Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a jó élet folyik itt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó élet folyik itt?

Figyelt kérdés

Őszintén, mi van ebben az országban? Mindenki elvál, otthagyja a gyerekét, erkölcsi romlásba taszítva őket, a család lényege elhalványul vagy megszűnik?

Mi van itt? Mi lett ezzel az országgal, világgal?

Egyszerűen borzalmas.

21 éves vagyok, átlag ember, néhány közösségi oldalon fent vagyok, ott szoktam ismerkedni, illetve a facebookot is használom. Az utóbbin több 14 éves lány jelöl be...

Néha beszélgetek velük, és egyszerűen elképesztő. 14 évesen buliznak, isznak, cigiznek, és minimum 10 fiújuk volt. Majd amikor rátérünk más témára, mind azt mondja, hogy az apja, anyja elhagyta őket, egyedül az egyik szülőjével, aki nem is foglalkozik vele, csak adja a pénzt a bulizáshoz. És ezzel az a probléma, hogy nem csak egy kettő, hanem a 98%-uk... És nem csak a 14 évesek, mások is.

Könyörgöm, mi van itt? Nincs egy normális ember se?


2011. márc. 16. 21:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, csak kezd szétesni a klasszikus családmodell, de nem ez az általános, csak ilyen is van.

Régen is volt ilyen, csak nem terjedtek ilyen gyorsan a hírek.

2011. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azok a gyerekek, akikkel foglalkoznak nem ülnek a gép előtt ismerkedni. Egyszerűen ez a kör ül a gép előtt ebből a korosztályból, akiknél gáz van otthon, s nincsenen családi programok. Ez csak az én véleményem. Vannak még átlagos, 'normális' családok és tizenévesek is.
2011. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg ha ezen elképedsz, akkor ha tudnád mi megy javító nevelőkben meg börtönökben.


Tájékozódj, és rájössz, hoyg a civilizáció pont ugyanolyan utópia minta demokrácia.

2011. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Aki 14 évesen ír neked, az egy réteg. a normális családban élő 14 évesek nem írnak neked. Ezen kívül azok közül akik írnak neked sokan nagyot mondanak. Ne felejtsd el, hogy ha azt mondja hogy már 10 pasival lefeküdt, jó eséllyel még szűz :)
2011. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

sajnálatos módon, sajnos ez van :(

és nem akarok vészmadár lenni, de gondoljunk bele, milyen gyereke lesz az ilyen 14 éves lányoknak "később"???

elszomorodok ha belegondolok...

2011. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Minden fiatal a gép előtt ül... Ebben a témában ők a legfogékonyabbak.

De ilyen gyökerekkel, ezek az emberek mire fogják vinni? Nem kapják meg azt a hátteret érzelmileg, ami kell.

Így se végzettségük, se tudásuk, se családjuk, semmijük nem lesz... Egy ember nem tudok jól teljesíteni ilyen körülmények között.

És én ezt látom, ez a jellemző, szinte mindenhol. A faluk még úgy ahogy tartják magukat...

2011. márc. 16. 21:37
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként tdutad, hogy Romániában, és ukrajnában fiatal generációk laknak a csatornahálózatokban?

Meg mindkét országban hemzsegnek a gyermekprostituáltak és a drogfüggők, romániában még lepratelepek is vannak pedig a civilizált világ szerint ez a kór már nem létezik csak a laboratóriumok tárolóiban.

2011. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én normálisnak számítok? Van diplomám (ha kelleni fog később), dolgoztam, férjez mentem, alakítom az életem, bulizás sosem érdekelt, most babát várunk férjemmel, és az fog számítani, hogy tisztességben neveljük fel, nem a pénz.

24/N

Sajnos én is észrevettem, amit Te is, de kevesen vagyunk ahhoz, hogy ez változzon :(

2011. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Tudom mi megy máshol, azt már volt alkalmam "tanulmányozni".

Azonban ez egy ördögi kör, a jövő generációja saját magát fogja felemészteni...

2011. márc. 16. 21:38
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Sokat gondolkoztam már ezen.Sajnos néha túl sokat látok/hallok...A mai társadalomban az emberek nem terveznek hosszú távon:(Akinek elváltak a szülei és azt látja otthon, hogy az anyjának/apjának új barátja,barátnője van és azok sem hosszútávra milyen felnőtt lesz?Talán ugyanazt fogja csinálni?Nagy valószínűséggel igen.

Ebben a témában nap mint nap olvasni mindenféle kérdést, elég csak 1-2 napig figyelni a kérdéseket..

Másrészt a világ túl van szexualizálva...


Én szerencsére normális családban nőttem fel.Legalábbis sokkal jobban mint az átlag.

17 éves vagyok, lány, nem iszom, nem cigizem, szűz vagyok és komoly kapcsolatom van.

2011. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!