Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mar el telt lassan egy honap,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar el telt lassan egy honap, hogy megtudtam azt hogy a ferjem megcsalt, de ez a fajdalom a szivemben el fog mulni valaha?

Figyelt kérdés
megbocsatottam neki,de meg mindig faj,ha bele gondolok hogy mas no kellet volna neki,pedig ott vagyok neki en,annyi mindenen mentunk at amig vegre egyut maradtunk,mert en harcoltam erte,mert a szuleim nem akartak ot!!!szenvedtem,de vegul csak egyutt maradtunk,volt hogy 1 hetet el koltoztem miatta,es nem besazeltem a szuleimmel!!!es erre fel o meg meg egy ev hazzasag utan sem,megcsalt!!!nem tudom hogy ha valaha el fog mulni ez a fajdalom!!!
2011. márc. 16. 17:34
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
sajnos,vannak olyan baratjai akik rendszeresen csaljak a feleseguket,igaz nem nagyon tartotta veluk a kapcsolatot,de el hivtak egy ugymond "Kan buliba" es ott voltak ugyebar olyan joravalo kis rib@ncok,utana meg mind az osszes nagy marha motelba mentek,ja amugy ez ugy derult ki hogy nekem azt hazudta hogy elmegy haza huzni az egyik baratjat az autopajarol!!!persz elott egy oraval direkt othon hagyta a telefonjat,es kozben az egyik haverja felhivta,de mind ez csak kamu volt mert mar nekem az volt gyanus ahogyan beszelt a baratja mar az gyanus volt,mert a ferjem soha nem hagyta volna ithon csak ugy a telefonjat,mar csak a munka okbol sem,na de az ami mar vegkepp gyanus volt,hogy amikor haza jott utana irany a furdo,es amikor mar feloltozott,persze tokre csinos meg parfum meg figurak,mar akkor ossze allt a kep,hogy direkt hagyta othon a telefonjat,csak azert hogy majd en vegyem fel,es majd hogy halljam,hogy hat igen is csak segitni megyen egy haverjanak!!de ami betett vegkep hogy amint ki tette a labat a hazbol,ra olyan 1,5 ora mulva mar ki volt kapcsolva a telefonja!!!hat kb vagy 1000000-szor hivtam,utana meg eszembe jutott hogy hat meg van a haverjanak,akit ugyebar haza huzott volona az autopajarol a telefonszama a ferjem egyik regi telefonkartyajan,aztan persze felhivtam magan szamrol,es amikor be mutatkoztam hogy ki is vagyok,akkor hallatszott hogy csak hapogott,mint egy kacsa,mert hat azt se tudta hogy mit mondjon,persze tiszta csend,nem ugy hallatszot mintha uton lett volna a ferfi,hanem utolag,mar ra jottem hogy a hotel szoba csendjet hallotam!!hat persze ra kb ugy 10 percre a ferjem is be kapcsolta a telefonjat,es amikor fel vette,csak annyit mondott,hogy 15 perc es othon van,aztan haza jott,es elarulta hogy egy bulin volt ahol voltak nok is ,es ott az osszes haverjaval mind vettek ki motel szobakat,es hat utana meg azt mondta hogy nem tortent semmi,mert a csaj vegul meg gondolta magat,es nem fekudtek le!!hat persze jott a nagy siras,meg konyorges hogy bocsassak meg neki,meg le is terdepelt,es meg eskudott hogy az elo es utolso volt,akkor persze ott hagytam el mendtem a noveremhez,akinek meg mai napig sem vallotam be hogy mi tortent,aztan masnap reggel mikor be kapcsoltam a telefont,48 nem fogadott hivas es 14 sms hogy bocsassak meg neki!!utana meg csak hivott,es mondtam neki hogy jojjon ertem,hat igy is volt,aztan haza jottink,es konyorgott,sirt eskudozott,hogy szeret de mar szegyalta a haveroktol o soha nem megyen veluk sehova!!hat persze hogy mondtam neki hogy ez nem volt ok arra hogy megcsaljaon,mert hat ha megis igy van hogy vegul a cseled megondolta magat,az nem javit semmin,mert hat o akarta volna,szoval......de aztan csak "megbocsatottam" neki mert szretem ,es probalok abban hinni hogy soha tobbet nem fog elofordulni,de azert a fajdalom csak meg van meg,es talan meg lessz orokre,csak hat mint ahogy mondtatok enyhulni fog!!
2011. márc. 16. 21:34
 22/26 anonim ***** válasza:
Húúúú, hát nagyon együtt tudok érezni veled.El kell, hogy szomorítsalak, de ezek után te már soha többé nem fogsz tudni megbízni a férjedben.Hazudott neked, és csúnyán becsapott.Velem is hasonló történt, annyi különbséggel, hogy a legjobbnak hitt barátnőmmel készült az én férjecském szerelembe esni.Több év telt el azóta, de a fájdalmam nem szűnt meg.Bízni nem tudok a férjemben, már szerelmes sem vagyok belé, viszont vannak gyerekeink, akiket nem akarok megfosztani az apjuktól.Mi megpróbáltuk a lehetetlent és egyre inkább látom, hogy tényleg lehetetlen.Olyan mértékű fájdalmat éreztem szó szerint a szívemben, mintha szerte szét tört volna valami odabent.És azóta nagy nagy üresség van odabent és csupán az ész érvek vezérlik minden érzelmi cselekedetem.Nagyon rossz , ráadásul eléggá sokat betegeskedem , ami szintén annak a jele, hogy kezdem magam felemészteni.Ha még nincs gyerek menekülj.Megtalálhatod még az igazit.
2011. márc. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre emlékszem, néhány hete is volt.

Nézd, ha ennyire megráz az, hogy majdnem megcsalt, akkor felesleges gondolkozni. Teljesen mindegy, hogy a férjed a jövőben mit fog csinálni, te ezt nem fogod tudni feldolgozni. Ha egy hónap után is ilyen mély sebek vannak a fenti helyzet után, akkor ez fél év múlva se fog változni.

2011. márc. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
ez annyira elszomorító...most komolyan ez a szint? van egy fiatal szép feleség, aki elvileg mindent megad a férjének, és még így is elmenne egy motel szobába! félrek.úrni???? Jézusom, na hát azt mondom hölgyeim, hogy komolyan senki nem érdemli meg a hűséget, csaljátok meg ti is őket, és menjenek a jó büdös fenébe.
2011. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Teszem fel, ha részegen, hülye haverokkal esett volna meg, az talán egy hajszállal kisebb baj lenne. Ismétlem, egy hajszállal. De ez előre eltervezett volt.

Megpróbálom beleélni magam, de így is, hogy csak elképzelem..hát rettenetes! Sajnálom, ami történt!

2011. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Aki azt írja, hogy el fog múlni az hazudik.


Tudat alatt de mindig benned marad a tüske. Te döntöd el, hogy beljebb nyomod-e, vagy kihúzod...mert amíg marad addig szúrni fog.


A házasság alapja a bizalom. Ő ezt minden szívbaj nélkül eljátszotta. Utólag szánni bánni már pofátlanság, gondolkodni kellett volna. S ha egyszer eljátszotta akkor ugyanúgy megteheti többször is csak óvatosabban. Megbízol benne, tűzbe mennél érte, hogy nem fog többet előfordulni?


Remélem érthető...

2011. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!