserben, mikor már nem tud nélküle boldogulni, azt hogy a fenébe ne venné zokon? (pl több gyerekkel, hitelekkel, külföldön, ahonnan a gyerekekkel hazajönni sem tud, háztartásbeliként, amire annak idején ő beszélte rá) Vannak iszonyú felelőtlen emberek, akik megteszik azt, amit nem szabadna. Ilyenkor persze hogy nem lesz baráti elválás, meg legyünk azért jó barátok! Ha mindkét fél tekintettel van a másikra is, megtalálják azt a megoldást, ami mindkettőjüknek elfogadható. Amíg nem sok minden köt össze 2 embert, persze, nem működik, továbblépünk, nem mocskolódunk. De ha már nem íagy van, az egyik fél önkényesen kilép, és ezzel a másikat ellehetetleníti, még jól le is alázza mellé, hát nem csodálom, ha nem lesz belőle barátság.
2011. júl. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!