Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mar el telt lassan egy honap,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar el telt lassan egy honap, hogy megtudtam azt hogy a ferjem megcsalt, de ez a fajdalom a szivemben el fog mulni valaha?

Figyelt kérdés
megbocsatottam neki,de meg mindig faj,ha bele gondolok hogy mas no kellet volna neki,pedig ott vagyok neki en,annyi mindenen mentunk at amig vegre egyut maradtunk,mert en harcoltam erte,mert a szuleim nem akartak ot!!!szenvedtem,de vegul csak egyutt maradtunk,volt hogy 1 hetet el koltoztem miatta,es nem besazeltem a szuleimmel!!!es erre fel o meg meg egy ev hazzasag utan sem,megcsalt!!!nem tudom hogy ha valaha el fog mulni ez a fajdalom!!!
2011. márc. 16. 17:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt az, hogy szép vagy, önmagában édeskevés.

Másrészt MINDEN notórius megcsaló rettentően megbánja és sajnálja a megcsalást, egészen a következő alkalomig. Amit még jobban fog sajnálni és bánni. Aztán megint és megint...


Ha az lett volna az ok, hogy fasírtban voltatok, ő meg elcsábult...hát, esetleg, mert akkor van mit megoldani. De így? cSak úgy, hobbiból megcsalt. Máskor miért ne tenné meg?


Másrészt mit vársz, mit mondjon? Nem, nem bánom, máskor is megtenném? Te se mondanád ezt, senki nem mondja ezt. Azt mondja, amit hallani akarsz. Legközelebb is ezt fogja mondani.

2011. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
de az hogy en becsuletes vagyok,es soha nem csaltam meg ot,akkor igy kell ezt megfizetni???miert mindig csak a nok azok akik sirnak es szenvednek?egyszeruen mar sokszor ugy erzem hogy ez a fajdalom felemeszt!!!
2011. márc. 16. 17:52
 13/26 anonim ***** válasza:

Ez nem egy szerződés, ahol mindenki vállal valamit és a másik perelhető, ha nem tartja be.

Ha adsz, azt úgy add, hogy nem vársz hálát.

Ha nem tartod érdemesnek arra, hogy energiát pazarolsz rá, akkor ne tedd.


Jó szívvel javaslom ezt a cikket, szerintem valami hasonló gond lehet nálatok is háttérben: [link]

2011. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy ha el tudnam hagyni,mert szeretem hiaba halalosan megbantott!!de azt sem akarom hogy ujra megtortenjen!!!de gondolom ezt csak az tudja meg erteni aki tudja hogy mit jelent az ha egy noi szivet megsebzenek!!
2011. márc. 16. 17:56
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én női szívemet nem egy ember sebezte meg, lapátra kerültek, néhány hétig-hónapig marha szomorú voltam, aztán helyrejöttem. Most van egy olyan férjem, aki nem sebezgeti a kis női szívemet.


De olvasd el a cikket, ha utána is lesz kérdésed, állok rendelkezésedre!

2011. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Az összes kommentedben benne van a válaszod a saját kérdésedre:(
2011. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
kedves utolso,sajnalom de nem ertem hogy mit akarsz mondani..
2011. márc. 16. 18:15
 18/26 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette az "utolsó", hogy a válaszaidból látszik, hogy nem fog elmúlni a fájdalom. Illetve csendesedni fog, de túlságosan megsebzett a férjed, így soha nem lesz olyan semmi, mint régen. (mielőtt megcsalt)
2011. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

A fájdalom soha nem fog elmúlni, csak enyhül, de utána is tud majd még kínozni, ha olyan hangulatban leszel.

Üdv: egy sorstárs (aki túllépet a férfin)

2011. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

nem csak a nőket bántják, és nem csak ők sírnak és szenvednek. Én csaltam már meg az épp aktuális páromat, nem vagyok büszke rá, de megtörtént.

24 évesen még fiatal vagy, előtted az élet, de ne egy ganéj mellett és a baj az hogy tényleg meg fogja még tenni. Miért csalt meg mit mondott? valami magyarázatot csak adott, ill. hogy derül fény az egészre?

2011. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!