Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jól döntöttem vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem vajon?

Figyelt kérdés

10 év korkülönbség van köztünk. Már vagy 5 éve együtt voltunk amikor kiderült hogy a húgomra rá van kattanva.

Vele álmodott /és a húgom is/ ezt el is mondták egymásnak/

Aztán szép lassan összemelegedtek. Én csak ezt láttam/én kis naív/ hogy milyen jól megvannak. szóval mind a ketten akarták egymást. A párom egyszer kijelentette neki hogy mennyire kívánja, de nem teszi meg mert velem van. Addig fajult a dolog hogy ki akarta lesni amint a húgom zuhanyzik./csak nem tudta/ Na mindegy.

Kiderült, balhét csapta. A párom elküldtem, a húgom megtéptem. Erre a húgom felhívta a párom hogy most már csak ezért is feküdjenek le egymással, erre a párom elküldte melegebb éghajlatra, ja mert a húgom robbantotta ki a balhét azzal az ürüggyel hogy őt a párom sexuálisan zaklatja.

Hangsúlyozom a húgom is benne volt a dologba.

Azóta kibékültünk, teper./jól elvagyunk kb.2 éve.

Szerintetek? Bolond voltam?


2009. okt. 17. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem egészen értem. Tehát a pasi rájött, hogy szeretne mégis veled lenni? Most mi van a húgoddal? Nem kell neki? Bolond nem voltál, jó, hogy ilyet nem tűrtél. Hát egyszer meg lehet újra próbálni, de a körülményeket nem írtad le. A húgodból kiábrándult? Hogy viselkedett veled a volt párod? Azért ezek fontos dolgok.
2009. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
A te életed, te döntésed, te tudod,mit bír el a gyomrod, lelked, stb. Ne várj megerősítést senkitől,főleg ne itt!
2009. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha a balhé óta eltelt 2 év és jól elvagytok akkor nem értem a kérdésedet. Benne van a válasz is.


De én pl. elhajtottam azt a pasimat aki rámozdult a barátnőmre. Ha a tesómmal tette volna még jobban elhajtom a tesómmal együtt. Azóta az a csaj nem a barátnőm.

2009. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég bonyolult a story-d! Ha jól elvagytok jelenleg, kibékültetek, nincs semmi gond(félrelépés, megcsalás, titokban még mindig a húgod után vágyódik stb..), akkor sztem nem voltál bolond. Azt nem tom, h az incidens során mennyire rendült meg a bizalmad a párodban, mert ugyebár a bizalmat a legnehezebb megszerezni és visszaszerezni!!
2009. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Én azt nem értem, hogy ha már azóta megint eltelt két év, akkor miért gondolkozol ezen még mindig? Nem zártátok le véglegesen ezt az ügyet? Ugyanis, ha ez még azóta is aktuális kérdés, hogy akarják-e egymást a párod és a hugod, akkor nem volt igazán jó döntés még egy esélyt adni. Ha viszont ennek vége, akkor jobb lenne, ha lezárnád magadban is a dolgot és megpróbálnátok boldogan élni...
2009. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Már ne is haragudj,de az,hogy valakit a zuhany alatt kukkolnak,az bizony szexuális zaklatásnak minősül.

Hány éves volt akkor a húgod?

Nem tudom én rögtön vágtam volna ki azt a pasit,aki a hugiról ábrándozik.

Az meg mese habbal,hogy egy pasi visszautasít egy nőt,akit ráadásul kiván is.

Nem tudom minek írtál ide.Szerintem Neked jobb lett volna a naivitásoddal továbbélned.

2009. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
ez a fiu ha nincs lo jo a szamár alapon van veled!!!!!!!!!!!!!!
2009. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

és te nem hányod el magad minden reggel ha meglátod ezt az embert? Aki a húgodat kurogatta?

Szerintem benned nincsen tartás.

2009. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha csak ilyen trágár szavakkal tudsz válaszolni akkor kérlek hagyd ki ezt a kérdést.
2009. okt. 18. 10:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy jól cselekedtél, azt csak Te tudhatod.
2009. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!