Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem túlzás egy kicsit hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túlzás egy kicsit hogy az exnejem szerint a 3 éves kislányom havonta átlagosan 52. 000 forintba kerül? Holott a havi nettó jövedelme pontosan ennyi. (csal. Pótlék+GY. T. +Gyes)

Figyelt kérdés

Ezzel szemben a 12 ezer ft gy.t-levonása után nekem a maradék 23.000 ft segélyből kell fizetnem a kajámat,lakásrezsit, autó fenntartást, lakbért, és egyéb költségeket.


Persze, az exemnek könnyű, mert szüleivel él, és tömik pénzzel a gazdag szülei.


2011. márc. 19. 13:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
81%
Nem viszed túlzásba a gyerekeddel kapcsolatos kiadásokat,az biztos.Az lehet,hogy a gyerek havonta nem kerül ennyibe(most még)de nem sokára viszont igen.Ezzel szemben egy 3 éves gyerekre is van kiadás bőségesen,hacsak nem olyan az anyja,hogy sza@ik rá.De te hogyan tartasz fent autót is,ennyi pénzből?Irom ezt én,aki két gyerekről gondoskodik egyedül,mert az exem nem hajlandó egy fillért sem fizetni.
2011. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
69%
Tuvtuv,ugye nem gondoltad komolyan az előbbit? havi 12 ezer Ft-ot fizet gyerektartásra,azzal lehuzza az anyuka?
2011. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
91%
A GYES az anyuka fizetése, a családi p.-ot kell a gyerekre költeni. Tényleg kevésből élsz, de sajnos exed sem többől, ez van. Dolgozni kellene, ha már gyereket vállaltál. Azért az nekem sántít, hogy autóval furikázol, ha így nyomorogsz. Felétek nincs tömegközlekedés, v. ez csak a hivatalos bevételed volt?
2011. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
89%
Én 52 őt értettem, akkor benéztem valamit havi 12 tényleg nem sok.
2011. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem a problémát. Nem neked kell odaadni neki 52 ezret a SAJÁT GYEREKEDRE. Hanem mint írtad 12 ezret, az hogy ő miből adja hozzá a maradékot nem teljesen mindegy? Attól még a gyerektartás jár neki még akkor is ha ő milliókat keresne, jobb ha tőlem tudod. Ez nem úgy megy, hogy ha anyunak van pénze akkor apunak nem kell gyerektartást fizetni. Ha a bíróság megállapította hogy fizetni kell akkor fizetni kell. Mellesleg szánalmas, hogy azon vered a melled, hogy mi kerül egy 3 éves gyereknél 52 ezerbe. És ha ennyi anyuka nettó jövedelme akkor mi van? Nem költheti minden pénzét a gyerekére?
2011. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
72%

14.03-nak:

azért a gyerek felnő angolóra meg játszóház nélkül is.Ha megengedheti magánnak a szülő,az más,de a gyerekek nagy része még csak nem is álmodhat ilyesmiről.

2011. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
33%

Persze, felnő a gyerek akkor is, ha félmeztelenül szaladgál a putri előtt, látni rá számtalan példát.

De ha az ember tisztességesen akarja felnevelni a gyerekét, annak igenis kell az angolóra, úszás, sport, fejlesztő foglalkozások, szakkörök, stb. Gyereken nem szabad spórolni, az egész életét alapozza meg az ember azzal, amit kiskorában ad neki. A kérdezőnek is ezt kéne megérteni, nem arról van szó, hogy a minimális szükségleteit kell csak megadni a gyereknek, mert akkor nagy valószínűséggel semmire nem fogja vinni. A szülők felelőssége, milyen embert nevelnek a gyerekükből, és ez igenis pénzbe kerül. Persze ha valakinek elég, ha a gyerekéből valóvilágra zombuló, segélyért sorban álló ember lesz, akkor ne adjon neki semmit, tényleg elég a kenyér és víz, mert az olcsó...

2011. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes,mi (és a szüleink is)prímán felnőttünk játszóház és angolóra nélkül,mégis rendes emberek lettünk...
2011. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
76%

Ha segélyből élsz minek az autó?hisz akkor nem dolgozol szóval nincs hova menned.

Egy gyerekre nemhogy sok még kevés is az a 12 ezer ft!!!

2011. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
46%

13:54!


Értő olvasás-azt hiszem általános iskola második osztálya....

Apuka 12.000.- forint tartásdíjat fizet, azzal együtt az anyuka összes bevétele 52.000.- Le is vezette neked: családipótlék, GYES, gyerektartás. Tehát anyuka minden jövedelmét a gyerekre költi.

Ha gyereket is úgy nevelsz, ahogyan értelmezel egy szöveget, akkor egyetemi tanulmányokat már nem kell finanszíroznod, az biztos...

2011. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!