Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem túlzás egy kicsit hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túlzás egy kicsit hogy az exnejem szerint a 3 éves kislányom havonta átlagosan 52. 000 forintba kerül? Holott a havi nettó jövedelme pontosan ennyi. (csal. Pótlék+GY. T. +Gyes)

Figyelt kérdés

Ezzel szemben a 12 ezer ft gy.t-levonása után nekem a maradék 23.000 ft segélyből kell fizetnem a kajámat,lakásrezsit, autó fenntartást, lakbért, és egyéb költségeket.


Persze, az exemnek könnyű, mert szüleivel él, és tömik pénzzel a gazdag szülei.


2011. márc. 19. 13:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező, állj ki az igazadért!


Nálunk még ránk, felnőttekre sem jut a fele összeg sem, nemhogy a babára.


Az óvodáért nem kell fizetni, csak csoportpénzt, ruhákat is lehet venni olcsón.


Persze ha valaki sznob, akkor viheti drága magánoviba a gyereket, vehet neki 500ft helyett 10ezerért kabátot amit úgyis kinő hamar, nyelvtanár meg teljesen felesleges, sokkal többet ér, ha ingyen, saját maga, otthon beszél a gyermekével.

Én is ezt teszem, rettentő hasznos dolog.


És igen, én is úgy szültem, hogy munkanélküli voltam, albérletben élünk és élelmiszerre, tisztítószerre, pelenkára, bérletre stb, szóval mindenre ami nem rezsi és albérlet havonta 50ezer jut hármunknak.


És megélünk!

Nincs itthon jakuzzink, nem járunk wellness hétvégékre és márkás ruhát is max. turkálóból veszünk, de mégis sokkal értékesebb dolgot birtoklunk, mint sok pénzszóró ember: boldogok vagyunk, szeretjük, tiszteljük egymást!


Nem a pénz számít, persze azért valamennyi kell a boldoguláshoz és ezt az elvált anyákat pártoló bíróságok mindig elfelejtik.

Hogy apuka az új párjával szeretne boldog lenni és ebbe az új családba is remélhetőleg fog születni egy tüneményes kisbaba.

Őket sajnos már senki nem védi, hisz nem elvált anya gyermeke :(

Ez a magyar helyzet.

Harcolj hát azért ami a tiéd, ne hagyd, hogy kifosszon a volt feleséged a pénzsóvársága miatt.

2011. márc. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
0%
Utolsónál a pont!
2011. márc. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
48%

Wow!

Meglepődtem, hogy az előttem szóló mellém állt.


Mikor nőként elvált apáknak adok igazat általában csak a lehurrogást kapom.

2011. márc. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:

Szerintem durva túlzás ekkora gyereknek 52 ezer ft.

Nagyon sok családban nem jut ennyi,mégis normálisan felnőnek a gyerekek.

2011. márc. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
75%
Már bocsánat, de talán végig kellenne olvasni rendesen a kérdés kiírójának a kommentárját is. Ő csak 12 ezer forint gyerektartást fizet. Az 52 ezer az összbevétele az exének a gyerektartással együtt - és gondolom, hogy a volt feleségnek is joga van esetleg nem csak levegőt venni.
2011. márc. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
24%

Utolsó:

Te csak ne sajnáld "szegény" elvált nőt.

Hisz láthatod, hogy a gazdag szülei pénzelik, lakbérre sem kell költenie.

Én hiszek a kérdezőnek, mert vannak ilyenek.

Nekünk HÁRMUNKNAK jut havi 105ezer Ft, ebből 50ezer a lakbér+rezsi.

Maradékból vegyek hármunknak élelmiszert, ruhát, tisztálkodószert és pelenkát...


Utálom, hogy mindenki csak az elvált nőket védi és nem látnak a szemellenzőjüktől, hogy a valóság sokszor más, mint amit hisznek.

2011. márc. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
46%
Nem védem az elvált nőket, hiszen pont most állok én is eggyel harcban csak tényként irtam, hogy nem 52 ezer forint gyt fizet, hanem csak 12 ezret.
2011. márc. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
45%

23:35!

Te eszetlen, az óvoda mint nevelési intézmény ingyenes, de az étkezésért fizetni kell, az 10 havonta-egyönkormányzati ovinál...


Aki szerint pedig sok havi 12.000.- forint tartásdíj egy gyerekre, annak sose legyen több önmagára. Gratulálok a sok egoistának.

2011. márc. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
35%

02:13!


Mondd, szerinted ha nem a szülei pénzelnék azt a nőt, hogy tudná eltartani önmagát és a gyerekét havi 52.000.- forintból? Albérlet vagy lakáshitel, rezsi...

A pénzelést apuka írta, tudod azt is jelentheti ám ez a valóságban, hogy adnak pénzt a nőnek élelmiszerre, vagy a gyereknek ruhára....


Aki ennyire önző, az minek vállal gyereket? Kedves kérdező, én a helyedben magamba néznék és elszégyelném magam....

2011. márc. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
31%

Anyukát a szülei pénzelik,oké.De ennek semmi köze a gyerektartáshoz,a gyermek felnevelésében egyforma mértékben kell osztoznia mindkét szülőnek.

Nem úgy van,hogy az egyik fél lelép,otthagyja a másiknak,nesze neveld őket. Utána meg sajnálja fizeni a havi 12.000ft-ot,vagy mint az apuka leírta a másik kérdésébe,még az adójóváirást se kéri,nehogy adni kelljen belőle a gyermekének.

2011. márc. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!